Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:38 pm

-Lecz taki jest mój rozkaz - Wyszczerzył się nie dając Jej wyjścia po czym wstał z łóżka i wskazał na nie dłonią
-Połóż się - Rozkazał sam wychodząc na chwilę z komnaty
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:42 pm

Położyłam się niepewnie na łożu. Zastanawiałam się jak mam pogodzić kolejny rozkaz demona z tym by nie przekroczyć granicy. To mogło być trudne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:51 pm

Wrócił ze stalowym prętem na którego końcu widniał napis "Sai". Demon pochwycił mocniej pręt który zaczął się jarzyć na czerwono, był gorący lecz nie krytycznie gorący, co jak co ale nie chciał spalić swej własności
-Gotowa? - Zapytał zbliżając się do łóżka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:56 pm

- A po co Ci ten pręt? - zapytałam wystraszona, przeturlałam się na drugi koniec łoża, aby być dalej od niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 5:59 pm

Siłą amuletu przeturlała się spowrotem i rozciągnęła jak kocica by być w wygodnej pozycji. Zatem Sai szybko przycisnął pręt do Jej skóry, po prawej stronie pod pępkiem. Teraz widniał tam napis Jej właściciela, taka pamiątka po nim
-Od teraz masz na imię Yoru, i jesteś moją prywatną własnością


Ostatnio zmieniony przez Saiuko dnia Nie Kwi 19, 2009 6:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:03 pm

Krzyknęłam z bólu, gdy przypalił mi skórę, na policzkach było widać łzy. Spojrzałam się na niego, kiedy zaczął do mnie mówić.
- Yori - powtórzyłam cicho swoje nowe imię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:09 pm

Pręt zniknął a Sai przyglądał się przez chwilę swej zniewolonej kici, uch kusząca była. Zwrócił Jej władzę nad swym ciałem a na Jej szyi pojawiła się obroża, tym razem zwykła.
-Wychodzimy, i masz się zachowywać tak jak wyglądasz, drapieżna i seksowna - Wyszczerzył się jak to już zwykł robić. W jego dłoni pojawiła się smycz
-Chcesz czegoś zanim wyjdziemy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:12 pm

Pokręciłam przecząco, głową.
- Czy znowu będę chodzić na czworaka? - spytałam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:15 pm

-Jeżeli się zdenerwuję to tak - Skoro nic więcej nie chciała to drzwi się otworzyły a Oni poszli sobie naaa pomost.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 10:34 pm

Przyszedł poszedł się myć, położył się zasnął
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 10:39 pm

Dziewczyna w dalszym ciągu była na smyczy, próbowała ją odpiąć, ale nic to nie dało. Na szczęście była ona na tyle długa, aby mogła iść wziąć prysznic. Wróciłam i położyłam się na kanapie. Zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 2:03 pm

Obudziłam się. Cóż smycz nadal była. Spojrzałam na miejsce, które wciąż mnie bolało... moim oczom ukazywały się literki układające się w słowo "Sai", ohhh tak, dzięki temu z pewnością nigdy nie zapomną czyją to własnością jestem. Po prostu świetnie. Spojrzałam na Saiuko czy już się obudził. Niestety ten wciąż spał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 3:10 pm

Obudził się i zaczął rozglądać. W ręku ciągle miał smycz, uch widać zapomniał wypuścić swojego zwierzaczka, trudno przecież nic się nie stało.
-Yooooooo - Przeciągnął rozciągając się na wszystkie strony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 3:27 pm

- O wreszcie się obudziłeś. - odpowiedziałam ucieszona - Mogłabym gdzieś wyjść? Sama lub z Tobą?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 3:32 pm

-Możesz jak zrobisz mi loda - Mruknął patrząc na Nią w pół otwartymi oczami. Dopiero co wstał więc jego stan był jaki był...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 3:37 pm

- Co zrobię?! - zapytałam zaskoczona. - A tak loda. Mam podać na talerzyku czy w wafelku? - spytałam idąc w kierunku kuchni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 3:38 pm

-Ma być w Twoich ustach głupia - Westchnął, gdy się budził każdy wydawał się dla niego taki głupi... Nie ważne czy żartowali czy byli sarkastyczni, byli głupi i o!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 3:42 pm

- Ohh wybacz, że śle zinterpretowałam twoje polecenie. Tylko to? Jeśli tak to może chodźmy. - Zgodziłam się, ponieważ miałam ochotę gdzieś wyjść, a nie siedzieć w tych czterech ścianach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 3:47 pm

Pochwycił mocniej smycz i zaczął powoli przyciągać Ją do siebie zmuszając kicię aby do niego podeszła. Na twarzy malował mu się złośliwy uśmieszek a jego wzrok wręcz Ją pożerał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 3:50 pm

Zbliżyłam się do demona. Spojrzałam na niego, jego uśmieszek był złośliwy. Byłam ciekawa co tym razem on tam kombinował w tej swojej demoniej głowie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 3:54 pm

Chwycił Ją w talii i energicznie rzucił na łóżko które co jak co lecz na pewno zamortyzowało upadek więc siniaków nie będzie. Sam zawisł nad Nią. Wpatrywał się w Jej twarz i Jej wyraz twarzy oczekując reakcji
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 3:57 pm

Spojrzałam na niego. Jednak moja twarz pozostawała obojętna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:04 pm

Nagle szybkim ruchem ściągnął Jej smycz a sam położył się obok. Widać już się oswoiła ze świadomością że jest jego zabawką i raczej Jej nie zdziwi gdyby wziął Ją tu i teraz. Przynajmniej tak spekulował demon
-Gdzie byś chciała iść? - Zapytał obracając się w Jej stronę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:07 pm

Odetchnęłam z ulgą, gdy ten położył się obok. Spojrzałam na niego, gdy zadał mi pytanie.
- Sama nie wiem, może nad wodospad.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:12 pm

Więc wziął Ją na ręce i zaniósł do łaźni gdzie zdarł z Niej ubrania, jego własne zniknęły i wszedł razem z Nią do jednej z wanien. Chciał iść się myć ale nie chciało mu się samemu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 15 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: