Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Spis Porwanych

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyWto Gru 16, 2008 1:13 am

Col czy nie mimo wszystko ona ciut więcej rozumu miała. Dzięki, że chociaż Ty jesteś ten Wise man ;) do ...eee...zobaczenia? może kiedyś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyWto Gru 16, 2008 2:03 am

Cal, jedyną która się ośmiesza to ty, bo 'głupie lochy' a walczysz jakby Cię ze skóry mieli obcierać ;> I powinnaś się cieszyć, mamy cię dosyć więc spadaj stąd .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyWto Gru 16, 2008 2:13 am

Cieszyć? za co? Bo Cię przegadałam? xD Masz mnie dość jak połowa ludzi Ciebie i Twoje widzi misie x3 ja tylko odniosłam się do pkt w regulaminie z Dulce i napadłeś na mnie jak nie wiem x3 Po za tym jak Ty <adm czy nie> nie przestrzegasz regulaminu porwań w tym przypadku proszę bardzo ^_^ będą tą mądrzejszą czyli.. O wielki Saiu adminie i bogu tego forum ^_^ Odchodzę z lochów płacąc te ileś tam talarów! a i by Cię "przebłagać" i żebyś miał lepsze "łowy" i Demony rządziły forum... ba w ogóle zostawcie tylko DEMONY! po co elfy etc? ;) Macie wszystkie moje talary xD ;*** .... nie my tylko TY bo Ci dopiekliśmy ;P o! >P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyWto Gru 16, 2008 2:20 am

Wyluzuj z emotikonami Pokemonie, offtopujesz, gdzie złamałem regulamin? Co że 5 postów? Lecz jak ma być 5 postów jeżeli tobie się nie chciało odpowiedzieć, trzaabyło nie zostawiać postaci bez opieki bo wtedy masz gwarantowany atak. Twoja wina, nie wyżywaj się na nas i zatrzymaj te denne opinie dla siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyCzw Gru 18, 2008 6:00 pm

Ofiara - Ramzes
Królestwo - Upadłych
Okup - 600t (proszę nie spieszyć się z wpłatą ;3)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyCzw Gru 18, 2008 6:07 pm

600t << wredny jesteś, skąpiec! święta idą. Płacę sam za siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyPią Gru 19, 2008 4:17 pm

co do Cal to powiem tylko tyle ze jej gg nie mam a na pw jej napisalem ze jest porwana... i nie powinna zostawiać postaci samej bo wtedy myslisz ze ona tam jest bo nie napisala ze idzie xD

Du jest moim niewolnikiem o__O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyWto Gru 23, 2008 9:39 pm

Ofiara - Blair
Królestwo - zwierzołaków
Okup - 350
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyWto Gru 23, 2008 9:42 pm

Tak, tak. Płace za siebie :P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptySro Gru 31, 2008 11:39 pm

1200 za siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptySro Sty 07, 2009 9:54 pm

Ofiara - Moria
Królestwo - Upadłych
Okup - Nic xP niech sie po nia tylko ktos zgłosi, ktokolwiek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptySro Sty 07, 2009 9:55 pm

Zgłaszam się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:57 am

Ofiara - Arcuide
Królestwo - Upadłych
Okup - 600t
Porywający - Sai&Reno
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyCzw Sty 08, 2009 1:35 am

K, koniec. Płacę za siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyCzw Sty 08, 2009 1:57 am

Sai, Twoje czysta talarów czeka ;3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyCzw Sty 08, 2009 10:48 pm

Ofiara - Isis
Królestwo - elfów
Okup - 350
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyPią Sty 09, 2009 3:16 pm

Wpłacam za Isis 350 talarów
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyPią Sty 09, 2009 6:51 pm

Ofiara - Nina
Królestwo - upadłych
Okup - 350t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyPią Sty 09, 2009 6:51 pm

wpłacam >_>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptySob Sty 10, 2009 3:12 am

Ofiara - Illya
Królestwo - wampirów
Okup - 11t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptySob Sty 10, 2009 3:23 am

wpłacam :D:D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyWto Sty 13, 2009 7:10 pm

Ofiara - Moria
Królestwo - upadłych
Okup - 150t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptyWto Sty 13, 2009 7:13 pm

Chciałam zapłacić za ciebie;P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptySob Sty 17, 2009 7:03 pm

Ofiara - Nina
Królestwo - upadłych
Okup - 350t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 EmptySob Sty 17, 2009 7:07 pm

wpłacam za siebie i żądam wypuszczenia w trybie natychmiastowym! ;<
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spis Porwanych - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Spis Porwanych
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Spis porwanych
» Spis
» Spis
» Spis
» Spis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Lochy-
Skocz do: