Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Illya

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Illya Empty
PisanieTemat: Illya   Illya EmptySro Cze 17, 2009 6:57 pm

Imię: Illyasviel
Nazwisko: Chatterley
Rasa: demon; z sobie znanych względów ukrywa się w ciele wampira, co jest o tyle niewygodne, że wymaga utrzymywania go w formie (picie krwi -,-)
Proponowana ranga: coś z magią, coś z obserwowaniem/szpiegowaniem/kradzieżą; pozmieniam jak się wszystkie działy pouzupełniają
Rodzina: brak, stworzona przez ukochanego Mistrza
Historia: Żyła sobie pozornie beztrosko w krainie zwanej Kayami, skrywając swoje prawdziwe ja w ciele dziewczyny, z którą dawno temu zawiązała kontrakt. Nie spodziewając się najgorszego, została zaskoczona. Udało jej się przeżyć katastrofę dzięki pomocy znajomego maga. W miejscu, w którym zbierała się moc, zasnęła snem, który zdawał się nie kończyć. Teraz, gdy świat podniósł się na nogi nastąpiło przebudzenie. Musi nie tylko przywyknąć do tego świata, co może być kłopotliwe ze względu na jej przywiązanie do do przeszłości, ale również odnaleźć rozwiązanie swoich problemów jeszcze sprzed czasów Przemiany. Czy uda jej się wrócić do Piekła i znów być sobą?
Coś od siebie: śmietana z truskawkami ;<


Ostatnio zmieniony przez Illya dnia Pon Lip 06, 2009 9:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Illya Empty
PisanieTemat: Re: Illya   Illya EmptySro Cze 17, 2009 10:02 pm

Miasto: Terrbs
Pieniądze: 40$ Oo + stare talary (1t=1$)

Profesje określają zajęcie... ^^ Dokończone będą to wybierzesz sobie. Ranga ochroniarz lub siły specjalne. Wybieraj ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Illya Empty
PisanieTemat: Re: Illya   Illya EmptySro Cze 24, 2009 2:27 pm

Siły specjalne, kochanie ;*

Przydzieli mnie ktoś do dzielnicy czy mam spać gdzie popadnie?:D Zresztą, to nawet lepiej, zamieszkam gdzie chcę. Dzięki za zwłokę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Illya Empty
PisanieTemat: Re: Illya   Illya EmptySro Cze 24, 2009 4:57 pm

Ty mieszkasz w bogatej dzielnicy w moim domu :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Illya Empty
PisanieTemat: Re: Illya   Illya Empty

Powrót do góry Go down
 
Illya
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Karty postaci-
Skocz do: