Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bar na parterze

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 10:46 pm

Sasuun cicho westchnął i odłożył cygaro.
-Jeśli ci tu źle, wystarczy powiedzieć. Powiedz tylko co chcesz, a zaraz karzę to przynieść-objął ją w pasie obiema rękoma, jak miał to w zwyczaju pozwalając jej oprzeć się na sobie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 10:50 pm

Pokręciła głowę.
- Jest dobrze tak, jak jest teraz. Chcę na wszystko sama zapracować, niż żeby było mi to podawane na srebrnej tacy... Tylko, że... Obawiam się o tego znajomego. On jest nieprzewidywalny i najniebezpieczniejszy ze wszystkich istot tutaj żyjących.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 10:54 pm

-Kochanie, wiesz że będe cię bronił jak się da. Może i nie mam z nim realnych szans, ale napewno nie zostawię cię samej-powiedział przytulając ją nieco mocniej do siebie. Z miłą chęcią usiadłby na swoim fotelu, nie był przyzwyczajony do siedzenia na barowych stołkach. Jednak nie dał po sobie poznać że jest mu nie wygodnie. Oparł brodę na jej ramieniu ciągle ją przytulając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 10:58 pm

Pogłaskała go po głowie.
- Powiedział, że jestem silna. Mi to wystarczy, bo kiedyś uważał inaczej. Nie zamierzam niepotrzebnie mieszać do tego innych, więc nie musisz mnie bronić, kotku. Po prostu dalej zajmujmy się naszym interesem- powiedziała rozsądnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:00 pm

-Jak sobie życzysz. Jednak zawsze jestem na twoje zawołanie-powiedział delikatnie masując jej uda i brzuch-Czy poza tym dzień minął ci bez większych problemów?-zapytał wkońcu z utęsknieniem patrząc na szklankę whiskey z dala od niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:03 pm

Skinęła głową i zaśmiała się.
- Raczej jest na odwrót. To ja jestem na każde twoje zawołanie.
Zeszła z jego kolan.
- Wygodniej będzie na fotelu... chcesz coś do picia?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:06 pm

Nagle dopadła go ulga. Nie dlatego że Rin była ciężka xD, cieszył się bo właśnie zachowała się tak jakby czytała mu w myślach.
-Dzięki, napiję się mojej whiskey-uśmiechnął się do niej i ruszył zabierając cygaro z lady. W drodze na swój fotel dopalił ledwo tlące się cygaro i kiedy już usiadł wyrzucił je do wielkiej kryształowej popielnicy, w której niedopałek miał wielu przyjaciół.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:13 pm

Znowu znalazła się za ladą, ale teraz po to, by podać mu to whiskey. Sprawnym ruchem nalała alkoholu do kwadratowej szklanki i podała mu siadając jak zwykle na oparciu fotela. To było tak jakby jej miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:21 pm

Napił się kilka łyków whiskey ze smakiem i rozsiadł się wygodnie
-Jesteś naprawdę kochana-powiedział do niej z uśmiechem przymykając nieco oczy. Chciał objąć ją w pasie, ale bał się że poczuje się jak jego maskotka. Napił się jeszcze kilka łyków i przekręcił głowę tak by patrzec na Rin.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:22 pm

- Wiem.
Zaśmiała się i potargała mu włosy. Znudzona rutyną postanowiła zrobić coś innego. Uniosła nogi i ułozyła na drugim bocznym oparciu przekładając je nad ciałem Sasuuna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:30 pm

Zaskoczony jej reakcją lekko wcisnął się w fotel z delikatnym uśmiechem.
-Łaał-powiedział zadowolony patrząc na jej smukłe nogi. Z pewnością podobał mu się ten widok. Zresztą całe ciało Rin uważał za naprawdę piękne, jak i samą Rin za atrakcyjną. Delikatnie przejechał dłonią po jednej z jej nóg gładząc wkońcu jej kolano.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:40 pm

- Może być- powiedziała rozbawiona na to jego "łaaał"- tylko miałam dzisiaj chyba ostatnią szans by się pozbyć tych blizn...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:44 pm

-Nie wiem czy to cie jakoś pocieszy...ale z nimi jesteś piękniejsza-uśmiechnął się do niej masując lekko jej udo. Uwielbiał dotykać jej ciała, które pomimo tych blizn było naprawdę gładkie. Sięgnął po szklankę whiskey i wziął kilka dużych łyków.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:46 pm

Pokręciła głową.
- Kiedyś było lepiej- uśmiechnęła się- dużo lepiej.
Oparła głowę na jego ramieniu i zamruczała leniwie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:48 pm

-I tak jesteś piękna-powiedział starając się pójść na kompromis, bo wiedział, że i tak nie przyjęłaby komplementu tak łatwo. Odłożył szklankę i objął ją w pasie jedną ręką, drugą zaś ciągle trzymał na jej nogach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:56 pm

Przewróciła oczyma.
- Niech ci będzie...
Westchnęła ciężko i zamknęła oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyNie Cze 28, 2009 11:59 pm

Przechylił głowę tak że opierała się na takim oparciu na głowę xD.
-Zmęczona?-zapytał wędrując ręką nieco dalej ponad kolano.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyPon Cze 29, 2009 12:05 am

Skinęła głową. Jak już o to pytał... poczuła zmęczenie. Właściwie zcinało ją z nóg ale nie zdawała sobie z tego sprawy. W końcu siedziała...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyPon Cze 29, 2009 12:09 am

-Wiesz, zawsze możesz iść spać. Czy to u siebie, czy u mnie albo nawet tu-uśmiechnął się do niej chociaż nie chciał żeby poszła. Ostatnio ciągle bywał sam i miał nadzieję chociaż przez chwilę poczuć czyjąś bliskość. Zadecydował jednak że ważniejsze będzie aby Rin poszła spać, jeśli tego chce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyPon Cze 29, 2009 12:11 am

- Możemy do ciebie... tam mnie jeszcze nie było. Zanieś mnie.
Wyszczerzyła się szeroko pokazując rządki równych ząbków.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyPon Cze 29, 2009 12:15 am

-Wiesz jak sobie dogodzić, co?-zaśmiał się i dopił whiskey-Troche wchodzenia po schodach będzie ale co tam. Dla ciebie dam rade-dodał z uśmiechem i podniósł się z nią z fotela.-Jesteś pewna, że chcesz tam iść?-zapytał robiąc kilka kroków do przodu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyPon Cze 29, 2009 12:16 am

- Taaak!
Zamajtała niecierpliwie nogami.
- Prowadź.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 EmptyPon Cze 29, 2009 12:19 am

Ruszył w kierunku schodów i wkońcu zniknął z Rin gdzieśtam na zakręcie.

2x zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar na parterze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar na parterze
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy miastami :: Burdel-
Skocz do: