Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Lochy Pod ziemią

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorWiadomość
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyPią Lis 21, 2008 10:15 pm

- Nic nie robie? A niby CO miałbym robić? Kiedy nie ma CO robić jeśli chodzi o mnie...
Wstał i przeciągnął się lekko opierając się o ścianę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyPią Lis 21, 2008 10:23 pm

- Treningi, wyprawy. To samo co każdy. - Uśmiechnął się nieznacznie, po czym przymknął oczy. - Ale jak widzę, Ty wolisz snuć plany o przejściu do wampirów. Zawieszenie broni do tego niestety nie służy, a nie chciałbym narazie zrywać tego paktu ze względu na tę sytuację. Chyba to rozumiesz. Nie chciałbym także stracić demona, bo jakby nie było, Ty nim jesteś. - Oparł się o kraty. - Więc może w końcu przestałbyś zachowywac się jak ciapa i wziął się w garść? Bo to ani dla mnie, ani dla Ciebie miłe nie jest. Ciepła klucha? Widocznie to nie królestwo dla Ciebie. Może jesteś za słaby. - Westchnął. - A może trzeba się Ciebie poprostu pozbyć? Psujesz nam opinię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyPią Lis 21, 2008 10:53 pm

// powiedziałbym ze jestem na wyprawce... ale mielismy male problemy... gadalem o tym z prowadzącym i jest chwilowe zawieszenie :P

Siedze milcząco... Nie cierpie takich kazań

// zrób mi może pranie mózgu co? szybciej będzie :P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyPią Lis 21, 2008 11:00 pm

- W takim razie, posiedzisz tu troszkę. Nic w sumie nie tracisz, ale też nie zyskujesz. Norma. - Wywrócił oczami. - Porozmawiam sobie jeszcze na Twój temat z Sai'em. Nie mam pojęcia co z Tobą zrobić. Jesteś nijaki. Poprostu. - Znikł.

[oj Dai, Dai. Musisz się wziąść za siebie ;d]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:11 pm

Pojawiła się z Korą w przestronnej i jasnej celi.
- Jako więzień polityczny masz większe wygody, aczkolwiek nie odpowiadam za katów. Ich praca jest w każdym przypadku taka sama. - powiedziała.
Dłonią wskazała na małą biblioteczkę i stolik, na którym znajdowała się samouzupełniająca się karafka z krwią - dzieło wampirzych arcymagów.
- Myślę, że źle Ci tu nie będzie, chociaż mogą nieco irytować te ciągłe wycia z komnat tortur. Właśnie przez nie wyniosłam się wysoko na wieżę. - wyjaśniła. - A zapomniałabym. - pacnęła się ręką w czoło.
W jej dłoni pojawił się pręt zakończony herbem królestwa. Rozgrzany był do białości. Błyskawicznie przyłożyła go do uprzednio obnażonego ramienia ofiary.
- Nie pomoże żadna magia, ani żadne zioła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:20 pm

Początkowo obojętnie rozglądałam się po celi. Westchnęłam cicho.
- Ta.. Więzień polityczny... AAAAAAAAghhhhhh- wydałam z siebie stłumiony krzyk gdy tylko pręt dotknął mojej skóry. Zacisnęłam powieki i usta. Po chwili odetchnęłam, uspokajając się nieco - Ta... Chyba zaproponuję wprowadzenie paszportów. Najwyraźniej nie macie gdzie wbijać pieczątek wejściowych. - mruknęłam cicho i chwiejnym krokiem podeszłam do niewielkiego fotela (?) stojącego przy stoliku. Usiadłam, trzymając się za ramię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:23 pm

(tak, masz fotel. nawet masz łóżko wygodne xD)
- Ale wiesz, paszport możesz zgubić, a takiego znaczka nie. Poza tym, zmienia barwę za każdym razem, gdy tutaj jesteś, więc gdy będziesz już weteranką możesz się kłócić o swoje prawa. - wyjaśniła pogodnie. - Mieliśmy tu już takiego... Gonił kata z tasakiem rzeźnickim, ponieważ uważał, że skoro był tutaj już siedemdziesiąt pięć razy, to ma prawo być torturowany kiedy chce, a chce.
Pręt zniknął.
- Słyszałam, że ostatnio miałaś problemy z pamięcią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:28 pm

Roześmiałam się rozbawiona opowieścią Colette. Po jej ostatnich słowach jednak spoważniałam. Spojrzałam na nią uważnie
- Teraz Ty. - mruknęłam cicho - Zmówiliście się by zrobić ze mnie wariatkę, czy jak? Z moją pamięcią wszystko w porządku. - powiedziałam cicho. Zaczynałam mieć jednak wątpliwości, czy to nadal jest jakiś żart, czy może też prawda. Ostatecznie Ramzes też coś o tym wspominał. Westchnęłam cicho i wzruszyłam ramionami.

/merci ^^/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:31 pm

- Zaraz po tym, jak się dowiedziałaś, że Viktor (c?) nie żyje, to dostałaś jakiegoś szału. W chwilę potem straciłaś pamięć. Nie poznawałaś Ramzesa ani Thomasa i uważałaś, że dopiero co tutaj przybyłaś - wyjaśniła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:36 pm

Przyglądałam się demonce uważnie. Nie wyglądała, jakby żartowała. Obróciłam głowę w bok i przymknęłam oczy. Rozmasowałam ramię ze świeżym znaczkiem. Westchnęłam cicho.
- To jednak prawda? - szepnęłam i ponownie przeniosłam wzrok na Col - Tak na prawdę, to nic z tego nie pamiętam. Nie wiem, co się działo. - powiedziałam cicho - Chyba jestem zmuszona wam uwierzyć, w końcu. - opuściłam głowę i spojrzałam na kamienna podłogę - Jednak jestem wariatką.

(k ^^ )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:38 pm

Oparła się lekko plecami o kraty i skrzyżowała ręce na piersiach.
- Nie, nie jesteś wariatką. Po prostu to był dla ciebie za duży szok. W końcu to był twój syn. - przygryzła wargę.
Doskonale wiedziała, że jej słowa spowodowane są zdolnością rozumowania, a nie własnymi doświadczeniami.
- Można by było powiedzieć, że jesteś niespełna rozumu, gdyby ci tak zostało. Na szczęście do nas wróciłaś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:44 pm

Uśmiechnęłam się nikło.
- Co nie zmienia faktu, że jestem beznadziejną matką i żoną - mruknęłam cicho - Ale dość o moich problemach. Nie będę Cię nimi zanudzać. - powiedziałam już spokojniej - Sama muszę z nimi się uporać.- westchnęłam cicho - Lepiej opowiedz mi co mnie w tym czasie ominęło. Bo raczej moje wariactwo nie trwało kilka sekund. - uśmiechnęłam się blado i spojrzałam na królową.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:48 pm

- Żoną? Nie wnikam, jak dla mnie poronionym jest pomysł bycia z królem upadłych. Matką? Nie powiedziałabym. Moi szpiedzy donoszą mi o wszystkim i na podstawie ich informacji mogę śmiało powiedzieć, że jesteś wspaniałą matką. - znów przygryzła wargę. Znów rozumowanie, a nie opieranie się na własnych przeżyciach.
Przyglądała jej się bacznie.
- W gruncie rzeczy to nic. Stagnacja w królestwach jak trwała, tak dalej trwa. Chociaż... Ostatnio miałam małą scysję z Upadłymi. Królowa Wampirów napadła na Ninę, bronił ją Ramzes, któremu ja groziłam, jeśli jej nie zostawi w spokoju, z kolei mi groziła Arcuide, a na sam koniec przyszedł Sai, a chwilę po nim Thomas. Ponieważ przypadała pełnia, to nie mielismy z nim raczej szans, więc Sai zdezerterował (za co powinien srogo zapłacić), a ja poddałam się bez bicia, co mnie uratowało. - powiedziała na jednym wdechu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:56 pm

- To było dość ciekawie - powiedziałam cicho. Spojrzałam w bok na karafkę z krwią i uśmiechnęłam się lekko. Wypowiedzi o mojej osobie nie skomentowałam. Nadal utrzymywałam się w swoim przekonaniu. - Przydałoby mi się podszkolić. Ktoś w końcu musi zapanować nad Thomem w pełnię. W przeciwnym razie któregoś dnia nas rozniesie w drobny mak. No cóż, pomyślę o tym jak tylko wrócę na wolność. - uśmiechnęłam się nikło przyglądając ponownie demonce. Milczałam chwilę po czym podjęłam ponownie temat minionej pełni - Sai zdezerterował? Coś podobnego. A tak chciał walczyć z Thomem podczas pełni. - zaśmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 7:58 pm

- Podejrzewam, że na twoje skinienie zachowywałby się jak potulny, salonowy piesek. Jednak mimo to, oferuję swoje usługi. - skinęła jej głową. - A tymczasem żegnaj, sprawy służbowe wzywają. - zasalutowała jej i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 EmptyNie Lis 23, 2008 8:02 pm

Uśmiechnęłam się do Col pogodnie
- Do zobaczenia.
Gdy zniknęła, westchnęłam cicho. Zmarkotniałam. Wzięłam z biblioteczki jakąś książkę, nalazłam sobie krwi do kielicha. Wróciłam na fotel i otworzyłam książkę. Uśmiechnęłam się lekko do własnych myśli. Thom jako salonowy piesek? Wątpiłam w to, ale sama wizja tej sytuacji rozbawiła mnie. Po chwili, upiwszy łyk krwi z kielicha, zagłębiłam się w lekturze. Pijąc co chwilę z kielicha przeczytałam sporą część książki. Z lektury wyrwał mnie dźwięk otwieranych drzwi do celi. Podniosłam głowę, lecz nikogo nie dojrzałam. Odłożyłam książkę na miejsce, dopiłam krew z kielicha i uśmiechnęłam się nieznacznie. Wyszłam z lochów.

(za pozwoleniem Colette)

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://rasyfantasy.forumpolish.com/viewtopic.forum?t=536
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 40 Empty

Powrót do góry Go down
 
Lochy Pod ziemią
Powrót do góry 
Strona 40 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Lochy
» Lochy
» Lochy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Lochy-
Skocz do: