Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptyPią Mar 27, 2009 11:57 pm

Obudziłam się. Leżałam tak jak wcześniej, wciąż w objęciach demona. Nie odczuwałam chłodu co było spowodowane ciepłem bijącym od strony demona. Tak od razu można było wyczuć, że to istota z piekła rodem. Przejechałam ogonkiem, bo jego brodzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Mar 28, 2009 11:58 am

Obudził się, pogłaskał Ją po głowie, pocałował delikatnie na przywitanie i wstał z wyra.
-Masz dzisiaj dzień wolny - Uśmiechnął się delikatnie po czym tak zwyczajnie pufnął i znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Mar 28, 2009 1:42 pm

Uśmiechnęłam się na jego słowa. Kiedy zniknął poszłam do łazienki, aby wziąć długą kąpiel, po czym zniknęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Mar 28, 2009 8:14 pm

Przyszłam do komnaty, trochę to trwało zanim ją znalazłam. Sama nie wiem jak udało mi się nie zgubić w tym gąszczu korytarzy. Zmieniłam się w kobietę, aby założyć nowe ubranko, a po chwili znów byłam kocicą, położyłam się przy kominku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptyNie Mar 29, 2009 5:22 pm

Zniknęłam do karczmy mając ochotę napić się czegoś mocniejszego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptyNie Mar 29, 2009 6:51 pm

Wróciłam. Usiadłam na parapecie okna. Miałam stąd dobry widok na pałacowe ogrody.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 10:43 pm

Pojawił się za zwierzołaczką po czym bez wahania wtulił się w Jej plecy, dłonią odsunął Jej włosy z szyi by móc ją po chwili pieścić ustami, pieścił zachłannie i łapczywie... Stęsknił się? Może
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptyWto Mar 31, 2009 10:55 pm

Poczułam jak ktoś wtula się w moje plecy, niestety nie mogłam odwrócić się by zobaczyć kto to, jednak domyślałam się, że to Sai.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptyPon Kwi 06, 2009 4:10 pm

Rzucił Ją na łóżko a sam znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptyPon Kwi 06, 2009 7:32 pm

Zdezorientowana znalazłam się na łóżku, a Saiuko tak szybko jak się pojawił tak i zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 3:43 pm

Wyszłam, w końcu miałam zadanie do zrobienia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 8:44 pm

Wróciłam po kilku godzinach. Byłam naprawdę zmęczona i najchętniej bym się położyła, ale postanowiłam wziąć najpierw prysznic.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 3:37 pm

Osuszyłam się ręcznikiem i wróciłam do komnaty usiadłam na fotelu. Zaczęłam odliczać 100t i włożyłam je do oddzielnej sakiewki.
- Ufff... zadania wykonane.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 3:40 pm

Pojawił się w fotelu, tuż pod zwierzołaczką tak że teraz Ona siedziała na nim. Sai objął Ją w pasie a usta przyłożył do Jej uszka by przygryźć je delikatnie, tak na zachętę.
-Wykonałaś zadanie. Teraz czas na nagrodę - Językiem zrobił małą wycieczkę od Jej uszka aż po szyję wyznaczając mokry ślad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 3:43 pm

Nie wiedząc kiedy znalazłam się na kolanach swojego pana. Podałam mu sakiewkę z talarami i obróciłam się w jego stronę uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 3:45 pm

-Więc, co chciałabyś dostać? - Uśmiechnął się łobuzersko wpatrując figlarnym wzrokiem w Jej oczęta. Był w stanie spełnić większość Jej zachcianek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 3:51 pm

- Czy... czy mogę Cię pocałować Panie? - zapytałam niepewnie, cóż zawsze robiłam to bo musiałam lub tego wymagała sytuacja...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 3:53 pm

Uniósł lekko brew. Tylko tyle? Nie dość że dawała mu całą siebie to jeszcze mało oczekiwała... Ta kotołaczka zaczyna mu się podobać
-Możesz - Uśmiechnął się dosyć miło. Przymknął oczy by Jej nie krępować swym wzrokiem i przygotował do pocałunku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 3:59 pm

Cóż w końcu byłam jego, więc nie miałam wyjścia i musiałam mu dawać to co chciał.
Kiedy uzyskałam jego pozwolenie, pochyliłam się, a ręce zarzuciłam mu na szyję, pocałowałam go delikatnie powoli pogłębiając pocałunek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 4:03 pm

Pozwolił Jej przejąć inicjatywę i oddawał się Jej zabiegom. Odwzajemniał delikatnie lecz teraz to Ona tu przewodziła. Dłońmi zawędrował na Jej pośladki, lubił Jej tyłeczek a że ma okazje to go trochę potłamsi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 4:06 pm

Poczułam jak zawędrował swoimi dłońmi nieco niżej, cóż jemu było wolno. Zamachałam ogonkiem. Nieśmiało wsunęłam języczkiem pomiędzy jego wargi, nie będąc pewna, czy na to też mi pozwoli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 4:09 pm

Rozchylił delikatnie usta i ciepło jak i mokro przywitał Jej języczek swoim gładząc go przyjemnie. Rączki zaczęły mozolnie masować Jej pośladki, dosyć mocno lecz jakże przyjemnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 4:14 pm

Przejechałam języczkiem po jego podniebieniu, a rękoma zmierzwiłam mu włosy. Było mi miło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 4:16 pm

Zamruczał subtelnie podczas pocałunku oznajmiając w ten sposób że mu też się podoba. Teraz całowała jakoś inaczej niż zawsze...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 4:20 pm

Wysunęłam powoli języczek, przejeżdżając nim jeszcze po jego wargach, tym samym kończąc pocałunek. Uśmiechnęłam się.
- Dziękuję Panie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 11 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: