Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wodospad "Taichuen"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 12:58 am

Też się oparłam. Głowę położyłam mu na ramieniu. Cóż, zagramy w otwarte karty.
-Podobasz jej się i ma wątpliwości co z Vall'em.-wyjasniłam po prostu.
-Mam nadzieje, że jej o tym nie powiesz.-dodałam spokojnym tonem. Nie powie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 1:01 am

Nawet nie wiedział co powiedzieć. Siedział teraz cicho. Ale naszły go pewne pytania.
-Skąd o tym wiesz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 1:03 am

-Ja wiem wszystko.-pstryknełam go w nos. Zgrabnie uciełam ten temat. Już i tak chyba za dużo powiedziałam. Jakby Rin się dowiedziała byłaby zła. Więc się nie dowie. A on zrobi z tą wiedzą co chce. Nie moja sprawa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 1:07 am

Nie pytał juz o nic. No prawie...
-A jesteś tego pewna?
głos taki lekko zszokowany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 1:09 am

-Tego, że jej się podobasz? Tak.-kiwnełam głową.
-Tylko nie rób głupstw, bo osobiście zrobię Ci krzywdę.-uroczy uśmiech. Chciałam poklepać go po głowie, ale lenistwo mi nie pozwoliło, więc poklepałam po ramieniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 1:12 am

-Jakich głupstw?
Spytałem cicho. Dobrze wie, ze królowie nie pozwolą sie z nią spotykać. Można by spróbować co najwyzej...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 1:14 am

-Nie wiem. Ale nie rób głupstw. I nie zrób jej krzywdy.-głaskałam go lekko po ramieniu.
-Proszę, Sylphido...-dodałam błagalnym głosem.
-Spotkamy się na balu.-i zniknełam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 3:48 pm

Pojawił się tuż za Sylphido, piaski błyskawicznie oplotły upadłego stwarzając solidny kokon (tak to porwanie, tak już tutaj można i tak Ty tutaj jesteś ^^) demon obszedł swoje nowe dzieło by móc spojrzeć upadłemu w twarz
-Trza było mnie nie okradać - Złowieszczy wyszczerz zagościł na jego twarzy, a złodziejaszek mógł poczuć jak jego ciało zostaje powoli miażdżone przez piaski
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 4:45 pm

>>Kto zmienił o akurat teraz!? :( <<
-Witaj Sai.
Chwila namysłu...
-Taaa... A Reno przypadkiem nie odebrał twojej własności?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 4:49 pm

>Nie ja!<

-Własność odebrał, lecz Ty uszkodziłeś moją dumę, teraz ja uszkodzę ciebie - Piasek nagle zacisnął się w okolicach lewej ręki upadłego miażdżąc ją doszczętnie
-Dawno się nikim nie bawiłem więc mamy dwa wybory - Zbliżył się do Niego by patrzeć wprost na Jego ładną buźkę
-a) Ja, zawodowy, czystej krwi demon wyszedłem z wprawy lub b) Wyżyję się na Tobie tak bardzo że ledwo ujdziesz z życiem, jeżeli w ogóle to przeżyjesz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 4:58 pm

Skrzywił sie, kiedy ręka została zmiażdzona.
-Ta druga opcja jakoś niezbyt mi sie podoba. Z racji tego, że mogę nie przeżyć. No a dzisiaj bal. Zreszta muszę przeżyć, bo...
Ugryżł się w język. Mimo wszystko nie moze o tym gadać przy wszystkich.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 5:00 pm

-O, dziękuję. Właśnie dałeś mi pomysł na pierwszą zabawę z Tobą, mów albo cierp - Znikli obaj do lochów

>piąty post<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 5:00 pm

>Ano.<
Znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptySob Mar 21, 2009 5:53 pm

Z racji błędu Saia został. Tak więc pofrunął z na teren królestwa. Zanim Sai naprawi swój błąd.
<z.t>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 9:51 pm

Przyszedł sobie nad wodospad i usiadł sobie obok niego ... Wiatr rozwiewał włosy a krople wody opadały gładko na mnie XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 31, 2009 4:03 pm

Przyszła i siadła na jednym z kamieni..
Zdjęła kaptur i poprawiła potargane włosy...
Wyjęła swój notes i zaczęła szkicować..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 31, 2009 5:06 pm

Przyleciała po cichu i delikatnie wylądowała za Morią. Zerknęła przez jej ramię i zaczęła się wpatrywać w jej szkice.
- Cześć- przywitała się grzecznie z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 31, 2009 5:09 pm

Odwróciła się do Rin przodem
- Hej co tam??
Powiedziała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 31, 2009 5:12 pm

- Tam? Nic ciekawego.
Usiadła koło upadłej po turecku, uprzedniej znajdując wygodny kamień pokryty miękkim mchem. Złożyła skrzydła i przypatrywała się dziewczynie. No cóż, trochę dawno się nie widziały.
- A co u ciebie słychać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 31, 2009 5:15 pm

Trochę posmutniała
- No cóż powiedzmy że umieram, a Tyrael ostatnio się o tym dowiedział..
Jej ręka zatrzymała się..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 31, 2009 5:16 pm

- Umierasz?
Popatrzyła na nią z większym zainteresowaniem. Założyła nogę na nogę, a brodę podparła na łokciu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 31, 2009 5:25 pm

Patrzyła na kartkę
- Można to tak określić.. Erin trochę za mocno mu to powiedziała.. Gdy nałożyłam 4 pieczęć na swoje ciało coś się zmieniło. Z początku dało to taki efekt jaki oczekiwałam, Erin została zapieczętowana ale w jednym z dni gdy przebywałam tu z Tyraelem coś się stało. Było pełno krwi i w ogóle nie panowałam nad ciałem.. Ona wróciła ale nie tak jak zawsze , obydwie byłyśmy zdziwione gdy okazało się że moje ciało przy przemianie dusz zaczęło się zmieniać. Skóra stała się blada, włosy czarne tylko oczy zostają w normie.. nie wiemy co to jest ale wygląda jak by nasze dusze zamieniały się miejscami..
Wyjaśnił ..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 31, 2009 5:27 pm

- To dziwne....
Zamyśliła się.
- Myślę, że powinnaś iść z tym do Ramzesa albo do Kory.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 31, 2009 5:34 pm

Westchnęła
- Rozmawiałam już raz o tym z Korą ale to nie takie proste, Erin jest częścią mnie i mojej rodziny od pokoleń. Jest jak by czymś w rodzaju przekleństwa i błogosławieństwa. Nie jestem pewna czy przeżyję to oddzielenie chyba że znajdziemy drugie ciało dla niej..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 EmptyWto Mar 31, 2009 5:36 pm

- To nie głupie rozwiązanie.
Odgarnęła włosy za ucho i wstała.
- Niestety musze cię opuścić, do zobaczenia.
Uśmiechnęła się lekko i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad "Taichuen"
Powrót do góry 
Strona 6 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Bar "Lasmiro no Giruga"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Wodospad-
Skocz do: