Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Lochy Pod ziemią

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyCzw Lip 17, 2008 11:27 am

Ciemne, wilgotne i śmierdzące jeszcze ostatnią rozkładającą się ofiarą, lochy pod dumnym Królestwem Demonów
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:15 pm

Pojawił się i bezceremonialnie wrzucił Ai do jednej celi. Hiromi ułożył delikatnie na kamiennym łóżku w innej celi i ucałował w usta, uąmeichając się wrednie
- Śpij kotku, jak się obudzisz, zapewne umrzesz. - Szepnął do niej i pogładził po policzku. Wyszedł z celi i zamknął obydwie - No Ai, znów się tu widzimy, czyż nie? - Spytał z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:18 pm

Spojrzałam na Urcana. Usiadłam w koncie nie chciałam z nim rozmawiać nie chciałam z nikim rozmawiać. Spojrzałam na Hiromi ze łzami w oczach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:19 pm

Pojawiłam się - Grau, przytulny domek.. - Mruknelam cynicznie, z lekkim usmieszkiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:20 pm

Spojrzałam na Akumu a potem znów na Hir.
-Po co ufałam demonowi... po co...- zaczęłam cicho mówić do siebie. Po chwili powtarzałam cicho już tylko: "po co?".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:21 pm

Pojawił się za Akumu i polizał ją po szyi, łapiąc za ręce
- Akumuś, tak dawno Cię nie widziałem... - Szepnął i rzucił się na jej szyję - Dzięki Ci za pomoc w zabawie, kochana. - Powiedział już normalnie i zerknął na Ai
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:22 pm

Siedziałam na ziemi spojrzałam na Urcana oczy miałam puste, chłodne. Po chwili znów spojrzałam na Hiromi. Wcisnęłam się w kont klatki i skupiłam na czymś. Znalazłam wirus Saia. Zniszczyłam go.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:25 pm

- Zbereźnik.. - Wykręciłam mu ręke i przycisnełam go do krat - Jeszcze czuć od ciebie padliną - Uśmiechnełam się drwiaco i wytknełam język. Poruszałam nim jak wąż i wyszczerzyłam sie dziko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:26 pm

Siedziałam w koncie podkuliłam pod siebie nogi i objęłam je rękami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:27 pm

- No piękna moja... Nie użalaj się nad losem futrzaka, bo to nie ładnie. I nie martw się o mojego kotka, nie zabije jej. Ma zbyt dobrą krew, bym mógł ją marnować. - Został przyciśnięty przez Akumu, ale cóż... podobało mu się to - Kochanie... wiesz że gdy się bawię nie przejmuję się tym czego dotykam i często się pobrudzę. Poza tym kotek ma tak cudowne usta, że mogłem sobie na to pozwolić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:30 pm

W ciele człowieka wyglądałam jak dziecko. W tej postaci byłam dzieckiem. Dotknęłam szyi miejsca gdzie ugryzł mnie wampir. Po chwili położyłam głowę na kolana.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:34 pm

Po chwili zasnęłam. Zablokowałam przemianę dzięki czemu miałam pewność że nie obudzę się jako zwierzołak.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:35 pm

- Aiuś, jeżeli Sai dopuści mnie do Ciebie będziesz miała więcej takich pamiątek, na całym ciele. - Wyszczerzył się głupkowato i odwrócił lekko głowę, patrząc na Akumu - Zamierzasz coś zrobić, czy tylko mnie tak poobejmujesz? - Spytał, zawiał wiatr i uniósł jej sukienkę wysoooko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:35 pm

- To trzeba cie umyć - Słona, morska woda oblała Urcana, a ja tylko uśmiechnełam sie perfidnie - Och, zabijacie mnie dziś tą słodyczą - Wypuściłam go i wzruszyłam ramionami, unosząc dłonie do góry w geście obojętności
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:38 pm

- Nie bądź perversyjny, nie nosze bielizny.. - Spojrzałam na spudnice, trzymając ją. Ze złośliwym uśmieszkiem zniknełam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 5:39 pm

Wypluł wodę, która dostała mu się do ust i uderzył demonice bardzo silnym wiatrem, który popchnął ją na ścianę, jednak ta zniknęła
- Nie nosi bielizny... w sumie jeden problem mniej. - Wzruszył ramionami i zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 6:23 pm

Obudziłam się pod postacią człowieka. Rozejrzałam się.
-Lochy... czemu znów ja?- zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 6:24 pm

Położyłam się w klatce i znów zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 6:57 pm

Obudziła się na kamiennym łóżku i usiadła spoglądając na Ai. Podparła głowę na rękach i zmrużyła oczy przypominając sobie ostatnią wizyte tutaj
- nic się nie zmieniło - mruknęła i wyszczerzyła się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 7:20 pm

Obudziłam się i spojrzałam na Hir.
-Hir... cześć...- powiedziałam dość spokojnie. Byłam człowiekiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 7:29 pm

Spojrzałam na Hir i ziewnęłam. Rozejrzałam się po lochach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 7:36 pm

Położyłam się i znów zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 7:58 pm

Przeciągnęła się i znów położyła na pryczy. Nie mogła, raczej nie potrafiła znaleźć sobie tu sensownego zajęcia, więc przymknęła oczy i wpatrywała się w kamienny sufit.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 8:39 pm

Przekręciła się na bok "To było do przewidzenia" pomyślała i westchnęła głęboko. Spojrzała na śpiącą Ai i uśmiechnęła się pod nosem, przynajmniej miała kogoś żywego na widoku, czyli nie było wcale tak źle...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią EmptyPon Lip 21, 2008 9:10 pm

Obudziłam się choć sama nie wiedziałam po co. Spojrzałam na Hir i uśmiechnełam się przetarłam oczy ręką.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lochy Pod ziemią Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią Empty

Powrót do góry Go down
 
Lochy Pod ziemią
Powrót do góry 
Strona 1 z 40Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Lochy
» Lochy
» Lochy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Lochy-
Skocz do: