Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:15 pm

- Czemu je zdarłeś? - spytałam zezłoszczona, że jak gdyby nigdy nic niszczy mi moje ubranko. Usiadłam w wannie niczym zezłoszczone dziecko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:18 pm

-Bo nie chciało mi się czekać - Podpłynął do Niej i dał Ją sobie na kolanka. Dzisiaj miał baardzo dziwne zachcianki
-W garderobie jest ich cała masa - Zauważył splatając ręce na Jej talii i tuląc twarz do Jej włosów
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:21 pm

- Ohh... to może na drugi raz jaśnie wielmożny Pan poczeka, aż sama je zdejmę? - wciąż byłam zła.
Czułam jak bierze mnie i usadza na swoich kolanach, a następnie obejmuje mnie w tali i wtula twarz w moje włosy. Czułam jego oddech na swojej szyi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:26 pm

-Wybacz Yorusio moja - Szepnął Jej wprost do uszka czując Jej miękkie, wilgotne włosy na swej twarzy.
-Urocza jesteś gdy się złościsz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:29 pm

Nic nie odpowiedziałam, jedynie odwróciłam się twarzą do niego i spojrzałam mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:32 pm

Spojrzał na Nią pytająco, teraz dłonie miał deczko nad Jej pośladkami, lecz jak na razie nie miał zamiaru ich stamtąd ruszać...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:36 pm

Gdy tak się na niego patrzałam naszła mnie ochota aby go pocałować, ale wiedząc, że nie koniecznie musi mu się to spodobać zaniechałam tego, i spojrzałam gdzieś indziej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:39 pm

-Chodźmy już - Mruknął. Wierzchem dłoni pogładził Ją po policzku uśmiechając się lekko, sztucznie lecz inaczej nie umiał.
-Ubrania masz w garderobie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:42 pm

Nawet się nie uśmiechnęłam. Wyszłam z wanny i owinęłam się ręcznikiem. Poszłam prosto do garderoby, gdzie ubrałam się i wróciłam do komnaty. Czekałam czy pozwoli mi wyjść samej bądź z nim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:59 pm

Wysuszył się, ubrał i położył w łóżku
-Idź sama
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 5:02 pm

- Dziękuję.
Odwróciłam się w kierunku drzwi i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 10:58 pm

Przyszłam z powrotem, usiadłam na fotelu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 11:08 pm

Otworzył oczy czując aurę swojej kici. Wstał i spojrzał na Nią zaspanym wzrokiem
-Jak było? - Zapytał pierwsze co przyszło mu na myśl po czym padł spowrotem na łóżko

>idę się myć, zw<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 11:12 pm

- Dobrze, spotkałam Rin.

(a ja mogę zniknąć w każdej chwili:P)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 11:31 pm

-Podróbkę? Czyli ogólnie żadnych wrażeń - Podniósł głowę by móc na Nią patrzeć, naprawdę spodobał mu się Jej obecny wygląd...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 11:33 pm

- Czemu mi się ostatnio tak przyglądasz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyPon Kwi 20, 2009 11:43 pm

-Bo mi się podobasz i mnie kusisz. Nie mogę? - Zapytał uśmiechając się złośliwie, pytanie oczywiście było retoryczne
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptyWto Kwi 21, 2009 5:27 pm

Zmieszał mnie.
- Ohh nikomu patrzenia zabronić nie wolno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 EmptySro Kwi 29, 2009 5:06 pm

Spojrzałam na władcę... był dzisiaj jakiś taki dziwny... a może tylko mi się tak wydaje? Machnęłam ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 16 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: