Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Karczma "Alabastros"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:10 pm

- Uhm, wiem. - Pocałował Arc w policzek. Użył nieco energii, by zwiększyć temperaturę w ciele na nieco większą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:12 pm

Sama po spacerze na śniegu była zimna, ale jej to nie przeszkadzało. Pochyliła lekko głowę w przód i pogładziła demona po szyi, wodząc palcem po jego bliźnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:16 pm

- Przyjemnie. - Mruknął, czując co robi upadła. Jako że siedział sobie na ladzie, wsunął upadłą na swoje kolana i jakby chcąc potwierdzić swoje niedawne słowa, pocałował ją namiętnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:19 pm

-Jesteś wiecznie niezaspokojony-zaśmiała się, gdy odwzajemniła jego pocałunek.
-A później znów będziesz jęczał z rozkoszy-w jej głosie można było wyczuć złośliwość. Droczyła się z nim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:21 pm

Pojawiła się na plecach Urcana. Wychyliła się przez ramie i tuż przy jego uchu krzyknęła
- Cześć!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:23 pm

- Mówisz o tamtym? Cóż, udawałem. - Odrzekł beztrosko, w razie czego trzymając ją tak by nie uciekła. Skrzywił się znacząco, bo hałas był całkiem spory - Hoy Yachiru. Dawno Cię nie było. - Uśmiechnął się do małej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:26 pm

-W takim razie więcej Ci się nie odwdzięczę-stwierdziła obojętnie i zasłoniła włosami szyję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:27 pm

- Taa... też tęskniłam - pstryknęła go w nos i spojrzała na Arcuide
- Urcchy dlaczego ona siedzi na twoich kolanach ? - spytała zdziwiona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:29 pm

- Chyba podobnie dla tego, dlaczego Ty na moich plecach. Jestem wygodny? - Spytał i zerknął na Arc
*Odwdzięczaj, odwdzięczaj ale lepiej.*
Wysłał jej w myślach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:32 pm

Prychnęła kpiąco. Też coś. Zbytnio się spoufalał. Próbowała zsunąć się z jego kolan.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:32 pm

- Nie jesteś za wygodny, ale ujdzie - mruknęła i przeszła z jego pleców na plecy Arc, trzymając się mocno zaczęła się bujać, co mogło zachwiać jej równowagę
- Spadnij! Spadnij! - krzyczy i śmieje się przy tym
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:35 pm

- Yachiru. - Mruknął do niej, trzymając Arc by nie spadła. Mała Shinigami pozwalała sobie na zbyt dużo, jednak Urcan jakoś nie potrafił jej nic za to zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:37 pm

Rozsunęła jego ręce i swobodnie zeskoczyła z jego kolan po czym przerzuciła dziewczynkę przez ramię, łapiąc ją w ostatniej chwili za rękę, żeby nie rozbiła się o podłogę. Jednak ręka była wygięta pod dziwnym stopniem, co raczej mogło przyprawić o ból. Dziewczyna puściła ją i wydęła pogardliwie wargi.
-Nie znoszę dzieci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:39 pm

- Ehh... - Westchnął i zszedł z lady. Zabrał swoją butelkę i podszedł do fotela, gdzie usiadł i szybko opróżnił cały trunek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:40 pm

Stanęła na podłodze i chwile rozmasowywała rękę uśmiechając się pod nosem. Odwruciła się do Arc
- To nie moja wina, że ich nie lubisz - powiedziała wystawiając jej język
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:42 pm

-Też tak myślę, że nie Twoja-uśmiechnęła się nikle i chwyciła długimi paznokciami za jej język, wbijając je lekko. Po chwili go puściła.
-Piękny. Akurat ma długość, gdzie ładnie będzie wyglądał po wyrwaniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:45 pm

- wyrwaniu ? Myślałam, że tu wyrywa się zęby, a nie języki - mruknęła nieco zaskoczona jej wypowiedzią...
- Moment ! A jak ja będę mówić, gdy wyrwiesz mi język ?!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:48 pm

Nic nie mówił, bo rozmowa go męczyła, zwłaszcza teraz. Odstawił butelkę na stół i odetchnął cicho, słysząc o planach Arc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:50 pm

-Nie będziesz-zaśmiała się całkiem rozbawiona i odgarnęła jej kosmyk włosów z twarzy.-Ząbki też mogę Ci wyrwać jak chcesz-uśmiechnęła się jednak oczy wpatrywały się chłodno w dziewczynkę. Odwróciła się od niej i usiadła na podłokietniku fotela, gdzie siedział demon.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:52 pm

- Jesteś wredna, wiesz? - Spytał, dźgając ją lekko w bok. Zastanawiał się czy Arc jest taka, bo po prostu nie lubi dzieci jako samych istot, czy ich zachowania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:54 pm

-Wydaje Ci się-odpowiedziała niemrawo. Dzieci bardzo ją irytowały. Ale nie wszystkie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:55 pm

- A to ja mam wybór ? - spytała i musiała się chwilę zastanowić
- Jak mam wybór to nie chce, bo to będzie bolało - zmrużyła oczy w ślicznym uśmiechu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 6:57 pm

-Oj nawet bardzo bolało-syknęła z jadowitym uśmiechem. Wsunęła dłoń we włosy demona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:01 pm

- A jak mi bedą zęby mleczne wypadać to będziesz mi wyrywać, prawda ?- spytała z wyraźną nadzieją w głosie

<z/w>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:03 pm

-Jak sobie życzysz-uśmiech dziewczyny wyglądał niemal życzliwie. Nie raczyła wspomnieć, że jak będzie miała zły dzień to wyrwie jej przy okazji pół szczęki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Karczma "Alabastros"
Powrót do góry 
Strona 3 z 38Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Karczma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: