Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost nad jeziorem

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptySro Lut 04, 2009 9:03 pm

-Ale ja mam Twoją duuuszęęę więc jesteś moja - Pocałował Ją w polik i znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptySro Lut 04, 2009 9:04 pm

- Do czasu, do czasu - zanuciła i poszła w jego ślady.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 8:10 pm

*wszedł na pomost wolnym krokiem, płaszcz zrywany wiatrem ocierał się o niego, pomost był długi lecz wart dojścia ku końcowi. Pięne jezioro barwy nocy drżało pod deliaktnymi a czasem porywistymi podmuchami wiatru, chłopak usiadł na brzegu pomostu jedną nogę spuszczając w dół drugą podpierając brodę, złożył dłonie i spojrzał w odbicvie księżyca na wodzie, siedział tak zamyślony, zmęczony idiotyzmem ale uojony pięnem*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 8:59 pm

Pojawiła się nagle na końcu pomostu. Była tutaj pierwszy raz, ale spodobało jej się to miejsce, gdy tylko dokładniej się rozejrzała. Mimo iż było nadal chłodno szybko ściągnęła buty i zaczęła opuszkami palców od stóp robić kręgi na wodzie. Wzdrygnęła się, czując, jaka jest zimna ale nie przerywała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:06 pm

*spojrzał na znikąd pojawiającą się dziewczyne, rozpoznał w niej Panią z baru, wtedy iła mleko, na ten fakt uśmiechnął się, ta milczała więc i on milczał, spojrzał na nią kątem oka a następnie z uśmiechem znów w otchłań jeziora przed nimi, wiatr piechrzył ich włosy, jej naga stopa spłoszyła ławice ryb a kręgi na wodzie zadrżały*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:20 pm

Spojrzała na chłopaka, którego dopiero teraz zauważyła. Wcześniej była zbyt zamyślona, żeby na cokolwiek zwracać uwagę. Miała kilka spraw do obmyślenia i szukała spokojnego miejsca. Jednak przemyślenia mogła równie dobrze odłożyć na później.
- Hej- uśmiechnęła się do upadłego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:21 pm

*spojrzął na dziewczyne*

Witaj moja droga... zamyślona jesteś i świata nie widzisz moja Elfko... cóż tak trapi Twą szmaragdową główkę?

*zapytał żartobliwie*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:23 pm

Lekko prychnęła i się zamyśliła.
- Jednym słowem... mężczyźni.
Uśmiechnęła się patrząc na wodę i podparła się z dwóch stron dłońmi o krawędź pomostu. Lekko zaczęła stopami pluskać wodą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:25 pm

Mężczyźni?

*zasmiał się*

Kłopotliwe istoty tak jak i ich piękne towarzyszki kobiety, zmienne jak morze i pięne jak zorze...

*przesunął palcem po wardze, jak zwykle gdy się zastanawiał*

Lubisz burzę?

*zaptał niespodziewanie*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:28 pm

- Owszem.
Uśmiechnęła się znowu i zaczęła kręcić stopą małe kółka na wodzie.
- Burza jest piękna. Potrafi grzmić i strzelać piorunami... Jak ja, gdy jestem na kogoś wściekła.
Specjalnie powiedziała na "kogoś" a nie na "coś". Zwykle elfka miała anielską cierpliwość. Tylko ci cali mężczyźni łatwo potrafili wyprowadzić ją z równowagi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:31 pm

*słuchał jej słów w ciągłym uśmiechu gładząc wargę i patrząc na księżyc*

Powietrze jest gęste... wraz z burzą Twej duszy nadchodzi i burza którą kocham...

*gdy wypowiedział te słowa gdzieś daleko dąło się widzieć blask a po paru skundach ogromny huk wyścielił eter*

Mężczyźni... jaki ten dał Ci powód do Twej burzy?

*zapytał szeptem tak by mogła nie odpowiadać jeśli nie zechce*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:36 pm

- Hmm... Z jednym się ogólnie jakoś tak pokłóciłam... i wykopałam go z mojego domu, bo chwilowo udzielałam mu schronienia.
Zachichotała na to wspomnienie i spłojrzała na błyskawice z wesołymi iskierkami w oczach.
- A drugi hmm... nie mogę go rozszyfrować. No i jest jeszcze trzeci...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:38 pm

Ten którego wyrzuciłaś... jeśli to zrobiłaś to mu się należało, ten drugi... wielu jest takich...

*spojrzął na coraz większe drżenia wody, uczuł pierwszą krople deszczu na nosie, powietrze było rzadkie lecz czyste*

Trzeci... Wielu mężczyzn Trapi Twe mysli
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:41 pm

- Wiem.
Zaśmiała się radośnie i zaczęła mocniej machać nogami w wodzie odganiając już wszystkie ryby, nawet te, które odważyły się do niej podpłynąć.
- Taki już los, młodej i niezależnej mnie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:47 pm

Młoda Piękna Niezależna... i wszędzie powinny być przecinki...

*zaśmiał się jakby mówił o poemacie*

Tak czy inaczej Droga Pani... trzeba z życia korzystać czyż nie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:49 pm

- Taro...- zagłębiła się w swoje myśli- na ile lat ja wyglądam?
Wyciągnęła zdrętwiałe nogi z wody, podkuliła je czekając, aż wyschną i objęła ramionami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:50 pm

*powtórzył dokłanie i z akcentem jej słowo*

Wyglądasz...

*następnie kontynuował normlnym głosem, nie musiał na nią patrzeć by jej odpowiedzieć lecz mimo to zrobił to*

...na 18.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:55 pm

- Uwierz mi mam dużo więcej.. Elfy żyją strasznie długo. Ja już zdążyłam nacieszyć się swoim życiem.
Założyła buty na suche nogi i położyła się wygodnie na brzuchu. Podparła dłońmi głowę i przyglądała mu się uważnie.
- Powinnam teraz mieć coś około 30 lat lub grubo ponad to... Nie pamiętam- wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:57 pm

*uśmiechnał się*

Na ile lat ja Ci wyglądam Pani?

*odwrócił wzrok od nieba i jeziora by spojrzeć w zieleń jej oczu*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 9:59 pm

- Hmm...- zaczęła bardzo dokładnie mu się przyglądać- około 19... I przestań mówić do mnie "pani". Czuję się wtedy jeszcze starzej... Mam imię.
Uśmiechnęła się do niego łobuziersko i lekko przechyliła głowę na bok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 10:02 pm

Pojawił się na skraju lasu, z dłońmi w kieszeniach. Bezwładnie oparł się plecami o drzewo, spoglądając w bliżej nieokreślony kierunek. Przez te cholerne podróże już prawie zapomniał jak wygląda tutejszy krajobraz, czas nadrobić straty. Na twarzy wampira nie rysowały się żadne emocje, zresztą jak zwykle. Cóż.. taki 'typ'.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 10:04 pm

*gest jej głowy przechylonej w bok wyglądał jak kot przygladajacy się nieznanemu, mimowolnie uśmiechnął się, lubił koty szczególnie gdy kobiety nie celowo tak się zachowywały, spojrzał jednak raz jeszcze w jej oczy a następnie w błysk na nieboskłonie*

Mam 182 lata... 120 Anielskich i 62 Upadłych... Wieczna młodość ciała nie zawsze młodością ducha...

*zaczął padać ciepły deszcz, spojrzał na nią znów przyglądając się jej długim włosom*

Wybacz... to "Pani" wyuczone z epok wcześniejszych lecz wiedz że w geście szacunku to tworzę lecz jeśli sobie życzysz... Rin o ile się nie myle...

Czy lubisz deszcz, czy użyczyć Ci płaszcza?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 10:07 pm

Powoli wyjął dłonie z kieszeni i przeciągnął ramiona, jakby się do czegoś szykując.
- Zatem.. - powiedział pół głosem do siebie, bez większego entuzjazmu. W mgnieniu oka znalazł się przy istotach i okradł każdą z 1 talara. Mimo, iż nie był do końca wprawiony w ów profesję wszystko poszło gładko.
Włożył 2 monety do swej sakwy i spojrzał apatycznym wzrokiem na upadłego i elf'a. Nie wypadało takiego wampirowi nie przestrzegać etykiety, więc pofatygował się o jakiekolwiek powitanie
- Witam.., oraz żegnam. - ostatnie słowo rzucił wręcz przez ramię i ruszył w kierunku skraju..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 10:09 pm

Spojrzała na wampira i wzruszyła ramionami nie przejmując się jego obecnością.
- Lubię.
Uśmiechnęła się i wstała czując na twarzy ciepłe krople. Wykonała mały piruet na jednej nodze i przeciągnęła się leniwie. Wciąż miała taneczne odruchy, bo wczorajszym i jeszcze wcześniejszym tańcu.
- To dużo czy mało jak na upadłego?
Popatrzyła na niego ciekawie i znowu zaczęła się obkręcać na jednej nodze, dopóki nie zakręciło się jej w głowie i chwilowo zaczęła tracić świadomość gdzie jest podłoże. Elfka zdawała się być dosyć dziwna. Kiedy miała taki kaprys potrafiła zachowywać się jak małe dziecko, albo jak profesjonalna tancerka. Teraz była w połowie i jednym i drugim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem EmptyWto Mar 03, 2009 10:12 pm

Zarys sylwetki wampira zniknął, pogrążając się w leśnej ciemności.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost nad jeziorem Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost nad jeziorem
Powrót do góry 
Strona 1 z 21Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: