Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 9:46 pm

Sai był niemożliwy.
Wstałam z łóżka i skierowałam się w stronę łazienki machając zgrabnie ogonkiem. Przed samymi drzwiami zmieniłam się w kotkę, mając nadzieję, że Du mnie nie zawiedzie. Weszłam do łazienki i w kociej postaci wskoczyłam Du na kolana.
-Miau - przywitałam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 9:48 pm

-Milo cię widzieć...
Uśmiechnąl się do niej i wziął na ręce. Przytulil do siebie i zaczął głaskać. Wyszel z toalety i wręczył kotke Saiowi w łapska.
-Uważaj na nią... Już ucieka.
Uśmiechnąl się sympatycznie do demona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 9:51 pm

Zdemiaterializował się w "swoim" fotelu i zamachał niedbale do ojca. Spojrzał na firanki w oknie obok niego. Wyciągnął katanę i zaczął robić z materiału "serwetkę".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 9:54 pm

Spojrzał jedynie na kocicę karcąco dając do zrozumienia że ma kontynuować.
-Leo zmień się proszę w swoją normalną postać - Więc już wie jakie ma zadanie, uwieść we swej kobiecej postaci
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 9:58 pm

Cóż wolałam to zrobić w tej postaci, no ale skoro kazał, zmieniłam się z powrotem w ludzką postać. Machnęłam ogonkiem, niby przypadkiem zahaczając o Dulce, uśmiechnęłam się przepraszająco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:01 pm

- Proszę...
Prychnął przewracając oczami i znudzony obserwował całe zajście na oślep wycinając wzorki w firanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:01 pm

Obdarzył ją znów sympatycznym uśmiechem. Po czym spojrzał na "serwetkę" wzdychając cicho.
-Szkoda materiału.
Mruknął cicho po czym ruszył do kuchni... Jak dawno już w takowej nie był.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:03 pm

Usiadł sobie przy ścianie, na łóżku i obserwował jak to się ta sytuacja potoczy..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:05 pm

Poszłam za Du.
- Masz może ochotę na pieczeń? Bo zrobiłam, a Sai nie ma na nią ochoty - powiedziałam z nutką smutku w głosie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:10 pm

-Ah tak... Czemu by nie.
Spojrzał na nia jak by wybudzony ze snu. On tu juz sobie przypominał jakieś przepisy no i ciach. Kiedy indziej najwyrzej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:15 pm

Był tylko mały problem nie wiedziałam gdzie Sai ma tutaj talerze... zaczęłam sprawdzać po kolei w szafkach, machałam sobie przy tym wesoło ogonkiem. Okazało się, że talerze znajdują się na najwyżej półce. Stanęłam na palcach, aby móc sięgnąć, niestety brakowało mi kilko centymetrów.
- Dulce, mógłbyś mi pomóc?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:17 pm

-Oczywiście...
Znowu wyrwany z zamyślenia. Chwycił ją na wysokosci bioder i z trudem podsadził na swój bark... Nogi zaczęły się pod nim uginać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:20 pm

(ejj... ja jestem leciutka :P)

Sięgnęłam talerz.
- Dobrze już możesz mnie postawić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:23 pm

(ale Du jest anorektykiem cierpiącym na gruźlice xD - i ma 15l ^^")

Odstawił ją wydychając powietrze z ulgą.
-Nie ma sprawy...
Usiadł na blacie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:26 pm

Spojrzałam na niego zatroskana.
- Dobrze się czujesz? - spytałam przyglądając się mu uważnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:29 pm

-Emp... Tak... Tylko nie jestem przyzwyczajony do dźwigania czegokolwiek, a co dopiero kogokolwiek.
Uśmiechnął się uroczo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:33 pm

- Mogłeś powiedzieć, może udałoby się to załatwić w inny sposób.
Podeszłam do niego i pogłaskałam jego główkę, jak małemu dziecku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:37 pm

-Po co sprawiać innym problemy czy zakłopotania?
Mruknął cicho. Po czym rozejrzal się po kuchni w poszukiwaniu pieczeni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:42 pm

Podeszłam do kuchenki, schyliłam się i otworzyłam piecyk. Wyciągnęłam z niego pieczeń. Postawiłam na blacie, i ukroiłam sporą porcję dla Du.
- Jedz i rośnij - powiedziałam uśmiechając się do niego przyjaźnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:43 pm

Zaśmiał się cicho. Wziął tależ i podziękował. Wziął pierwszy kęs... Delikatnie pogryzł delektujac się i połknal wreszcie.
-Pyyszne...
Miauknął wyglądajac jak by zaraz miał się rozpłynać z rozkoszy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:46 pm

- Cieszę się, że Ci smakuje, wg przepisu mojej mamy - powiedziałam trochę smutno, ale zaraz się uśmiechnęłam, na myśl, że jest przy mnie inny kotołak.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:48 pm

-Wyśmienite... Naprawdę!
Obdażył ją ciepłym umiechem... Takim niewinnym poniekąd. Nie wypytywał się o jej rodzinę widząc jej reakcję na samo wspomnienie o matce, więc po co męczyć dziewczynę niechcianymi rzeczami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:55 pm

Usiadłam sobie po drugiej stronie stołu. Cały czas przyglądałam się chłopakowi jednocześnie machając swoim ogonkiem, Miałam nadzieję, że mu to nie przeszkadza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 10:59 pm

Dlaczego by miało mu to przeszkadzać... Jadł ze smakiem, aż mu się uszy trzęsły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2009 11:03 pm

Uśmiechałam się sama do siebie, widząc z jakim apetytem je chłopak
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 3 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: