Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Las War'Shewa

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptyWto Mar 31, 2009 11:36 pm

Pomachał za L'em po czym przycupnął sobie pod drzewem. Zimno... A płaszcz popsuty. Mord w oczach i chęć zabicia Rin ;*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptyWto Mar 31, 2009 11:37 pm

- Pewnie.
Odkleiła się i kucnęła obok Du.
- Przepraszam za futro... masz- na jej rękach pojawiło się drugie takie samo. Nic dziwnego, przecież zwierzołak dał jej jedno podczas jej pobytu w lochach u demonów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptyWto Mar 31, 2009 11:48 pm

Prychnął cicho.
-To jest twoje. W dodatku prezent, a prezentów się nie zwraca.
Beszczelna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptyWto Mar 31, 2009 11:50 pm

- Ale zniszczyłam twój.
Usiadła obok niego i lekko się przytuliła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptyWto Mar 31, 2009 11:51 pm

Usiadłam na ziemi, w pewnym oddaleniu od nich. Nie będę przeszkadzać. Opatuliłam się skrzydłami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptyWto Mar 31, 2009 11:52 pm

Naparł na nią, przewracając ją na plecy i tuląc się do niej. Co to tam jest niecałe 50kg na klatce piersiowej. Miauknął cicho uspokajając się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptyWto Mar 31, 2009 11:56 pm

- Dusisz...- mruknęła.
Ale po chwili przyzwyczaiła się do jego ciężaru. W sumie, często zwierzołaki na niej sypiały, także jego waga nie robiła jej różnicy. Lekko go przytuliła i zaczęła głaskać.
- Co tam u ciebie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptyWto Mar 31, 2009 11:57 pm

-To ja skorzystam z pozwolenia. Dobranoc.-pożegnałam się i poleciałam do domku Sylfa i Rin.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 12:00 am

-Nic ciekawego.
Westchnął cicho nadal się tuląc. Zaczął jej szyję lekko łaskotać włosami.
-Miłość jest aż tak ślepa?
Skąd on kojarzył zachowanie Rin? Ba, z własnego doświadczenia... Przynajmniej mniej więcej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 12:03 am

- Traktuj się jak we własnym domu!- zawołała za Tayą.
Lekko podrapała go za uszkiem.
- Ano może i ślepa... chodzi ci o coś konkretnego?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 12:06 am

-Chyba nie.
Westchnął cicho. Oh tak, zrezygnował z miłości, inteligencją to on nie świeci. Sturlał się z niej. Zasłonił ziewniecie dłonią.
-Dobranoc.
Westchnął zrezygnowany i puf. Pozostał po nim tylko płatek śniegu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 12:07 am

Westchnęła cicho i odleciała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 4:11 pm

Pojawiłam się na jednej z gałęzi. Założyłam nogę na nogę, a dłonie ułożyłam na kolanie. Zamyśliłam się, patrząc w dół na poszycie leśne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 4:13 pm

Przyleciał do lasu, chcąc się nawdychać świeżego powietrza. Chodź nie przepadał za nim, bo często można było spotkać tu wszędobylskie elfy. Miłośników przyrody i dobroci. Skrzywił się nieco i opuścił dłonie wzdłuż ciała, powoli przemierzając drogę między pniami drzew. Czasem się rozglądając z ciekawości. Przechodził obok Shadow, ale nie unosił głowy tak wysoko, aby zaobserwować jej obecność
- Ehhh
Wypuścił powietrze ustami od niechcenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 4:16 pm

Zfrunęłam wdzięcznie, lądując miękko tuz za królem.
-Witam Waszą Wysokość-mruknęłam, poprawiając szatę. Uśmiechnęłam się lekko. Taak...nie ma to jak spacerek na świeżym powietrzu. Najlepszy sposób na odświeżenie umysłu i wyciszenie się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 4:26 pm

Zrobił krok do przodu i obrót na pięcie, a dłonie wylądowały na karku. Zrobił dziwną minę jakby coś mu nie pasowało w tym wszystkim co zrobiła Shadow.
- Witaj droga Shadow, ale etykietę możesz ominąć. Nie przepadam za mówieniem do mnie w taki sposób. Żebym się jeszcze jakoś zasłużył
Stwierdził i dość przytomnie obadał otoczenie. Słonko było, trawka też. Wiosna się zbliżała, czas porządków w królestwie.
- Co słychać u Ciebie?
Zapytał, aby nie stać w ciszy, chodź on sam się ruszał w lewo i prawo. Po co zapytacie? Kopał kamienie, takie ciekawe zajęcie dla takiego osobnika.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 4:31 pm

Uśmiechnęłam się o dziwo szeroko.
-Wcześniej nie było mi dane zwracać się do nikogo w ten sposób...chyba, że do siebie, ale to by było dziwne-uśmiech powoli schodził z mojej twarzy
-Teraz mam okazję i nawet mi się to podoba. Jednak skoro Tobie przeszkadza, przestanę- Splotłam dłonie za sobą i stanęłam obok Upadłego.
-U mnie nic ciekawego...ostatnio miałam okazję zwiedzić lochy wampirów, ale to już zapewne wiesz-zerknęłam na niego kątem oka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 4:34 pm

Przyleciała i wylądowała gdzieś na drzewie w pewnej odległości od władców. Uśmiechnęła się delikatnie i ukłoniła się dwornie.
- Witam.
Potem usiadła na gałęzi kurczowo zacisnając na niej dłonie, żeby nie upaść. Zaczęła się nad czymś zastanawiać... Ramz był tutaj, a Taya u nich w domu... coś tutaj było nie tak. Ale nie będzie się mieszać, to nie jej sprawa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 4:41 pm

Przeniósł swoje oczy na Rin, aby się przywitać grzecznie
- Witaj
Shadow wydawało się zadowolona z faktu, że mogła powiedzieć do niego w taki sposób. Jemu to przeszkadzało, nie chciał nigdy być królem i pewnie dosyć szybko będzie próbował się go pozbyć o ile kogoś na swoje miejsce znajdzie. Ruszył z wolna jedyną ścieżką pomiędzy taką ilością drzew, przemierzając ją spacerowym krokiem dla rekreacji.
- Mów jak chcesz, ja jedynie mówię, że tak nie musisz
Pokręcił rozbawiony w sobie z jej uśmiechu, aby później wysłuchać co ma do powiedzenia na jego pytanie.
- Wiem, wpłaciłem za Ciebie, a talarów coraz mniej. Sam żadnych nie posiadam. Będziesz trzeba zacząć działać w tym kierunku, aby uzupełnić. Następnym razem nie oddawaj się tak łatwo. Jako upadła powinnaś mieć dumę pff
Nieco go tym zdenerwowała, no ale nie okazywał tego po sobie. Po prostu będzie musiał powrzucać talary za najbliższą robotę dla królestwa i pewnie zapomni. Sklerotyk.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 4:50 pm

Skinęłam Rin głową i bez chwili zastanowienia zrównałam krok z Królem.
-Nie sądzisz, iż wiem jaka powinnam być jako Upadła? -spytałam obserwując uważnie Ramzesa. -Walka z królem nic by nie dała... możliwe, że nieco porwanie opóźniła, ale mu nie zapobiegła.-Stawiałam małe kroczki zastanawiając się nad czymś. Skarbiec pustoszał, a owe porwanie wcale mu nie pomogło. Sama miałam zamiar wpłacać talary gdy tylko mi ich przybędzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 4:56 pm

Oparła plecy o drzewo i usiadła w pozycji pół-leżącej. Lekko pociągnęła nogi i objęła je rękoma. Przyglądała się im, nie chcąc przeszkadzać w dyskusji i położyła głowę na kolanach. Rozumiała, że romowa po części dotyczy ubywających ze skarbca talarów. Co prawda nie należała do upadłych zbyt długo, ale chciałaby jakoś pomóc. Przydałyby się jakieś zlecenia... pomyślała dalej obserwując Shadow i Ramza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 5:08 pm

- Nie, ale wtedy miałbym czas, aby zdążyć i pomóc.
Skrzywił się nieznacznie mówiąc o tym, ale spokojny był cały czas. Nie miał zamiaru się denerwować przez taki drobiazg, który to się wydarzył. Sam nie raz wpadł w taki porwanie.
- Wiem, wybacz
Rzucił jedynie w stronę byłej władczyni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 5:11 pm

Skinęłam głową analizując jego słowa.
-Tego pewnym być nie możesz, ale muszę przyznać Ci rację. Mógłbyś zdążyć.-odgarnęłam włosy na plecy i z Władcy przeniosłam wzrok na przestrzeń przed sobą. Cóż mimo wszystko nie byłam z siebie dumna. Tylko wróciłam, a Królestwo już musi wypłacać za mnie okup.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 5:15 pm

- Może... możnaby coś zorganizować, żeby uzbierać pieniądze do skarbca?- spytała nieśmiało.
Nie chciała przeszkadzać władcom, ale słowa same wydostały się z jej ust. W sumie ona sama miała takie stanowisko, że mogłaby całkiem sporawo zarabiać. Spojrzała na pozostałą dwójkę niepewnie.
- Przepraszam, tak mi się wymsknęło...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 EmptySro Kwi 01, 2009 5:35 pm

- Nie wiem, może. Ciężkie czasy teraz szczerze mówiąc
Wymamrotał z lekkim uśmiechem, sam nie wiedział czemu on się pojawił w ogóle.
- Następnym razem uważaj i będzie dobrze
Rozwalił Shadow fryzurę, sam nieco przyśpieszając i znalazł się bardziej z przodu. Rozważał wiele propozycji związanych ze skarbem królestwa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Las War'Shewa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Las War'Shewa
Powrót do góry 
Strona 8 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: