Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Jezioro w górach

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptyPią Cze 12, 2009 1:02 pm

Niewiele pozostało wodopojów z czystą i nieskażoną wodą. To miejsce przetrwało aż do teraz gdyż okolice były raczej rzadko uczęszczane przez ludzi i jedynie sporadyczne zwierzęta żywią się w tej okolicy. Chociaż przy szczytach temperatura jest bardzo niska nie trzeba się tutaj martwić o skrzenie wody.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 8:55 pm

Pojawił się nad brzegiem, a fale powoli obmywały jego stopy. Przyjemne uczucie piasku pod nogami i fal wody. Uczucie, którego nie ma w niebie, a jest takie... takie wspaniałe. Stał tak i rozkoszował się chwilą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 8:59 pm

Wylądowała na skałce nad jeziorkiem i natychmiastowo złożyła skrzydła, by nikt ich nie zauważył. Założyła nogę na nogę luźno spuszczając je nad wodą i wyciągnęła z kieszeni papierosa. Za stanikiem miała zatkniętą zapalniczkę, więc i ona znalazła się w dłoni dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:01 pm

Nie zwrócił uwagi na nowo przybyłą. Nie było sensu. Nie znał jej, ani nie kojarzył. Może gdzieś mu tam jedynie kiedys mignęła między ludźmi w mieście. Zaczął się przechadzać po plaży, tak by nogi obmywały mu co chwila fale.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:08 pm

Zauważyła jakiegoś chłopaka lekko w dole. Nie pamiętała go, albo pamiętać nie chciała. Tamten chłopak... miał rację, to wszystko to po prostu kretyński sen.
Odpaliła papierosa, lekko się nim zaciągnęła i delikatnie wypuściła dymek w stronę nieznajomego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:10 pm

On dalej spacerował wzdłuż brzegu, zbliżając się w strone Rin. W końcu doszedłszy do niej, minął ją bez żadnego słowa. W końcu... po co ma z nią rozmawiać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:13 pm

Zacisnęła mocniej usta na papierosie i zerknęła na niego ponownie. Był... cóż, zachowywał się dziwnie. Niegrzecznym gestem strzepnęła popiół ze skręta na ramię rudzielca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:19 pm

Tyle, że owy rudzielec był już poza zasiegiem jej ręki. Gdzieś za nią. I maszerował dalej, wprost przed siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:21 pm

Zrobiła naburmuszoną minę i wzruszyła ramionami. Cóż, narzucać się mu nie będzie. Jakby chciał ją zaczepić, to sam by podszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:47 pm

On natomiast się zaczął od niej oddalać, zeby w końcu stanąć po raz kolejny. Widok stąd był naprawdę niesamowity i w sumie dość rzadki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:50 pm

Zgasiła papierosa o brzeg skały i rzuciła nim w niego.
- Może byś tak łaskawie coś powiedział?- przewróciła oczyma.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:52 pm

- A po co? Znamy się? Musimy się znać?
Zgaszony papieros odbił się po prostu od niego. Zupełnie na niego nie zwrócił uwagi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:52 pm

Czarny kruk przelatywał nad ta piękna okolicą. Takich miejsc jak to nie było już wiele... Wtem dojrzał dwoje ludzi: Zielonowłosą kobietę i jakiegoś rudzielca. Takiej okazji się nie przepuszcza.
Zniżyła swój lot i wylądowała na ramieniu chłopaka kracząc mu coś do ucha.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 9:58 pm

- Nie, i nie musimy. Możesz o mnie nie pamiętać. Cokolwiek. Ale wypadałoby, by mężczyzna znał chociaż kilka manier i był kulturalny- skrzywiła się.
Kątem oka zerknęła na kruka. Ptactwo... dawno nie miała nic takiego w ustach. Jednak niezbyt przepadała za krakaniem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 10:07 pm

On natomiast wyciągnął ręke, zeby podrapać ptaszka po dziobie.
-Wybacz, ale nic nei mam do jedzenia zwierzołaku. A co do ciebie...
Spojrzał w jej strone.
-Mam Cię pamiętać, chociaż nigdy sie nie spotkaliśmy? Zasadniczo jestem dosyć młody i pamiętam to, co widziałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 10:13 pm

Kruk tylko zmrużył oczka i dziobnął rudzielca delikatnie po ręce, jakby prosząc o więcej pieszczot. W swoim założeniu miała się szybko zmienić w człowieka i przyłączyć do rozmowy, ale drapanie po dziobku było takie przyjemne!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 10:17 pm

Wywróciła ponownie oczami.
- Źle kombinujesz chłopczyku- umiechnęła się nieznacznie- chodziło mi o to, że nie widzę żadnych przeciwzkazań byśmy się poznali... bo potem mi to wszystko jedno czy będziesz mnie pamiętał czy nie. Liczy się chwila obecna, a akurat teraz jest zbyt nudno. To chyba logiczne, że chciałam zabić czas rozmową- zmrużyła oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 10:23 pm

Drapałem dalej zwierzołaka po dziobku. Ot... z braku zajęcia. Chociaż mógłby się odmienić i przywitać, skoro przyleciał.
-To skoro chciałaś zabic czas rozmową, należało ją zacząć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 10:29 pm

Z tego co zdążyła zauważyć, jej towarzystwo chyba się nie lubiło. Tak więc zaryzykowała.
Dziewczyna, która pojawiła się zamiast kruka, był 'uwieszona' na ramieniu chłopaka, nadal się do niego przymilając.
- Jesteś taki milutki - powiedziała słodko i przeniosła wzrok na dziewczynę uśmiechając się do niej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 10:32 pm

Skinęła głową patrząc obojętnie na zajście, gdy kruk zamienił się w dziewczynę. W końcu już nie takie cudy widziała.
- Kobiety nie zrozumiesz- ospowiedziała mu i zeskoczyła z wysokiej półki skalnej. Z gracją wylądowała na brzegu, robiąc przy okazji efektowne salto. No tak, po siostrzyczce miała ciut tych akrobatycznych umiejętności...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 10:36 pm

Kobieta? A przysiągłbym, że mam do czynienia ze zwierzołakiem, a nie zwierzołaczkiem. - taka myśl przebiegła przez głowę Sylpha, kiedy z zamyśleń wyrwała go Rin.
- Nie na tym polega moja praca, żeby rozumieć kobiety.
mruknąłem cicho. Zwierzaka żadnego, którego można by podrapać nie ma, a miziać po nosku panny kruk nie będe przecież.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 10:46 pm

Zachichotała cicho zasłaniając dłonią usta i dalej ich słuchając
- I myślisz, że ci się to nie udaje? - spytała chłopaka dając mu pstryczka w nos. Myśląc o tym jak delikatnie drapał ją po dziobku nie mogła uwierzyć, że nie może poradzić sobie z czymś tak prostym jak rozumienie kobiet. Przytuliła się mocniej do jego ramienia i zerknęła na zegarek. O proszę jak późno..
-Wybaczcie - mruknęła i już jej nie było


Ostatnio zmieniony przez Blair dnia Pon Cze 22, 2009 5:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 10:47 pm

- Jaki masz zawód?
Usiadła na ziemi, trzymając nogi blisko siebie. Spojrzała na swoje buty. Nienawidziła ich... zawsze po szpilkach miała straszne odciski.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptySob Cze 20, 2009 10:48 pm

- Udaje się co?
spytałem niezbyt rozumiejąc, do czego odnosi się to pytanie.
- Zajmuje sie likwidacją zagrożeń, które groża osobie płacącej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach EmptyPon Cze 22, 2009 10:00 pm

Znudzona zniknęła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro w górach Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro w górach
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy miastami :: Skaliste góry-
Skocz do: