Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Lochy Pod ziemią

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorWiadomość
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptySob Kwi 11, 2009 10:41 pm

- 700? - Podrzucił w dłoni, sprawdzając wagę. Otworzył cele i zniknął a Danny znalazł się w lochach upadłych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptySob Kwi 11, 2009 10:43 pm

Znikl.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptyNie Kwi 12, 2009 5:19 pm

Klatka Du się otworzyła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptyNie Kwi 12, 2009 7:22 pm

Poszedł sobie, a po cholerę ma tu siedzieć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptyNie Kwi 12, 2009 7:34 pm

Pojawił się z elfką i wrzucił ją do celi.
- Może torturki, skoro lochy tak ci się nie podobają? A nuż druga sala bardziej ci do gustu przypadnie - zapytał, opierając się o ścianę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptyNie Kwi 12, 2009 7:37 pm

[ jaką elfką? ;d ]

Oparła łokcie o kraty celi i ułozyła na nich głowę. Uśmiechnęła się promiennie do demona lekko ją przechylając.
- Czemu nie. W sali tortur jeszcze mnie nie było.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptyNie Kwi 12, 2009 7:42 pm

[Elfka! ;[]

- No to idziemy - złapał ELFKĘ za rękę i wyprowadził do sali tortur. Dzisiaj nie miał humoru na psucie nikogo, ponadto żadna to frajda, kiedy ofiara sama chce być torturowana. Dlatego postanowił, że będzie nadzwyczaj miły i delikatny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptySro Kwi 15, 2009 11:46 pm

Wszedł z upadła do lochu i wrzucił ją do celi. Lód, który już w większości stopniał, podczas zderzenia z podłogą się rozkruszył. Demon rzucił dziewczynie jakąś starą szmatę i zamknął drzwi.
- Masz kocyk, żebyś nie padła z tego mrozu - rzucił na odchodne, podrzucając do góry klucze. Złapał je, odwiesił na hak z dala od cel i wyszedł, gwiżdżąc jakąś skoczną melodyjkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptySro Kwi 15, 2009 11:49 pm

-Dzięki Ci łaskawco.-prychnęłam cicho. Starej szmaty nie tknęłam. Usadowiłam się w najciemniejszym kącie i owinęłam skrzydłami. Starannie ignorowałam zapach zatęchniętej krwii. O śnie nie mogło być mowy, obserwowałam wejście do celi. Nawet z kim porozmawiać nie ma. No i trzeba będzie za mnie zapłacić... Uh.

[nmm]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptyCzw Kwi 16, 2009 9:31 pm

Przysnęłam. Obudziłam się zdrętwiała i zziębnięta. Ot, koszty estetyki. Wstałam i dla rozgrzania poczęłam krążyć po celi. Nic ciekawego, bród, smród... Ciekawe czy tu karmią. Dostrzegłam przy wejściu resztki kubka. Nadawały się tylko, by wydłubać komuś oko. Uśmiechnęłam się i zgarnęłam obity kawałek. Najwyżej mi się potem dostanie, ale ogarnęło mnie złudne poczucie bezpieczeństwa. W lochu. Demonim. A to Ci paradoks.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptySob Kwi 18, 2009 6:38 pm

Wpadł do lochu i otworzył celę upadłej. Wyszedł, ona sama powinna się zorientować, że jest wolna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 EmptySob Kwi 18, 2009 8:31 pm

Się zorietnowała. Jedyne czego żałowałam to to, że uciekł nim zdecydowałam się na rzut kawałkiem kubka w stronę demona. Upuściłam "pamiątkę" i w błyskawicznym tempie wypadłam z lochu, a także z terenów wrogiego królestwa.

[zt]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Lochy Pod ziemią
Powrót do góry 
Strona 20 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Lochy
» Lochy
» Lochy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Lochy-
Skocz do: