Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyNie Mar 22, 2009 11:35 pm

Siedziałam wystraszono pod łóżkiem. Robiła się już dość późno, więc należało się spodziewać, że jej pan może w każdej chwili wrócić z balu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyNie Mar 22, 2009 11:38 pm

Pojawił się bezszelestnie pod oknem błękitny wzrok utkwił w zwierzołaczce która tchórzliwie kryła się pod łóżkiem
-Wyjdź stamtąd - Rozkazał przemilutkim tonem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyNie Mar 22, 2009 11:42 pm

Nie chcąc denerwować demona jeszcze bardziej wyszła potulnie spod łoża. Spojrzała mu w oczy, ale szybko spuściła głowę w dół, zastanawiając się czy by jednak gdzieś nie czmychnąć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyNie Mar 22, 2009 11:44 pm

Gdy wyszła, na Saiowskiej twarzy zagościł naprawdę złowieszczy uśmiech, chwilę potem już ich nie było

https://rasyfantasy.forumpolish.com/dom-kwiatu-wini-f80/pokoj-nr1-t756-45.htm#65254
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPon Mar 23, 2009 9:34 pm

Pojawiła się. Pierwsze co zrobiła to wyciągnęła czyste ubranie i poszła do łazienki, gdzie wzięła prysznic. Chciała zmyć z siebie to wszystko, co ją spotkało. Gdy już to zrobiła założyła czysty komplet i zmieniła się w kotkę. Wyszła z łazienki i weszła prosto pod łóżko, ostatnimi czasy zaczynało to być jej ulubione miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyWto Mar 24, 2009 8:19 pm

Pojawił się w komnacie, wyciągnął kotkę z pod łóżka i rzucił na nie by ta po chwili zamieniła się w kobietę. Zdarł z Niej ubranie i przygwoździł do łóżka
-Znowu nie wykonałaś swego zadania... - Zaatakował Jej szyję, namiętnie całując i pieszcząc języczkiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyWto Mar 24, 2009 8:25 pm

Miauknęłam na ten atak pieszczot. Miła odmiana po wczorajszym "incydencie".
- Tak panie, nie wypełniłam. Ale próbowałam, tylko, że on... on traktuje mnie chyba tylko jak siostrę, a Shin... Shin gardzi mną bo jestem tylko niewolnicą. Panie jestem gotowa ponieść karę za swoją niekompetencje - odpowiedziałam mu pokornie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyWto Mar 24, 2009 8:30 pm

Więc znikli oboje do domu rozkoszy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptySro Mar 25, 2009 12:52 am

Pojawili się w łazience gdzie marmurowe ściany już dawno zalewały się wodą a z sufitu leciała woda imitująca ulewę
-Kusząco wyglądasz oblana tym wszystkim - Uśmiechnął się do Niej łobuzersko wciąż trzymając Ją na rękach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptySro Mar 25, 2009 6:19 pm

Uśmiechnęłam się do niego, a uśmiech był na prawdę szczery, ponieważ cieszyłam się, że mi darował.
- To chyba, dobrze, że kusząco co? - jedną rękę zarzuciłam mu na szyję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptySro Mar 25, 2009 8:28 pm

-Jeżeli kuszenie mnie uważasz za dobre to tak - Wszedł z Nią pod prysznic, postawił na nogi i przygwoździł do ściany by po chwili całować Jej szyję. Ciepła woda spływała po ich nagich ciałach...
-Chciałabyś bym Cię zapłodnił? - Zapytał tak nagle powracając do Jej szyi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptySro Mar 25, 2009 8:33 pm

Spojrzałam na demona, czy on sobie żartował? Chciał mieć dziecko z kimś innej rasy, a do tego z niewolnicą? Zwykłą adeptką? Coś tu mi się nie zgadzało. Mimo, że pocałunki sprawiały mi przyjemność spojrzałam na niego podejrzliwie, nic nie nie odpowiadając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptySro Mar 25, 2009 9:29 pm

-Nic, nic tylko pytam - Gdy się umył poszedł się ubrać i puff zniknął
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptySro Mar 25, 2009 9:38 pm

Gdy on wyszedł dokończyłam mycie, wyszłam spod prysznica, dokładnie się wytarłam i założyłam ubranie. Kiedy już byłam sucha postanowiłam doprowadzić tę łazienkę do porządku, bo trochę była zalana. Kiedy po jakieś godzinie lśniła czystością podeszłam do kominka, usiałam na pobliskim fotelu i zaczęłam wpatrywać w ogień.
"Hmm... dawno nigdzie nie wychodziłam, może dzisiaj gdzieś się wybiorę? Oczywiście o ile Sai nie wróci i nie będzie miał dla mnie jakiś poleceń"



Skoro Saiuko nie było, a tym samym żadnych poleceń, założyłam jakieś futro i zniknęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyCzw Mar 26, 2009 10:56 pm

Pojawił się spowrotem na swoim łożu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyCzw Mar 26, 2009 11:00 pm

Pojawiłam się. Podeszłam do łoża, na którym znajdował się Sai, dygnęłam przed nim.
- Panie wzywałeś mnie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyCzw Mar 26, 2009 11:02 pm

Szarpnął Ją na łóżko, położył obok siebie by zacząć całować namiętnie i z pożądaniem, jego pocałunki odzwierciedlały to jak bardzo był teraz spragniony, pragnął Jej ciała w wręcz niebezpieczny sposób co mogła zresztą poczuć gdy jego dłoń zaczęła szarpać za Jej skąpe ubranie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyCzw Mar 26, 2009 11:07 pm

Ubranie długo nie wytrzymało tych szarpać. Zostało z niej wręcz zerwane i opadło z niej. Dziewczyna czuła na sobie pożądliwy dotyk mężczyzny. Cóż ta noc niekoniecznie musiała należeć do spokojnych, zwróciwszy uwagę na to jak bardzo Sai jest dzisiaj spragniony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyCzw Mar 26, 2009 11:09 pm

>pyf do pokoiku...<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 12:29 am

Lea pojawiła się w obszernej łaźni gdzie był prysznic z szlachetnego kamienia po którym lała się woda, sufit prysznicu potrafił imitować deszcz. W drugim koncie było jednoosobowa, wielka i luksusowa wanna lub też sześcioosobowy gigant.
Sai pojawił się na łóżku, czysty po czym położył się przygotowując do snu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 12:41 am

Dziewczyna postanowiła skorzystać z kamiennego prysznica, wydał się jej on bowiem najodpowiedniejszy. Wzięła szybki, ale dokładny prysznic zmywając i spłukując wszystko to co się na niej znajdowało. Jej długie i lśniące włosy były pod wpływem wody zupełnie proste. Kiedy kotołaczka wyszła spod prysznica osuszyła je jednym prostym zaklęciem. Wytarła się ręcznikiem i założyła bieliznę. Wyszła z łaźni i stanęła przed łożem. Spytała swojego pana czy ma coś jeszcze zrobić czy może może już położyć się spać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 12:44 am

Nagle Lea mogła poczuć jak Sai 'porwał' Ją do łóżka i wtulił w Nią jak we swoją kochankę po czym starał się zasnąć z Nią w ramionach
-Dobrze się dziś spisałaś... Lea - Nazwał Ją po imieniu...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 12:48 am

No tak, dziewczyna mimo, iż wiele razy mogła doświadczyć tych szybkich ruchów ze strony demona po raz kolejny została zaskoczona.
Słysząc jego słowa zarumieniłam się.
- Dziękuję Panie - wielkim zaskoczeniem było, że powiedział do mnie po imieniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 12:52 am

-A teraz śpij, jesteś bezpieczna - Mówił prawdę, w końcu nie spała z byle kim... Dłonią pogłaskał Ją po główce jakby dopingując do snu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Mar 27, 2009 12:57 am

Tak, będąc przy jego boku mogłam czuć się bezpieczna, jednak nie do końca, w końcu on był demonem, więc nigdy nie nic nie wiadomo, czy czasami to niebezpieczeństwo nie grozi właśnie z jego strony. Gest, który wykonał, przypomniał mi dzieciństwo, kiedy to bałam się zasnąć z obawy, że ktoś mnie porwie, a moja mama chcąc mnie uspokoić głaskała po główce i szeptała uspokajająca słówka. Po kilku minutach faktycznie zasnęłam w silnych ramionach Saiuko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 10 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: