Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Lochy Pod ziemią

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:05 am

- Jesteś chory? - Spytał, a jego źrenice rozszerzyły się momentalnie. Nie pił tak dawno, tyle dni nie czuł krwi na ustach. Dlatego teraz nie myśląc wiele ujął dłoń zwierzołaka w swoje i przybliżył ją do swych ust, zlizując krew
- No i ciekawa historia, Du. - Dodał, uśmiechajac się kącikiem ust.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:08 am

Domyślił się dlaczego wcześniej wspomniał o hybrydzie, mimo że był demonem, przypomniał mu trochę Grację, kojarzył jej reakcję na podobne kasłanie. Zarumienił się lekko czując jego język na swojej dłoni.
-Może... Chcesz...
Wolną ręką wskazał na swoją szyję.
-Się napić?
Nienormalny dzieciak, zawsze na pierwszym miejscu było dobro innych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:10 am

Kiwnął głową i nie puszczając jego dłoni, zbliżył się do szyi zwierzołaka. Musnął ją swymi wargami
- Jesteś pewny. Głupio mówić, ale lekko Cię zacząłem... tolerować i nie chcę byś czuł się tak źle. - Znó był wściekły na siebie, widać było że kolejny raz ma problem związany z pochodzeniem. Miast torturować polubił więźnia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:13 am

-Tylko nie za dużo...
Dreszcze go przeszły gdy poczuł muśnięcie na szyi.
-Przeżyję. Znowu...
Drugie słówko dodał cicho. Tak żeby demon nawet ledwo je dosłyszał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:16 am

Objął go, ale nie zaczął pić. Zamknał oczy
- Głupi. Jak nie chcesz, to nie. Nie mam zamiaru robić Ci krzywdy... no po prostu i nie pytaj czemu. - Zagroził mu cichym syknięciem i udawaną złością.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:19 am

-Ale chcesz. Widać po tobie. Lepiej pożyw się mną, niżeli kimś innym. Nic mi nie będzie, trochę osłabnę, prześpię się trochę i powrócę do normalnego stanu.
Uśmiechnął się sympatycznie.Odruchowo oparł dłonie na jego klatce piersiowej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:22 am

- Uh... Du... - Zaczął, otwierając oczy. Znudziła mu się zabawa, no i w końcu musiał się stąd wyrwać.
- Jesteś słodki, wiesz? - Spytał, gdy nagle szpony przebiły płuco futrzaka. Mieszaniec wgryzł sie w jego tętnice głęboko i nie pijąc dużo, wyrwał spory kawał mięsa. Tak by zadać ogromny ból.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:26 am

Krzyknął z bólu. Nogi się pod nim rozsunęły. Nie rozumiał dlaczego... Głównie spowodowane bólem osłabienie, doprowadziło do przymknięcia powiek. Wydusił z siebie jeszcze kilka słów.
-Nie rozumiem... Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:30 am

- Bo nadal w 50% jestem demonem. A Ty jesteś tylko kłakiem futra. - Wyrwał z niego szpony i wstał. Kopnął Du w twarz i uśmiechnął jak rasowy psychopata.
- No i masz pozdrowienia od drugiego kochania. - Dodał. W dłoni Urcana pojawił się pręt. Rozżarzony do czerwoności z napisem "Kłak Sai'a"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:33 am

Przez kopniaka głowa odwróciła się przodem do ściany. Chłopak miauknął tylko cicho. Kątem oka za uwarzył ze coś demon trzyma, jednak nie widział dość wyraźnie aby to określić. Mruknął coś na temat znęcania się nad słabszymi, jednak na tyle cicho, że niemal tylko poruszył ustami. Dookoła dzieciaka pojawiła się purpurowa kopuła. Nie do przebicia zwykłą bronią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:36 am

- To nic. Ja się żegnam. - Mruknął, przybliżając pręt do pleców futrzaka. Po chwili można było poczuć zapach palonej skóry i materiału, gdy to ów napis przytknął do skóry Du
- No i nie martw się. Rano będzie milej. - Zapewnił. Wokoło znów pojawiły się szczury, które dość szybko zaatakowały futrzaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:40 am

(ale dookoła niego pojawiła się purpurowa kopuła, czytaj post x3)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:43 am

< Ah, edit chyba był albo mi na oczy pada usz xD >

- To nic. Ja się żegnam. - Mruknął, przybliżając pręt do pleców futrzaka. Po chwili można było poczuć zapach palonej skóry i materiału, gdy to ów napis przytknął do skóry Du. Jak to było możliwe? Po prostu, kopuła pękła pod wpływem energii jaką wiwarł na nią demon przy użyciu swej, jak i mocy amuletów.
- No i nie martw się. Rano będzie milej. - Zapewnił. Wokoło znów pojawiły się szczury, które dość szybko zaatakowały, obecnie bezbronnego już futrzaka. Demon zniknął.

< Poza tym tutaj moce więźniów są ekhm... letko ograniczane x3 >
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 2:50 am

(spoko xD co nie znaczy że całkiem ich się nie da używać)

Czując coś gorącego na plecach wrzasnął jeszcze. Szczury... Masa stworzeń. Prycza i koc. Coś mu przyszło na szybko do głowy. aby prześcieradło zamontować za pomocą magii w rogu sufitu i dwóch ścian. Jednak, może trochę za dużo było by czasu potrzebne na wykonanie. Doczłapał się do kąta przed szczurami. Skupił się. Tylko jeden ból, nie mógł zasnąć, więc nie mógł odpocząć. Ćwiczenia and oglądaniem gwiazd całymi nocami dały swoje. Wytworzył minimalnej wielkości kopułę. W kącie. Która uniemozliwiła dostęp do zwierzaka. Demon, przypuszczalnie bez problemów by ją złamał, ale szczury to szczuty, gryzonie są niebezpieczne przy zetknięciu z ciałem, natomiast przeciw tarczy były nieskuteczne. Mimo to, dzieciak musiał całą noc nie spać, aby trzymać obronę. Zmasakrowany, tylko się modlił o przeżycie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 3:50 pm

>W lochach nie masz żadnych mocy, twoje pd się nie liczą tak samo ranga ;> radzę czytać regulamin<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyCzw Lis 27, 2008 4:02 pm

Pojawił się pośrodku celi Du. Machnął ręką, a każdy szczur z osobna został przecięty na pół przy użyciu powietrza. Demon przykucnął i nie gestykulując niczego posłał na futrzaka piorun, mający jedynie rozbudzić go delikatnie. Niezależnie od efektu, Urc wstaje i podchodzi do niego, łapiąc za włosy i ciągnąc po podłodze do samych krat. Jeśli książę będzie próbował zrobić cokolwiek, pierw jedno jego ucho zostanie odcięte, potem drugie, a następnie noga, druga, obie ręce i tak aż się nie uspokoi, albo nie zginie.
- To kara. - Mruknął cicho, mrużąc oczy. Ze ścian wysypało się mnóstwo piachu, który to przesunął się po ziemi do kochającego wszystko futrzaka i obwiązawszy go za ręce i nogi uniósł ku górze, tak aby był nieruchomo w powietrzu.
- Nie zginiesz, nie przeze mnie. Po prostu będziesz sobie cierpiał za głupotę. - Dłoń demona zmieniła się w łapę zakończoną szponami. Zdarł górną część ubrania Du całkowicie i przywołał do swej drugiej dłoni kolejny pręt, tym razem mający herb demonów, żarzący się do czerwoności. Przyłożył go trochę powyżej pępka zwierzaka. Pręt wydłużył drugi koniec tak, by wbić się w ścianę i w obecnej sytuacji Dulce nie mógł w żaden sposób się z niego uwolnić
- Piach powoli będzie ściskał Twe ciało. Potem, gdy będzie czas, uwolni Cię i spadniesz na ziemię. Uwierz, uczucie jakie doznasz potem będzie wprost nie do opisania. - Uśmiechnął się i wyszedł z celi. Du został całkiem owinięty i powolnie miażdżony przez piach, oczywiście nie w miejscu wypalania znaczka. Podłoga pod zwierzołakiem zamieniła się w stal i nagrzewała powoli, by do czasu upadku mieć temperaturę około 300 stopni. Gdyby jednak ten chciał uciec pod ścianę czy w inne miejsce, tam było setki tysięcy małych kolców.
Urcan zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Gru 01, 2008 8:13 pm

Pojawił się ze swoją ofiarą. Pchnął go do jednego z lochów, zamykając za nim drzwi. Sam oparł się o ścianę, spoglądając rozmarzonym wzrokiem w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Gru 01, 2008 8:17 pm

Wleciał do celi. Po czym sie rozejrzałem. Cela nie należała do najprzyjemniejszych.
ciche westchnienie. Siadłem na pryczy, patrząc na Reno
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Gru 01, 2008 8:28 pm

- Posiedzisz tu sobie troszkę, a jak dobrze pójdzie... - Uśmiechnął się mimowolnie. - Zostaniesz moim niewolnikiem. - Zmrużył podstępnie oczy. - A to jest własnie moim celem. - Zaśmiał się i znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Gru 01, 2008 8:32 pm

- Jakoś mi sie to nie widzi.
mruknąłem, po czym rozsiadłem się na pryczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Gru 01, 2008 8:34 pm

Pojawił się jeszcze na moment.
- Kuroi może Cię odwiedzać. Pozwalam. Mamy tymczasowy sojusz, więc na naszym terenie jest bezpieczna. - Machnął dłonią i znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Gru 01, 2008 8:42 pm

Coś właśnie do niego dotarło. Coś co on zasuregował. Ale miał póki co czas na rozmyślanie, więc tak też uczynił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Gru 01, 2008 11:03 pm

(no przepraszam O,o mogliście chociaż poczekać na mój powrót z jakimkolwiek postem... -,=" A tu wchodze i czytam i widze że ledwo żyje ^^")


Nie miał sił już nawet krzyknąć. Cóż, jego ciało było miażdżone przez piach. Nie najprzyjemniejsze uczucie. Z czasem już nie mógł wytrzymać i wrzasnął z bólu. Gdy piach się rozluźnił, a chłopak opadł na stal, nie umiał z siebie wydusić najmniejszego słowa. Jedynie otworzył usta chcąc wrzasnąć. Mimo to cisza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyWto Gru 02, 2008 10:12 pm

Chciał zobaczyć kto wrzasnął, jednak z racji, że cela była po tej samej stronie nic nie widział. Westchnął jedynie cicho, po czym połozył się na łóżko, kiedy zobaczył "kogoś". Ten ktoś był martwy i siedział spokojnie w kącie, co trzymając. Był to o dziwo krzyż. Przezornie wziąłem go i zacząłem obracać w rękach, leżąc na pryczy, z powodu braku jakiegokolwiek zajęcia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyWto Gru 02, 2008 11:11 pm

Bawiłem się przez jakiś czas krzyżem, po czym schowałem go do tylnej kieszeni. Leżąc na pryczy i rozmyślając. i ogólnie się nudząc tak troche.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Lochy Pod ziemią
Powrót do góry 
Strona 2 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Lochy
» Lochy
» Lochy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Lochy-
Skocz do: