Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyPon Mar 16, 2009 11:05 pm

No i wreszcie skończył dumny z siebie. Oparł się o fotel. Przymknął oczka, najedzony byl... Ah jak niewiele potrzeba do szczęścia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyPon Mar 16, 2009 11:08 pm

- Chcesz dokładki? - zapytałam podchodząc do niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyPon Mar 16, 2009 11:10 pm

-Wystarczy...
Miauknął rozleniwiony. Pojawił się z powrotem w łóżku, leżąc na brzuchu i tuląc policzek do poduszki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyPon Mar 16, 2009 11:15 pm

Kiedy chłopak wyszedł zmieniłam się na powrót w kotkę i wróciłam do komnaty, położyłam się koło kominka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyPon Mar 16, 2009 11:19 pm

No i tak znudzony z leksza leżał sobie na łóżku. W końcu nie wytrzymał i zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyPon Mar 16, 2009 11:47 pm

Zniknął zostawiając z firanki uroczy wzorek chłopców trzymających się za ręce (taki klasyczny xD).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyWto Mar 17, 2009 6:24 pm

Zmieniłam się na powrót w ludzką postać i zniknęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyWto Mar 17, 2009 7:06 pm

A znikł sobie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyWto Mar 17, 2009 11:46 pm

Pojawiłam się, a widząc, że nikogo tutaj nie ma zmieniłam się w kocice. Wskoczyłam na łóżko i położyłam się na brzuszku. Z nudów machałam ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyWto Mar 17, 2009 11:50 pm

Pojawił się na łóżku, w mgnieniu oka sprawił amuletem władzy nad płcią przeciwną aby kotka zamieniła się w swą kobiecą formę która już od razu została przygwożdzona do łóżka przez Saia.
Jego namiętne usta zaczęły pieścić Jej delikatną szyję, a dłonie tak delikatnie lecz stanowczo napierały na Jej nadgarstki nie dając możliwości ucieczki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptyWto Mar 17, 2009 11:59 pm

Cóż Saiuko jak zawsze zdziwił dziewczynę, nie była ona bowiem jeszcze przyzwyczajona do jego szybkich i nagłych ruchów, na skutek chyba jeszcze szybszych decyzji. Nim się obejrzała już była w swojej kobiecej postaci.
Leżała przygwożdżona do łóżka, na szyi czuła usta swojego pana. O dziwo nie przeszkadzało jej to dzisiaj. A może była to wina tego amuletu, którego przed chwilą na niej użył?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:03 am

Nie, to nie wina amuletu bo ten jedynie sprawił iż dziewczyna zmieniła swą postać. Nie czując oporu podniósł głowę by móc spojrzeć Jej w oczy, a spoglądał dziko, tak jak łowca na swą ofiarę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:07 am

Ich wzrok się spotkał. Dziewczyna zauważyła te iskierki w oczach demona. Poczuła strach. Gdyby mogła pewnie była czmychnęła, tak jak zwierzę na widok myśliwego. Jednak, to, że chłopak trzymał ją za nadgarstki uniemożliwiało jej to. Miauknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:11 am

-Tak słodko mnie kusisz - Mruknął cicho przybliżając swe usta do Jej, tak na odległość oddechu, by mogła poczuć ciepłe, wilgotne powietrze na swych wargach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:14 am

Gdy poczułam jego oddech na swoich ustach zamknęłam oczy. Czułam jak się rumienię. Zamachałam ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:16 am

Zetknął Jej usta ze swymi własnymi w delikatnym pocałunku, jego uścisk powoli się osłabiał by w końcu Ją oswobodzić, jedynie trzymając Ją teraz swym pocałunkiem, tak czułym i delikatnym
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:23 am

Lea musiała przyznać przed samą sobą, że ten pocałunek jej się podobał. Był on taki delikatny... po demonie się tego nie spodziewała. Kiedy poczuła, że uścisk zelżał miała ochotę się mu wymknąć, jednak co by jej to dało? Nic. Demon był od niej o wiele silniejszy, no i w końcu była jego niewolnicą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:27 am

Przerwał pocałunek by wpatrywać się obojętnym lecz jakże kuszącym, błękitnym wzrokiem w Jej kocie oczęta. Nareszcie zdała sobie sprawę ze swego położenia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:32 am

Tak, zdała sobie z tego doskonale sprawę. Czuła też, że demon nie pozwoli jej na jakiekolwiek fochy i wykręty w czymkolwiek. To on był tutaj panem i władcą. Spojrzało mu prosto w oczy, z początku nie pewnie, jednak po chwili zatonęła w ich błękicie. Było one niesłychanie dziwne, jak na oczy demona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:43 am

Jedną z rąk zawędrował na wewnętrzną stronę Jej uda, jego dłoń dotykała miejsce tak blisko położone Jej czułego punktu... Ustami powrócił na szyję by muskać Ją subtelnie ustami, od czasu do czasu ssąc czy też liżąc Jej skórę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:47 am

Kotołaczka przyglądała się z niepokojem temu co robi Sai. Wiedziała, że to On jest jej właścicielem, że to On zdecyduje się co z nią zrobi, jednak ona się Go teraz bała, i to bardzo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:52 am

Przewrócił oczami i odszedł od Niej, psuła całą atmosferę... Usiadł na brzegu łóżka patrząc gdzieś za okno, jakby ta chwila nie istniała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:55 am

Wiedziała, że demon się ze złościł. Postanowiła mu to wyjaśnić.
- Ja...ja przepraszam, po prostu mam złe wspomnienie, dlatego teraz wszelki kontakt cielesny mnie przeraża. Myślę, że z czasem się to zmieni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 12:57 am

Spojrzał na Nią obojętnie, jednak nie nadawała się do tego co przeszło mu przez myśl.. Zbyt głupia była.
-Pomyśl, gdybym chciał już dawno stękałabyś z przyjemności wypełniona mną, nie patyczkowałbym się - Obojętny wręcz chłodny ton rozbrzmiał w pomieszczeniu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 EmptySro Mar 18, 2009 1:01 am

- Wiem, dlatego Ci dziękuję, że tego nie zrobiłeś. Nie znam Cię, dlatego jestem taka sztywna, gdy jesteś blisko. Dlatego przepraszam raz jeszcze - dodałam słysząc ten chłodny, wręcz mrożący krew w żyłach ton.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 4 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: