Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Lochy Pod ziemią

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:16 pm

- i jak tam ? długo cię męczyli ? - spytała bo po tym jak zemdlała nie wiedziała co działo się wokół.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:17 pm

-Nie... poza tym że próbowali mi oderwać ogon i odciąć uszy... na szczęście potrafię się tak przemienić w człowieka że zwierzęce części odpadają... dal mi spokój jak zobaczyli człowieka... a że mam depresję nie wrócę do postaci kotołaka za prędko- powiedziałam i spojrzałam na nią czarnymi oczyma.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:21 pm

- No cóż, teraz trzeba się pomęczyć kilka dni w tej celi i liczyć na to, że nic gorszego się nie stanie - powiedziała jak zwykle spokojnym, opanowanym głosem, jednak mimo wszelkich prób i starań jej oczy zeszkliły się i łezki spłynęły po policzkach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:24 pm

-Co się stało?- zapytałam Hir i gdybym miała kocie uszy to bym je opuściła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:26 pm

-nic - przetarła ręką oczy - tylko zastanawiam się, czemu po tym wszystkim wciąż jestem taka naiwna - pokręciła głową już siadając i podkulając nogi tak, że objeła swoje kolana ramionami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:29 pm

-Też się zastanawiam... no ale co powiedzieć demony są diabelnie przystojne i pociągające... a poza tym dla nich jesteśmy Zwierzaczkiem na jedną noc...- powiedziałam i westchnęłam ciężko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:33 pm

Pojawił się oparty o ścianę przed celą Ai z czarną różą w ręku - Taa, jestem diabelnie przystojny i pociągający, dobrze to ujęłaś... kotku - Wyrzucił gdzieś różę i spojrzał na Ai z wyszczerzem na twarzy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:36 pm

Pojawił się przy Sai'u i zerknął na różę
- To miało być romantyczne? - Spytał z kpiącym uśmieszkiem, odepchnął się od ściany i podszedł do celi Hiromi, opierając się o nią. - Tęskniłaś, skarbie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:37 pm

Spuściłam głowę tak że długa grzywka zasłoniła moje oczy. Uśmiechnełam się można by powiedzieć wrednie.
-Wiesz co kotku... zabiłam twojego wirusa...- powiedziałam spokojnie śmiertelnie spokojnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:38 pm

- Hmm - zastanowiła się chwilę nad pytaniem Urcana... - Nie - odparła w końcu i uśmiechnęła się niezwykle uroczo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:39 pm

Rzucił sztyletem który wbił się w przedramię Ai - A ja znowu Ci go dałem - Puścił jej całusa w powietrzu i zamienił w zwierzołaczkę - Tak wyglądasz mrrrrr-lepiej - Oblizał się podchodząc do krat
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:41 pm

- Szkoda. - Zrobił smutną minkę i pokręcił głową, zerknął na Saiuko - Którą najpierw? - Spytał i skrzywił się, widząc w kogo się zmienił
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:41 pm

Wyciągnęłam sztylet z przed ramienia. Spojrzałam na swoją krew. Polizałam sztylet tak by się nie zranić. Rana na moim przedramieniu natychmiast się zagoiła.
-A jednak mam coś z wampira- powiedziałam zamknęłam oczy i przemieniłam się w człowieka. Przy okazji znów zabiłam wirusa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:43 pm

>Nie ja się zmieniłem tylko zmieniłem ją >_> <

-Ty swoją ja swoją? - Powiedział coś co raczej co było oczywiste

>Ai masz rangę adepta, jedna gwiazdka a więc nie możesz się uleczać szczególnie w takim stanie w jakim jesteś -.- <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:45 pm

Zaczęła bawić się bransoletką nie widząc innego zajęcia. Może podświadomie po prostu w ten sposób unikałam patrzenia na 'przystojne' demony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:45 pm

>Jak ma się nie uleczyć jestem po części wampirem... <
-Tak... dobrze to ująłeś- powiedziałam i spojrzałam na przed ramię został tylko ślad rany który też po jakimś czasie zniknie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:46 pm

< No coś mi nie pasowało w tym oO" >


- Heh, ale ja nie mogę jej skrzywdzić. Zbyt ją kocham. - Powiedział teatralnie, odszedł od krat i oparł się o ścianę - Ty zajmij się dziś obiema, ja nie mam nastroju.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:47 pm

>Ale jesteś wampirem? Nie, nawet wampir takiej niskiej rangi nie może się uleczyć, normalnie dostała byś za uleczenie się warna >_> <

-Oo, nie bolało? Dzielna kocica... - Powiedział po czym rzucił jeszcze dwa sztylety które wbiły się w kolano i brzuch
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:50 pm

>no jak byłam dzieckiem zostałam dziabnięta... w przemianie człowieka technicznie jestem<
Moje oczy rozszerzyły się. Wyciągnęłam sztylet z brzucha. Zmieniłam się w kotołaka i wyciągnęłam sztylet z nogi.
-Zwierzaczek na jedną noc...- powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:52 pm

Przewróciła oczami słysząc słowa Urcana, nie odzywała się jednak, nie chcąc nikogo zanadto denerwować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:52 pm

Odwrócił wzrok od tego co zrobił Saiuko i skrzywił się lekko. Wyglądało na to, że Urcan mimo wszystko nie uważa tego za tak dobrą zabawę. Zerknął tylko na Hiromi i znów spojrzał na ścianę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:53 pm

>Nawet gdybyś była wampirem to musisz wypić czyjąś krew aby się zregenerować, a pełne wampirze moce możesz mieć tylko jak jesteś w królestwie wampirów<

Tym razem rzucił dwa sztylety z łańcuchami przypiętymi do nich, przez łańcuchy przepuścił dużą dawkę prądu która przeszywała każdy kącik jej ciała - Wymiękasz? - Powiedział pogardliwie do Urcana
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:55 pm

Zamknęłam oczy i zacisnęłam zęby. Nie krzyknęłam nie dam im tej radochy. Wyciągnęłam sztylety i odrzuciłam je do właściciela. Spojrzałam na niego.
-Tym dla was jesteśmy?- zapytałam moje oczy były prawie szklane mimo to nie płakałam. Z ran kapała mi krew. Źrenice miałam tak wielkie że normalny człowiek zastanawiał by się czy mam ostrość widzenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:57 pm

- Po prostu jestem głodny, a patrzenie na to potęguje głód. - Skłamał, nadal patrząc na ścianę. Wyciągnął papierosa i zapalił go.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2008 9:58 pm

-Nie... - Powiedział i opuścił głowę - Jesteście niczym - Podniósł głowę ze swym złowieszczym uśmieszkiem na twarzy, tym razem użył wiatru, a ten przygwoździł zwierzołaczkę do ściany
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lochy Pod ziemią   Lochy Pod ziemią - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Lochy Pod ziemią
Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Lochy
» Lochy
» Lochy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Lochy-
Skocz do: