Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Środek mostu

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Środek mostu Empty
PisanieTemat: Środek mostu   Środek mostu EmptyNie Cze 14, 2009 2:16 pm

Widać stąd najlepsze krajobrazy.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Środek mostu Empty
PisanieTemat: Re: Środek mostu   Środek mostu EmptySro Cze 24, 2009 1:09 pm

Wampirzyca odziana w czarny płaszcz z kapturem, przechadzała się po moście.
Chociaż to nie była jej strefa lubiła tu przychodzić, a zawłaszcz, kiedy nikogo tu nie było. Nie mógł ją zaczepić, wyrzucić stąd.
Usiadła na grubej barierce i przesunęła się tak, aby nogi wysiały jej w dół rzeki. Wzięła głęboki oddech i powoli wypuściła powietrze z płuc rozmyślając nad nową dostawą. Miała nadzieję, że dziś dostanie coś niż ostatnio i nie będzie musiała się „targować”, to takie męcząc, a zarazem nużące. Przeniosła teraz wzrok na budynki położone daleko od niej, może to centrum tego dziwacznego miasta, a może jeszcze coś innego. Westchnęła cicho zmieniając tor swoich myśli na zdarzenia przed przeniesieniem(tak nazywała wielką katastrofę i znalezienie się tutaj).
Przybrała ponurą maskę i nie obecny wzrok. Zsunęła się jeszcze trochę na krawędź i przesunęła ręce za siebie, żeby mieć lepszą przyczepność.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Środek mostu Empty
PisanieTemat: Re: Środek mostu   Środek mostu EmptySro Cze 24, 2009 1:23 pm

Wtem wampirzyca poczuła, że ktoś obejmuje ją w pasie i przyciąga do swojej klatki piersiowej.
-Witaj moja droga-usłyszała wyszeptany do jej ucha słodkawy głos mężczyzny. –Nie boisz się, że ktoś mógłby ci zrobić krzywdę. Nie zniósłbym takiej straty.
Oczywiście był to Louis, który przypadkiem znalazł Kuroi. Miał na sobie drogie ubranie, na które nie stać większość ludzi z tutejszego miasta.
Podsunął twarz do ucha dziewczyny i pocałował je delikatnie.
-Jak moja urocza panienka się miewa? –Spytał odwracając dziewczynę w swoją stronę. Cały czas ją trzymał mocno, aby przypadkiem mu nie wypadła.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Środek mostu Empty
PisanieTemat: Re: Środek mostu   Środek mostu EmptySro Cze 24, 2009 1:32 pm

Uśmiechnęła się lekko, kiedy była już przodem do Louisa.
-Ja? Bać? Nie, za dużo się już w życiu robiło, żeby się bać czegoś takiego. – Poklepała go po główce i szybkim ruchem dłoni odgarnęła włosy z ramion.
-A miewam się niesamowicie dobrze, a ty mój panie? Jakoś ciebie nie widuję za często.- Spojrzała na jego ubranie oceniając ich wartość.
-Coś ty robił przez ten czas? Jak widać na pewno się nie obijałeś.- Na chwilę przybrała obojętny wyraz twarz, ale szybko zmieniła go na szeroki uśmiech.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Środek mostu Empty
PisanieTemat: Re: Środek mostu   Środek mostu EmptySro Cze 24, 2009 2:00 pm

-Ja i obijanie? Faktycznie, nie ma szans- zaśmiał się wesoło. –Właściwie to aż tak dużo zajęć nie miałem. Większością zajął się Sabin.
No i czasami lepiej nie wypowiadać niektórych imion. Dokładnie w tej chwili na moście pojawił się Sabin. Odgarnął teatralnie kilka kosmyków włosów z twarzy i zerknął na parę.
-A ty braciszku znów przy wampirzycy-Prychnął.
Louis niezrażony docinkami brata i jemu posłał uśmiech.
-Ja przynajmniej wiem gdzie moje miejsce braciszku. Bo ty gdzieś swoją panienkę zgubiłeś.
-Zgubiłem? Też mi coś. Ja nigdy niczego nie gubię. –Uniósł dłoń a nad nią pojawiło się coś na kształt hologramu pieczęci, którą Sabin zostawił na Rin.
-No tak-Louis przymknął oczy-czy to już nie lekka przesada?
-A czy to cię interesuje? –Mruknął a jego niebieskie oczy zrobiły się jaśniejsze, był to znak ostrzegawczy, aby teraz go nie denerwować.
-Nie-Louis pogłaskał po włosach Kuroi. –Dawno niczym cię nie obdarowałem-Jego twarz przybrała wyraz zamyślenia.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Środek mostu Empty
PisanieTemat: Re: Środek mostu   Środek mostu EmptySro Cze 24, 2009 2:58 pm

Kiedy pojawił się Sabin, wampirzyca prawdopodobnie spadła by z barierki, gdyby nie to, że Louis ją trzymał. Ten to wszędzie przypełznie, pomyślała przygryzając dolną wargę. Nie słuchała dodanie tego, co mówią, ale kiedy ujrzała hologram pieczęci, podwinęła szybko rękawy spoglądając na swoje ręce.
-Jak takiego czegoś nie mam, prawda?- Spytała spoglądając podejrzliwie na Louisa. Ale po jakiejś chwili, kiedy pogłaskał ją po głowie i powiedział coś o obdarowywaniu, machnęła lekceważąco dłonią.
-Nie warto. To, co mi jest potrzebne to już mam.- Powiedziała z wesołym uśmiechem i położyła głowę na ramieniu starszego brata, aby Sabin wreszcie sobie poszedł. Jakoś jego towarzystwo psuło jej humor.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Środek mostu Empty
PisanieTemat: Re: Środek mostu   Środek mostu EmptySro Cze 24, 2009 3:32 pm

Sabin patrząc na parę skrzywiło się mimowolnie.
-A idźcie sobie stąd a nie tylko ludziom całe dnie psujecie.
-Wedle życzenia-Odparł Louis i wziął na ręce Kuroi. –Mam nadzieje, moja droga, że nie masz nic przeciwko małemu spacerkowi? –Ledwie zadał pytanie a praktycznie od razu zniknęli.
Sabin jedynie westchnął, spojrzał gdzieś przed siebie i odszedł.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Środek mostu Empty
PisanieTemat: Re: Środek mostu   Środek mostu Empty

Powrót do góry Go down
 
Środek mostu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Centrum mostu.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Delaris :: Obrzeża miasta :: Most-
Skocz do: