Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bar na parterze

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 12:41 am

Dość spory salon z ladą z lewej strony od wejścia i dużym barem w rogu po prawej. W całym pomieszczeniu jest wiele obrazów przedstawiających kobiece akty, ale i przepiękne pejzaże. Oprócz tego niemalże wszędzie porozstawiane są pięknie zdobione sofy i kanapy. Zaraz koło baru stoi duży wygodny fotel, gdzie zazwyczaj siada właściciel. W całym salonie panuje luksusowy nastrój. Wszędzie są różnego rodzaju zdobienia, które są pięknie pozłacane. W kolorystyce jednak panuje kolor wściekle czerwony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 12:43 am

Do domu wszedł Sasuun. Powiesił płaszcz przy wejściu i ruszył w kierunku swojego fotela. Rozsiadł się wygodnie na nim rozpinając nieco koszulę i podwijając rękawy. Sięgnął po drinka który zaraz po jego przybyciu postawiła tam piękna i skąpo odziana kelnerka.
-Brakowało mi tego...-rzucił do siebie i przymknął oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 12:45 am

Weszła głównym wejściem i od razu skierowała swoje kroki w stronę baru. Huh, dobrze, że przynajmniej prostytutki mogły tutaj nie płacić za zamówienia. Nie prosząc nawet tutejszego pracownika o przygotowanie trunku sama wlazła za ladę i go sobie naszykowała. Potem dopiero jakby zauwazyła przebywającego tutaj mężczyznę. Zmrużyła oczy taksując go wzrokiem.
- A ty co tutaj robisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 12:49 am

Sasuun zaśmiał się głośno popijając drinka.
-Moja droga...to ja powinienem zadać ci to pytanie. Jesteś u mnie-rzucił wesoło i zarzucił teatralnie grzywką. Odstawił kieliszek i skinął na kelnerkę. Ta zaraz podeszła do niego i zabrała kieliszek i postawiła dużą szklankę. Po chwili nalała tam whiskey.-Ale powiem ci że bardzo się cieszę, że sama tu przyszłaś..miałem cię poszukać-dodał i wziął łyka ze szklanki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 12:52 am

Zerknęła chłodno na kelnerkę. Co za lenistwo, by nie móc podejść do lady i dolać sobie trunku.
Podeszła do niego i upiła likieru.
- To znaczy?- przechyliła głowę w pytającym geście. Z tego co wiedziała to tutaj mieszkała większość prostytutek. Kilka z nich się nią zajęło, więc praktycznie uważała się za tutejszą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 12:58 am

-To znaczy moja droga, że od całkiem niedawna każda szklanka, sofa czy dziewcznyka należy do mnie-uśmiechnął się do niej i sięgnął po humidor. Wyjął jedno cygaro i zaczął szukać zapalniczki po kieszeniach-Ale nie przejmuj się, wciąż możesz tu przychodzić kiedy tylko chcesz...nic się dla ciebie nie zmieniło, chyba że...-tu urwał bo znalazłszy swoją złotą zapalniczkę zaczął przypalać cygaro. Wkońcu gdy je rozpalił, puścił z ust gęsty dym i dokończył-chyba że zechcesz dla mnie pracować...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:01 am

Pobladła. Po prostu była w szoku.
- Po pierwsze każda szklanka, sofa czy dziewcznyka i chłopczyk- uzupełniła ostatnim wyrazem jego wypowiedź.
Bez zastanowienia podeszła do niego i usiadła na oparciu jego fotela. Nachmurzyła się i zaczęła rozważać pewną opcję.
- W jakim sensie pracować dla ciebie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:07 am

Sasuun uśmiechnął się słysząc uzupełnienie Rin. Gdy usiadła na oparciu fotela właśnie popijał whiskey ze szklanki. Wkońcu jednak przełożył cygaro do drugiej ręki i objął ją w pasie.
-Widzisz moja droga...mam namyśli nawiązanie współpracy między nami. Jeśli się na to zgodzisz, wszystkie pomieszczenia tutaj są do twojej dyspozycji. Możesz przychodzić z potencjalnym klientem i zadowalać go gdzie chcesz, oczywiście poza moim pokojem. Poza tym zapewniam ci całkowitą ochronę i wiem że zaraz powiesz że sama potrafisz o siebie zadbać, ale dodałem to by wszystko było jasne. Ty w zamian za to dzielisz się ze mną zyskiem w stosunku odpowiednim dla mnie i dla ciebie-powiedział z uśmiechem i zaciągnął się cygarem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:14 am

Gdy ją objął odruchowo przytuliła się i znowu upiła likieru. Cóż cała ofwrta brzmiała dosyć zachęcająco. Zmrużyła oczy przypatrując mu się podejżliwie.
- Jak się dzielę?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:16 am

Sasuun odłożył cygaro i lekko szarpnął Rin, tak że siedziała w rozkroku na jego kolanach, przodem do niego.
-Dogadamy się jeszcze...ale nie bój się, nię będę wyzyskiwał. Wkońcu to ty odwalasz całą robotę-szepnął jej do ucha obejmując ją obiema rękoma.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:19 am

Objęła go za szyję jedną ręką uważając by niewylać napoju.
- Rozważę tę opcję- odpowiedziała krótko i dopiła likier. Pusty kieliszek odłożyła na ladę lekko się wychylając w jej stronę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:22 am

Demon lekko przysunął ją do siebie tak by jak odłoży kieliszek była jeszcze bliżej niego. Oprócz tego zaczął powoli rozmasowywać jej uda
-Czekam z niecierpliwością-powiedział cicho, dziwnym, szarmanckim tonem głosu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:24 am

- No niech będzie. Układ stoi. Ale- tutaj przerwała mrużąc oczy- jeśli podział zysków nie będzie mnie zadowalał musisz się zgodzić na mniejszy. A co poza tym... zastanowię się jeszcze jakie mam zastrzeżenia.
Dała mu pstryczek w nos.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:27 am

-Rozumiem że musisz udać niezdecydowaną-powiedział ciągle masując jej uda.-A masz jakieś specjalne roszczenia? Muszę się jakoś przygotować-dodał po chwili zbliżając się do niej tak, jakby chciał ją pocałować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:28 am

- Zero przystawiania się do pracownic- tutaj połozyła swój palec na jego ustach- w tym do mnie.
Uśmiechnęła się słodko. Na pozór był to niewinny uśmiech, jednak miał w sobie trochę sprytu i rozbawienia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:31 am

-Jesteś pewna?-zapytał cicho i położył ręce na jej brzuchu-Musisz być zmęczona...może chcesz jakiś masaż?-uśmiechnął się szarmancko lekko masując jej brzuch.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:34 am

- Nie- odpowiedziała.
Sama nie była pewna, czy to była odpowiedź na jego pytanie czy propozycję.
- Chyba po prostu pójdę się przespać. Sama.
Ostatnie słowo dodała tak na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:39 am

-A co do innych dziewczynek...cóż narazie nie jesteś ich przełożoną, więc nie możesz wysuwać roszczeń co do nich-powiedział przekomarzając się z nią. Poprawił jej bluzkę jak troskliwy ojciec i lekko podniósł kolana razem z nią-Jak ci na tym zależy to idź spać...wkońcu bardzo zależy mi na twojej formie-powiedział z uśmiechem już nieco inaczej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:40 am

Westchnęła cicho i wstała przecierając oczy.
- Tak tak... czemu mi się wydaje, że będziesz o mnie dbał?- przewróciła oczyma.
Żałosna była że myślała w taki sposób.
- No nic, idę. Branoc- mruknęła i zniknęła w drzwiach prowadzących do holu.

zt
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyCzw Cze 25, 2009 1:42 am

-Oj będę dbał-powiedział już do siebie z uśmiechem na twarzy. Odprowadził Rin wzrokiem a po chwili sam usnął w fotelu. Był wyczerpany...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptyPią Cze 26, 2009 10:58 pm

Przyszłam do tego miejsca, przyjście tutaj wymagało ode mnie wiele wysiłku. Podeszłam do baru i spytałam się o szefa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptySob Cze 27, 2009 1:58 pm

Dopiero teraz zorientował się, że ktoś przyszedł do zamtuzu. Spod zamkniętych powiek wyczuł, że ciągle siedzi na fotelu. Po długiej walce ze samym sobą otworzył oczy budząc się w pełni. Rozejrzał się i wstał
-Witaj...słyszałem, że szukasz właściciela-uśmiechnął się do niej szczerze-Masz może do niego jakiś interes?-zapytał i znowu się uśmiechnął. Wydawało mu się, że wie po co tu przybyła, jednak postanowił udać niedoinformowanego.
[sorry za nieobecność ;d]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptySob Cze 27, 2009 2:03 pm

- Tak, szukam go. Chciałam zapytać o pracę. Mógłbyś mnie do niego zaprowadzić? - spytałam chłopaka, który stanął obok mnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptySob Cze 27, 2009 2:07 pm

-Cóż..stoi tuż obok-powiedział z uśmiechem i puścił jej oczko. Dopiął nieco koszulę, i poprawił włosy.-A więc szukasz pracy?-zapytał wkońcu innym tonem niż wcześniej, nieco bardziej uroczyście.-Może sie czegoś napijemy? Łatwiej mi mówić wtedy o interesach-dodał i gestem zaprosił ją do jednego niskiego stolika z małymi sofami po obu stronach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze EmptySob Cze 27, 2009 2:11 pm

Skorzystałam z zaproszenia. Usiadłam na sofie i od razu przeszłam do sedna sprawy.
- Tak, potrzebuję pieniędzy, dlatego też przyszłam tutaj.Interesuje mnie posada kelnerki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar na parterze Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar na parterze
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy miastami :: Burdel-
Skocz do: