Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Spis Porwanych

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyCzw Gru 04, 2008 11:59 pm

Płacę za siebie - 200t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptySob Gru 06, 2008 3:58 pm

Płacę za Du. Dokładając 55t z własnej kieszeni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptySob Gru 06, 2008 4:25 pm

Czyli 1200 t? A skąd je wziąłeś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptySob Gru 06, 2008 4:31 pm

stanm skarbca na chwile obecna wynosi już zero. Ale przed chwilą wynosił tysiąc sto z kawałkiem ;P Ale brakuje 55t. które dokładam z własnej kieszeni :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptySob Gru 06, 2008 4:33 pm

Tysiąc sto? A zkąd to się wzięło? x>

EDIT Rozumiem, Du zostaje uwolniony x>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptySob Gru 06, 2008 4:45 pm

Ofiara - Shirome
Królestwo - Zwierzołaków
Okup - 600t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptySob Gru 06, 2008 8:41 pm

No przepraszam ;P Nie porwałeś mnie w końcu. Nie pamiętasz ;*

I tak przy okazji wpłacam za królika
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 08, 2008 12:35 am

Ofiara - Shirome
Królestwo - Zwierzołaków
Okup - 600t

x>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 08, 2008 12:53 am

Ofiara - Dulce
Królestwo - Zwierzołaków
Okup - 600t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyCzw Gru 11, 2008 1:15 am

Ofiara: Calipso
Królestwo: elfów
Okup: 150t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyNie Gru 14, 2008 9:44 pm

Shirome jest moim niewolnikiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 9:59 pm

Prosze mnie wypisać z lochów, gdyż nie było mnie na forum. Nie napisano o porywaniu na gg <gg ma Arcuś i dulce i to chyba wiadome> znaczy nie powiadomiono. Nie miałam nawet szans na obrone, a regulamin wyraźnie mówi prawda? Więc mnie tu NIE MA
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 10:00 pm

Regulamin wyraźnie mówi co? Napisałaś gdzieś, nie usprawiedliwiłaś się i nie odpisywałaś więc jesteś w lochach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 10:02 pm

Tutaj masz złotko
"4. Każde porwanie powinno trwać 5 postów, w tym dwa przeznaczone na obronę"

To powinno wystarczyć xD Caaal ;*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 10:03 pm

No właśnie ^_^ I powinno się zawiadomić porywanego o porwaniu, a nie dowiedziałam sie od Dulce, że jestem porwana. Nie no sorry,a le to nie fair.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 10:06 pm

x> Więc jeżeli ktoś mnie porywa, ja nie odpisuję i na następny dzień mówię że mi się komp zepsuł, tak? Nie ma, jesteś w lochach i tyle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 10:09 pm

Nie. Porwanie musi się składać z 2 postów na obronę (minimum) więc wg mnie i tak to jest nie ważne. Przykro mi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 10:12 pm

Własnie. Nie trudno napisać na gg jesteś porywana odpisz te głupie dwa posty. Odpisałabym i spokój. tak się nie liczy chyba, że własnego regulaminu nie szanujecie <znaczy demony x3> wiem, że masz god mode etc, ale ja mam naukę i jaki zepsuty komp? Mnie tu nie ma i weź się nie kłóć ^^ Spadam na film ciau ;*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 10:13 pm

A więc jeżeli ktoś mnie zacznie porywać, to mi się nie będzie chciało odpisywać i nie jestem porwany?

Niestety Du, lecz nie jesteś Adminem. Nie wiemy do końca co się stało Calipso więc musimy brać wszystkie scenariusze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 10:20 pm

Wiem ze nie jestem. Mimo to admin, jak i mod ma obowiązek dostosowania się do regulaminu.



Saiuko napisał:
A więc jeżeli ktoś mnie zacznie porywać, to mi się nie będzie chciało odpisywać i nie jestem porwany
Tego nie mówiłem. Jako osoba która zna Cal od... roku, może trochę dłużej. Wierze jej że nie myślała w ten sposób. Nawet ja kiedyś tak chciałem zrobić, no ale jednak nie wypada. A więc, są ewentualne opcje w moich oczach:
a) demony dochodzą do władzy i kasy za pomocą oszustwa (jeśli Cal jest niewinna)
b) demonom szkoda tych 200t (?)
c) znowu z Elys trzeba będzie pogadać xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 10:22 pm

Lub d): Demony stosują regulamin w przeciwieństwie do jednej osoby która próbuje wykorzystać stanowisko swego znajomego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyPon Gru 15, 2008 10:26 pm

Ująłeś to wieloznacznie... Chociaż w tym momencie wychodzi że Cal mnie wykorzystuje. Ah, skąd że... Ja sam uwielbiam dopatrywać się kruczków w regulaminach. Nawet na złość coś znajdę. Np w takiej sytuacji jak teraz. No a po za tym nie mam właściwie żadnego stanowiska.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyWto Gru 16, 2008 12:34 am

Hym, w sumie rozumiem Sai'a. Pewien zwierzołak też niespodziewanie 'znikał', gdy go porywałem. Trudno, stało się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyWto Gru 16, 2008 12:41 am

czekaj, czekaj... chcecie powiedzieć, że wykorzystuje pozycje Dulce tak? Nie no to już jest żałosne. Grałam na forum od niego dłużej. Mnie zwisa pozycja jakakolwiek -.-' I skąd miałam wiedzieć, że jestem porywana jak mnie z 2h już prawie nie było? znaczy nie wiem dokładnie bo po prostu wyłączyłam kompa bo ja mam Szkołę. Ja nie chcę nic wam na złość. Ale mnie wkurza duma Saia -.-" Weź się raz przyznaj do błędu, a nie będziesz oczerniał. Jest regulamin? Jest. Wrath się nie zastosował, a mnie już dawno przy kompie nie było. Bo jakbyś nie zauważył. Kiedyś Col mnie porywała tak. Nie było mnie, ale napisała do mnie na gg i już byłam w lochach bo ODPISAŁAM! nie trudno zaczekać prawda?... więc nie ośmieszaj się -.-" to tylko lochy, ale błagam. Musicie się i wy <demony> do niego stosować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 EmptyWto Gru 16, 2008 12:45 am

Demony tworzą własny świat i własne reguły ;d.

Calipso, ale to była Col - to jesteśmy my. Znikaj z lochów i więcej tak nie rób.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spis Porwanych - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spis Porwanych   Spis Porwanych - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Spis Porwanych
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Spis porwanych
» Spis
» Spis
» Spis
» Spis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Lochy-
Skocz do: