Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Lochy Pod ziemią

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 5:41 pm

-To znaczy?-zapytałam zrezygnowana, nie zmieniając pozycji. Zaczęłam tylko lekko kiwać się w przód i w tył, jak w transie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 5:44 pm

-Jak bym miał zapewnione że mi oddasz, lub ktokolwiek inny. Jeszcze się przeziębisz tu.
Westchnął. Oczywiście, zdenerwowanie przeszło, teraz współczuł całemu światu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 5:50 pm

- Tralala - zanucił, pojawiając się w lochu. Otworzył celę i wytargał z niej elfkę. Skierował się ku sali tortur, ciągnąc ją po podłodze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 5:59 pm

Wrócił z nieco zmasakrowaną elfką i rzucił ją pod celą, tak, że z rozpędu uderzyła plecami o pręty celi.
- No patrz, wolna jesteś. Jak dobrze, że zdążyliśmy się zabawić, uff! - zadrwił i... Wrzucił ją z powrotem do celi. - Wygląda na to, że jednak nie jesteś - zaśmiał się i zamknął drzwi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 6:07 pm

Popatrzyłam na Dulce'a. Nie miałabym jak oddać mu pieniędzy. Nagle zostałam wytargana z celi. Po dłuższej chwili wróciłam z powrotem. Zacisnęłam zęby. Odwróciłam się tyłem do Kjella, nawet nie zerkając już w stronę zwierzołaka.

Krew kapała za mnie na ziemię. Wsłuchałam się w ten odgłos, kuląc w kącie i oddychając szybko przez nos. Zacisnęłam mocno powieki, opierając głowę o kolana.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 7:32 pm

Po dłuższym czasie zapadłam w sen.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 8:21 pm

Obudził się. Ponownie. I znowu w lochach. Znudzony tym wszystkim siadłem na ziemi i zacząłem układać wieże z kamyczków będących na podłodze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 8:34 pm

- Prawie jak moja. - pojawił się oparty o celę Sylpha. - Brakuje okien, hym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 8:37 pm

-Okna dodaje sie na końcu Reno. Tak więc jak będzie z tą umową?
cichy, donośny głos, czy też szept. Jak kto woli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 8:41 pm

- Nie, to te kamyki są moim zdaniem zbędne. Szklana wieża, hym. O, lustrzana byłaby idealna. - Złapał dłońmi za sąsiadujące ze sobą kraty i włożył między nie głowę, by lepiej widzieć. - Skoro ten Danny jest taki ważny, żądam za niego wszystkich talarów jakie tylko posiadasz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 8:43 pm

-wszystkich? hymmmm no niech bedzie. Ale w to jest wliczona moja wolność, co nie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 8:47 pm

- Mhm. - wywrócił oczami. - To chcesz tego elfa czy tam zwierzołaka? - ziewnął. Szybko się nudził i lubił, gdy interesy szły po jego myśli, oj tak. Zbędne przedłużanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 8:50 pm

-Ano. I siebie.
Dodałem. Raczej nie trzymał mnie dla pieniędzy bo by juz je dawno dostał. Ale przezorności nie szkoda.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 9:00 pm

- Za 480 talarów? - odwrócił się i oparł plecami o celę. Znał stan jego sakiewki, oj znał. Znał stan finansowy wszystkich mieszkańców Kayami. - To głupie, za was dwóch dostanę całe 700. Hym... A na Dannym nie zależny mi tak, jak tobie. Interesuje mnie jedynie zapłata. - Wcisnął dłonie do kieszeni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 9:05 pm

-Niby tak. Ale gdybyś za mnie chciał pieniądze, już dawno by ktoś wpłacił. Tak więc nie chodziło ci o mnie. Tego drugiego upadłego już nie ma. Chodziło ci jedynie o podwyższenie ceny, czyż nie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 9:11 pm

- Nie. - Pokręcił głową. - To znaczy tak, na początku chodziło mi jedynie o zapłatę za Dannyego. 400 talarów brzmiało lepiej niż 350. - Uśmiechnął się nieznacznie. - Ale gdy pojawiłeś się tu dokonać zapłaty... w mojej cudownej główce zrodził się inny pomysł. Wcisnąłem cię do lochu. 700 to nie 400, prawda?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 9:13 pm

-Niby tak, ale jednak nie. Skomplikowane to tak trochę. Tak więc... wypuścisz?

>>zaraz znikam<<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 9:16 pm

- Zapłać mi za Dannyego, a będzie twój. Jednak dopiero wtedy, kiedy ktoś inny wpłaci za ciebie. - przeciągnął się. - Inaczej znów ktoś będzie musiał go łapać. A nie sądzę by kolejny raz dał się tak łatwo, skoro wie co go czeka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 9:19 pm

-Za siebie zapłace ja. Ale przy okazji, reno. Co ty na to?
Nie chciało mi się tu siedziec juz ani chwili dłużej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 9:23 pm

- Masz mnie za durnia? Mnie chcesz oszukać? - zaśmiał się, patrząc na upadłego. - Nie przystaje na takie warunki, poza tym, to ja je dyktuje. - dawno nikt go tak nie rozbawił. - Płać 400 za Dannyego i 350 za siebie, inaczej nic z tego. A 700 i tak będę miał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 9:37 pm

-A nie można na kredyt?
pytanie było trochę głupie, no ale co tam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 9:44 pm

- Wyraziłem się jasno. Chyba. - wzruszył tylko ramionami. Nigdzie się dziś nie śpieszył.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 9:57 pm

-Puściłbyś.
mruknąłem.
-Czemu mialbym ci poźniej nie zapłacić? Co ci to szkodzi?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 10:31 pm

- Szkodzi, szkodzi. - pokiwał głową. - Sam sobie nie ufam, a tobie miałbym?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 EmptySob Kwi 11, 2009 10:38 pm

-Masz czterysta za Danny`ego w tej chwili.
rzuciłem mu sakiewkę.
-Za chwilę będzie reszta. Mógłbyś przetransportowac go do lochow naszych?
Rzuciłem mu po chwili drugą sakiewkę.
-A tu masz za mnie. Wszystkie odliczone.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Lochy Pod ziemią
Powrót do góry 
Strona 19 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Lochy
» Lochy
» Lochy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Lochy-
Skocz do: