Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Karczma "Alabastros"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 38  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:09 pm

- Pfff... - Nie mając sił na jakikolwiek komentarz oparł głowę o brzuch dziewczyny i objął ją jedną ręką.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:10 pm

Zaśmiała się cicho. Drugą dłoń wsunęła na kark demona, głaszcząc go delikatnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:12 pm

- Chcesz ją zabić? - Spytał prosto, patrząc w górę, na twarz Arc. Było mu nieco niewygodnie, wiec poprawił się w fotelu, następnie położył głowę na jej kolanach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:14 pm

-Na razie nie dokucza mi, żebym sięgała do takich planów-odpowiedziała swobodnie i zaczęła gładzić jego włosy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:16 pm

- Ale może kiedyś. - Wymruczał cicho i przymknął oczy, rozkoszując się tą prostą pieszczotą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:19 pm

-Nie za bardzo mi ufasz?-zmrużyła nieznacznie oczy, nie zaprzestając pieszczoty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:25 pm

- Nikomu nie ufam w 100% - Odpowiedział, wtulając głowę w kolana upadłej - Co nie znaczy, że Ci teraz nie wierzę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:28 pm

Nachyliła się nad nim i pocałowała go w głowę. Rana na szyi nie była już prawie odczuwalna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:32 pm

Swoją chłodną dłoń wsunął pod jej spódniczkę, jeżdżąc delikatnie palcami po udzie upadłej
- Widziałaś może ostatnio królową? - Spytał, mając na myśli Col. Chciał z nią porozmawiać na jeden temat, a jej jak na złość nie było.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:33 pm

-Niestety nie. A chciałam się dowiedzieć, czy nie jest na mnie zła-mruknęła dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:37 pm

Podeszła do fotela, na którym sie rozłozyli
- a wam tu nie jest tak nudno - spytała nawet na nich nie patrząc
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:38 pm

- Niby w czym mogłaby być na Ciebie zła? - Spytał i podniósł nię na drugiej ręce, by móc dosięgnąć ust upadłej, na których złożył subtelny pocałunek. Od tak, by tylko poczuć smak jej ust - Uhm, trochę nudno - Przyznał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:42 pm

-Jest nudno-zgodziła się z nimi.
-Zła na przykład na to, że za bliskie stosunki z Tobą utrzymuję-odpowiedziała szczerze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:44 pm

- To poruszajcie się trochę - wskoczyła na jakiś stolik obok nich i zaczęła machać żywo nogami
- poróbcie coś, albo potrenujcie - zaproponowała. Podparła głowę na rękach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:44 pm

- Najwyżej mnie spotka kara, Ty jesteś bezpieczna. Col całą złość skupi na mnie, jestem tego pewny. - Ziewnął i znów rozłożył się na kolanach Arc - Hmh, trening? - Spytał się, w sumie to dobry pomysł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:48 pm

-Nie chcę tego-stwierdziła stanowczo.-Wolę zerwać z Tobą kontakty. Możecie potrenować. Ja popatrzę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:49 pm

- Um? Ale to ty miałaś z nim trenować - powiedziała
- Chyba się myliłam co do ciebie i jesteś bardziej leniwa niż Urcchy - mruknęła pod nosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:50 pm

- Wolisz mnie nie znać od tego, by królowa na mnie nakrzyczała? Zabić nie zabije, nie dałaby rady. - Usiadł normalnie i przeciągnął się lekko - To co, idziemy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:51 pm

-Po prostu dziś jestem obolała. A Ty jesteś dużo słabsza-puściła jej oczko.-Chcesz żebym zabiła Cię bez najmniejszego problemu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 7:55 pm

-Um ? - zamilkła na chwilę i spojrzała na Urcana, bo sama już nie wiedziała co ma począć, on był dla niej na tyle autorytetem, że zrobi to co on uzna za słuszne
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 8:03 pm

- Nie, Arc. Dziś Yachiru potrenujemy we dwójkę no i może niedługo poproszę królową o to by nadała Ci awans, jeśli będzie dobrze szło. - Wstał z fotela i przeciągnął się - Uh, czy cmentarz może być? - Spytał, mając powód by wybrać to miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 8:06 pm

-Co znów nie?-naburmuszyła się nieco. W tej chwili zrezygnowała z oglądania ich treningu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 8:08 pm

- Jasne, że może być cmentarz - powiedziała spokojnie i uśmiechnęła się lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 8:08 pm

- Nie zabijesz jej teraz. - Odpowiedział. W sumie to lepiej że nie będzie widowni. Chwycił małą za rękę i obydwoje zniknęli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 EmptyNie Wrz 14, 2008 8:10 pm

Prychnęła cicho i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Karczma "Alabastros"
Powrót do góry 
Strona 4 z 38Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Karczma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: