Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptySro Kwi 15, 2009 10:06 pm

Zignorował Shina by przytulić mocno Reno i położyć się razem z Nim na łóżku
-Wiedziałeś do kogo przyjść - Pogłaskał Go po główce tuląc ciepło, Sai wręcz marzył aby Reno kiedyś zjawił się w jego komnacie i by potem spędzili romantyczne chwile 1 na 1 <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptySro Kwi 15, 2009 10:13 pm

Przez moment nie wiedział co ma robić i marzył by przybyła Akumu, która zabrałaby go ze sobą. Nie ważne po co i gdzie.
- Tak, tak. - pokiwał głową. Czuł się jak ułomek podczas tego głaskania, ale po chwili wtulał się już w swego króla. Oj, ciepło było.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptySro Kwi 15, 2009 10:16 pm

Skorzystał z okazji i sturlał się z łóżka, a po chwili stał już przy drzwiach.
- To może ja cię zostawię samego- powiedział do Reno- razem z moim nieproporcjonalnym ojcem- uśmiechnął się bezczelnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptySro Kwi 15, 2009 10:22 pm

Drzwi się otwarły a mały dupek został za nie wypchany. Jakby co ma komnatę w zamku... Sai zaś przejął się teraz całkiem swym Królem
-Kto Ci to zrobił? - Zapytał czuło, och jego marzenia się spełniają <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptySro Kwi 15, 2009 10:37 pm

- Nie wiem. - przymknął oczka. Bo i nie wiedział, a gdyby nawet to nie powiedziałby. Za dobrze mu tu teraz było. Ciepło i bezpiecznie. Wtulił się bardziej. Co z tego, że był cały mokry, już dawno o tym zapomniał. - Kto to był? - zapytał chcąc wiedzieć co i komu przerwał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptySro Kwi 15, 2009 10:41 pm

-A taki tam jeden, mój syn - Mruknął jakby mówił o byle kim, bo w sumie gdy miał swego Króla przy sobie to każdy tracił na ważności i wartości. Jemu również latało czy jest On mokry czy nie, przecież boskim istotom woda nie szkodzi
-Jak nie wiesz to ukarzemy wszystkich tak aby winowajca nie uszedł z tym na sucho - Złożył delikatny pocałunek na Jego czółku, uch poczuł się teraz jak duży puchaty miś <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptySro Kwi 15, 2009 10:56 pm

- Ah, Shin niedorajda. - zaśmiał się na samą myśl. Co prawda synek nie dorównywał tatusiowi, ale czego tu oczekiwać po mieszańcach. - Że też byłeś na tyle głupi by zrobić coś takiego. - skrzywił się nieznacznie. - Aj, dalej jesteś. - machnął ręką i zerknął wymownie w obok. Tak, Lea. - Ale to nic nie szkodzi. - uśmiechnął się przygłupio i ponownie wtulił w króla, który śmiał pocałować go w jego czółko. Zarumienił się lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptySro Kwi 15, 2009 11:03 pm

-Ano byłem - Mruknął nie chcąc nawet o tym wspominać choć tak dobrze to pamiętał... Ale udało mu się przesunąć gdzieś na bok
-Ach, mógłbym tak trwać - Westchnął bo co miał robić, boskość mu się udzielała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyCzw Kwi 16, 2009 12:56 am

Przeleciał po jego kieszeniach. Blisko był więc miał jak.
- Gdzie talary? - zmrużył niebezpiecznie oczy. Sprawdził jeszcze raz. - Nie masz? - Powyciągał wszystko, byleby znaleźć chociaż jednego. - Tak, też mógłbym tak trwać, gdybym znalazł chociaż 10. - westchnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyCzw Kwi 16, 2009 1:06 am

Zmrużył oczy a w kieszeni Saia pojawiło się 15 talarów. Wiedział że Reno sam woli złowić zdobycz niż ją dostać choć był niewyobrażalnym leniem. Ach ten jego dziwny lecz boski Reno..
-Żmija - Mruknął pod nosem zastanawiając się czy taki był Jego cel już od początku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyCzw Kwi 16, 2009 1:25 am

- Ano, żmija, żmija - uśmiechnął się wyciągając 10 talarów - ale za to jaka. - zerknął na swego króla i schował zdobycz. - Nie chciało mi się ruszać poza królestwo, więc musiałem pokombinować na miejscu, możesz czuć się dumny, że trafiło na ciebie. - cmoknął go w policzek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyCzw Kwi 16, 2009 1:35 am

Wtulił się w Niego mocno nie pozwalając Mu uciec, o nie nie ucieknie mu tym razem
-Jesteś podły, kocham Cię - Powiedział jak miś przytulak, taki słodziutkim głosikiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyCzw Kwi 16, 2009 1:51 am

- Mhm, ja siebie też. - przymknął oczy, tuląc się do króla. Nie miał zamiaru uciekać. Tu było mu wygodnie i sucho, natomiast w wieży czekało na niego mokre łoże. No i tu miał Sai'a. - Dziwny jesteś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyCzw Kwi 16, 2009 1:53 am

-Czemu dziwny? - Wplótł dłoń w Jego boskie, czerwone włosy które tak pięknie wraz z cieniem stawały się ciemniejsze... Ach dzisiaj jego marzenia zaczęły się spełniać <3 Jeden dobry dzień dla zUego demona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyCzw Kwi 16, 2009 2:00 am

- Rozczochrasz mnie. - skrzywił się, ale nie uciekał od tego. Raz się żyje. - Ah, mój królu! - westchnął teatralnie i rzucił się na Sai'a, tuląc się do niego bardziej. - Dziwny bo ja tak mówię, a jak ja powiem to tak jest.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyCzw Kwi 16, 2009 2:15 am

-Mhm - Zasnął
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyCzw Kwi 16, 2009 9:11 pm

Pojawiłam się i zmróżyłam oczy. - Nie ma błogiego lenistwa! - Sai zasnął, więc nie mógł protestować. Och, jak mi było z tego powodu przykro... Z perfidnym uśmiechem złapałam Reno i zniknęłam razem z nim. Dokąd? A niech sie tym martwi sam. Przekona sie, jak będziemy na miejscu ;>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyPią Kwi 17, 2009 12:14 am

Zniknął -,-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptySob Kwi 18, 2009 4:17 pm

Weszłam i usiadłam na szerokim parapecie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:17 pm

Pojawił się na łóżku, rozwalił się na nim. Och jak dawno go tu nie było, normalnie stęsknił się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:19 pm

Kiedy pojawił się mój Pan od razu wstałam, podeszłam, skłoniłam się i zapytałam czy czegoś mu trzeba.


Ostatnio zmieniony przez Lea dnia Nie Kwi 19, 2009 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:23 pm

Zobaczył swą niewolnicę, i nagle coś wpadło mu do głowy... Nagle Lea zemdlała, mogła poczuć jak ktoś ją rozbiera i... Ubiera. Gdy się obudziła mogła zobaczyć pokojówki Saia które gdy tylko dostrzegły że kicia się obudziła, uciekły.
-Tak mi się o wiele bardziej podobasz - Zamruczał drapieżnie podziwiając swoje nowe dzieło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:27 pm

- Dziękuję Panie - spojrzałam na swoje nowe ubranie. Były to wygodne spodnie i krótka obcisła bluzeczka odsłaniająca mój płaski brzuch. Musiałam przyznać, że to ubranie podobało mi bardziej od poprzednich. I nie krępowało już mnie tak jak inne.
- Panie czekam na Twoje rozkazy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:29 pm

-Lubię te całe Twoje 'Paniowanie' ale mogłabyś być troszkę bardziej drapieżna i samowolna, przynajmniej czasem - Powiedział przewracając oczyma, oczywiście jeżeli tylko zajdzie za daleko Sai skarci Ją, dlatego balansowała Ona na cienkiej linii. Ach jak Sai kochał takie gierki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:34 pm

- Bardziej drapieżna i samowolna, cóż to nie takie proste. Przynajmniej dla mnie. Jeszcze pamiętam co mnie spotykało, gdy taka byłam, dlatego wolę uważać - tak linia ta była bardzo cienka, i przekraczało się ją nawet nie wiedząc kiedy. Nic dziwnego, że Lea wolała zachowywać jak największe środki ostrożności by nie podpaść temu groźnemu demonowi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 14 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: