Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wodospad "Taichuen"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:38 pm

A w ślad po demonie przylazła wampirzyca. Skinęła obecnym głową i przysiadła na jakimś kamieniu przy wodzie, wpatrując się w nią. Ziewnęła krótko i przymknęła lekko oczy, obserwując wodę spod półprzymkniętych powiek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:39 pm

- Lód - Skrzywiłam się i pomachałam sobie ogniem przy twarzy, tak, że sopel się roztopił. - Ponieważ mój największy wrzód popadł w niechęć do zblirzania się do mnie - Wyszczerzyłam sie do Rin. Machnełam wampirzycy na powitanie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:41 pm

Wylądowałem koło wampirzycy, o blond włosach, kradnąc jej przy okazji 10 talarów, by zniknąć i pojawić się za Akumu mając seledynowy odcień oczu.
-Ostrożnie, bo sie poparzysz.
mruknąłem i popchnąłem ja delikatnie. Wątpiłem, by zrobiła sobie cokolwiek, no ale...
-Tak więc po co Ci mogą być moje włosy?
Przywitanie zostawi sie na później.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:44 pm

- Mówisz o kimś konkretnym?
Uśmiechnęła się figlarnie do upadłej domyślając się, o czym mówi. Pstryknęła palcem w sopelek lodu, który po chwili odpadł i z brzdękiem rozkruszył się na skale.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:47 pm

Spojrzał na kolejne przybyłe osoby. Nie był wcale tym zachwycony. Dobrze że był daleko bo nie miał ochoty na poznawanie kogoś jeszcze. Westchnął i położył się na plecach tak aby widzieć gwiazdy. Leżał wygonie z rękoma pod głową i pustym wzrokiem skupionym na ogólnym obrazie nieba.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:49 pm

- Dziękuję. Dobrze, skoro pytasz. - Powiedziałam do Sylpha, jakbym usłyszała zupełnie co innego, niż powiedział. Teraz płonełam cała, i to on poparzył sobie rączki, kiedy mnie popchnął. Mi ogień sprawiał jesdynie przyjemność. - By móc sie tobą pobawić, jeśli mnie zbytnio zdenerwujesz - Dopiero po chwili zgasłam i odpowiedziałam na jego pytanie, patrząc na niego kątem oka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:52 pm

Ziewnęła szeroko i wstała. Odeszła w swoją stronę, aby znowu się przespać, przeciągając się po drodze i chrupiąc kośćmi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:56 pm

Powoli wstał i wyprostował się. Z pleców wyrosły czerwono-krwiste skrzydła, które po jednym trzepnięciu pozwoliły aniołowi wzbić się w powietrze. Po chwili zniknął wszystkim z oczu bez pożegnania.

z/t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:58 pm

Cicho wymruczała coś nie zrozumiałego i wstała. Rozłozyła skrzydła i odleciała, uprzedniej sie żegnając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 11:09 pm

Zabrałem dłón i potrząsłem nią. Przysiadłem się obok. Z braku lepszego zajęcia.
-A jak na przykład masz zamiar się pobawić?
mruknąłem, chcąc się dowiedzieć więcej, oraz czy warto składać ofertę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 11:46 pm

- Jak zechcę - Uśmiechnęłam się troche psychopatycznie. Musiałam sobie pomyśleć coś duzo zabawniejszego, niż to co powiem - Zrobić z tego eliksir i podać komuś, by popadł w obsesje na twoim punkcie. Zabawić sie w voodoo. Manipulować twoim ciałem... - Wzruszyłam lekko ramionami - To, co mi podpowie wyobraźnia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 11:49 pm

-To drugie mi się zbytnio nie podoba. To pierwsze zreszta też nie. A ile chciałabyś za takowy eliksir?
pytanie proste i konkretne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyPon Kwi 06, 2009 11:59 pm

- Poczekaj... - Zastanowiłam się chwilę - Ukradłeś mi 20t... plus drugie 20t za moją prace, to by było jakieś 40t... - Pomimo, że był złodziejem, nie wyglądał na specjalnie bogatego. Postanowiłam wiec nie dawać jakiejś zbyt wygórowanej ceny. Pozatym nie często zdarza się okazja dla mojej specjalizacji

- Jak się zdecydujesz, to pogadamy - Ziewnełam i zniknęłam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 6:30 pm

Również zniknąłem. Nie mając nic do roboty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 9:54 pm

Przyleciał. Siadł pod jakimś drzewem i siedział, czekając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:01 pm

Po chwili wylądowała obok niego. Ułożyła potargane włosy i poruszyła skrzydłami.
- Masz... jesteś pierwszy.
Usiadła na ulubionej półce skalnej.
- To będzie jakieś zwierzątko?- oczywiście musiała wrócić do tematu prezentu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:12 pm

Uśmiechnąłem się jedynie w odpowiedzi. Niech sama pomyśli. Później te wnioski się najwyżej skoryguuje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:18 pm

- Mów!
Uśmiechnęła się szeroko. I znowu otóż jego szyja stała się jej głównym celem. Wyciągnęła przed siebie dłonie i podeszła do niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:20 pm

Uśmiechnąłem się szerzej, wyciągając się delikatnie. Nie. Nie zabije mnie, więc nie mam co się martwić. Gorzej... jak zechce uszkodzić jego psychikę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:31 pm

Prychnęła i usiadła na nim, żeby nie mógł się ruszyć. Lekko połozyła dłonie na jego szyi i przechyliła głowę.
- No powiedz...- spojrzała na niego słodkimi oczami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:34 pm

Pokręciłem lekko głowa, co miało charakter przeczący. Wiedział, ze nie zabije. Raz, że zależy jej, a dwa, że nie dostanie prezentu jeśli zabije. Więc mogłem być spokojny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 10:58 pm

>>pff xD <<

- Proszę... nienawidzę niespodzianek.
Dalej go trzymała za szyję i przyglądała mu się proszącym przesłodzonym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 11:01 pm

-A co dostane jak powiem?
Objąłem ją swoimi rękoma w pasie, po czym przysunąłem do siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 11:03 pm

- Buzi?
Przechyliła głowę szczerząc ząbki w szerszym uśmiechu. Opadła na jego kolana sadowiąc się na nich wygodnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 EmptyWto Kwi 07, 2009 11:07 pm

-Buzi to sobei sam wezmę, jak będe chciał.
Po czym pocałowałem ją.
-O! Widzisz?
Na twarzy pojawił się duzy uśmiech.
-Więc kombinuj dalej. Ale tak. To jest żywe. Przynajmniej jeszcze jest. Ale nie jest to zwierzak. Chyba nie jest to zwierzak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad "Taichuen"
Powrót do góry 
Strona 10 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Bar "Lasmiro no Giruga"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Wodospad-
Skocz do: