Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podmokłe tereny

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:10 pm

Nie odezwał się do niej, po prostu ona dla niego nie istnieje. Jeszcze żarty sobie stroi z jego uczuć do niej. Złamała mu serce i wyskakuje z takim tekstem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:13 pm

Spojrzała zirytowana na chłopaka
- Ej pytam się ciebie o coś!! Kim ty jesteś?!?!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:13 pm

-Osobą, której złamałaś serce !!! -Wrzasnął zdenerwowany jak nigdy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:16 pm

Była tak zdziwiona, że na jej twarzy dosłownie się to odbijało
- Jaja sobie robisz?? Nawet cię nie znam więc jak mogłam zrobić coś takiego?? I z kąd ty mnie znasz??
Pytała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:16 pm

Czarna dziura pojawiła się za chłopakiem. Z niej wyszła bogini. Chwytając wampira za rękę, fakt, była to wręcz dziewczynka o białych włosach.
-Daj jej spokój, muszę z tobą porozmawiać i ci coś wyjaśnić. Jeśli pozwolisz.
Wyraz twarzy był niezwykle melancholijny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:20 pm

-Zostawcie mnie, sami bogowie się na mnie uwzięli, co ja takiego zrobiłem ?! CO?!...

Odtrącił dziewczynę, był zazdrosny o jej zdolności. Czemu on nic takiego nie potrafi...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:22 pm

Ukłoniła się bogini
- Witaj pani.. Czy wiesz co ten osobnik ma do mnie?? Nie rozumiem jego słów..
Wygięła nadgarstki w jego stronę..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:24 pm

Pojawił się na jakiejś suchej wysepce.
- O ho... - Uśmiechnął się beztrosko. - Moje tereny. - Łańcuchy oplotły Morię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:25 pm

Odtrącona zrobiła krok do tyłu. Po czym zwróciła się do chłopaka
-Tak wiem, ale ty nie możesz wiedzieć. Niestety. Taka była cena.
Wystawiła dloń w stronę upadłej, każąc jej się uspokoić. Czekała na odpowiedź. Gdy angle Reno się pojawił.
-Zostaw ją.
Na arzie tylko poprosiła. Wzdychajac. Za dużo na tą chwilę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:28 pm

Serce go bolało gdy patrzył na na Morię.

-Jaka cena ? Co znowuu ?!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:29 pm

Spojrzała na Reno i ukłoniła się
-Och wam się to nigdy nie nudzi.. prawda królu??
Opuściła bransoletki..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:30 pm

- Gadanie, gadanie... - Rzucił w strone zwierzolca. Wciąż był tylko niewolnikiem. Niezaleznie do tego jaka siła w nim drzemała, nei mógł mu nic zrobić. Zacisnął mocniej łańcuchy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:33 pm

Pojawił się oparty o króla, nie pozwoli durnej małolacie w przerwaniu zabawy, sama jego obecność świadczyła że bogini nie może dużo zrobić
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:36 pm

Spojrzał na obydwu
- Tacy przystojni, mili i inteligentni a poniżają się by mnie łapać do loch.. No tak tak tylko, że nikt za mnie nie zapłaci.. nieopłacalny biznes..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:38 pm

-Jednak... Ta osoba ma pewne zadanie już. Więc niestety.
Kosa którą bogini dzierżyłą w ręce przecięła łańcuchy.
-Na razie, dajcie jej spokój.
Pierwsze słowa zostały podkreślone.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:39 pm

- Nie chodzi mi o zapłatę. - Przechylił głowę lekko w bok. - Dla mnie istotny jest sam fakt. - Uśmiechnął się beztrosko, widząc jak Du przecina łańcuch. - Twoje zadanie mnie nie interesuje, kochaniutki. - Ponownie zarzucił łańcuchy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:41 pm

-A mnie nie interesuje co chcesz.
No i łańcuch po raz kolejny został przecięty kosą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:41 pm

Pojawił się bardzo blisko małej, chwycił ją za podbródek i zbliżył swe usta do Jej
-To ja Du.. - Szepnął cicho z oczywistym zamiarem. Wiedział co się z nim dzieje gdy tylko Sai robi takie rzeczy. Jeżeli nie zadziała to trudno, ktoś tu dziś zginie

>Du, dopóki bogowie nie są oficjalnie zatwierdzeni i nie są w pełni sił, to wątpię abyś mógł odzyskać swą rangę i pd, jesteś niewolnikiem więc masz 0 sił<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:42 pm

Moria po raz kolejny została owinieta w łańcuchy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:42 pm

-Bądź pewien, że kiedyś będzie coś lepszego.. godnego twojego czasu-
Powiedziała uśmiechając się..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:44 pm

Słowa, dotyk... To jednak wystarczyło. Nie wiadomo w której chwili, ale postać bogini po raz enty zmieniła się w dzieciaka który przymknął oczy. Pewnych rzeczy nie dało się od tak zmienić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:45 pm

- Zapewne. Godna nie jesteś, ale dobre takie jego wypełnienie niż żadne. - Wzruszył ramionami. Czego to się nie robiło z nudów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:47 pm

Gdy tylko Du zmienił swą postać, Sai delikatnie pocałował Go.. Siły życiowe chłopaka opuściły go i zdały się na łaskę Boga Śmierci. Póki był w tej postaci Sai panował nad jego życiem, lecz starannie zapieczętował ciało Du aby bogini nie mogła w tej chwili się obudzić. Reno miał czas
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:48 pm

-A co ja mam ci wypełnić??
Zdziwiła się jego odpowiedzią..
- Twój czas jest zbyt cenny na takiego szkicownika jak ja..
Powiedziała spokojnie..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 EmptySro Sty 07, 2009 9:51 pm

Osunął się pół przytomny na ziemię. Przeklinając się w myślach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podmokłe tereny - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podmokłe tereny
Powrót do góry 
Strona 15 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: