Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyPon Kwi 13, 2009 2:39 pm

-Tortury Cię ominą jeżeli będę mógł spełnić Twoją zachciankę - Plus dla Niej, nawet gdy Sai chciał Jej coś dać Ona odmawiała, sam nie wiedział czemu ale spodobało mu się to
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyPon Kwi 13, 2009 2:43 pm

- Panie, nie mam żadnych zachcianek, tak mnie nauczono, odkąd tylko rodzice musieli mnie sprzedać - powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyPon Kwi 13, 2009 2:46 pm

Z Jej smyczy wyrosły kolce, długie na zewnątrz i małe od wewnątrz, od smyczy ciągnął się długi łańcuszek którego koniec by w ręce demona.
-Idziemy - Pociągnął lekko za smycz która sprawiła iż obroża z kolcami zaczęła się niemiłosiernie wbijać w szyję zwierzołaczki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyPon Kwi 13, 2009 2:50 pm

Jęknęłam z bólu, spojrzałam mu w oczy.
- Panie, dokąd mamy iść?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyPon Kwi 13, 2009 2:52 pm

-Po prostu idziemy - Puf i oboje zniknęli
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:40 pm

Pojawił się w komnacie, miał nadzieję że znajdzie tu swoją niewolnicę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:52 pm

(no to chyba jej nie znalazł)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 2:33 pm

Więc sobie znikł A pf
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 2:39 pm

Pojawił się spowrotem z Shinem którego to położył na swe królewskie łoże, na pewno lepsze niż te od pchlarza.. Sai usiadł w jednym z foteli ulokowanych po obu stronach łóżka tak aby mógł doskonale widzieć swe łoże i tego który na nim leży.
Więc czekał tak sobie na syna aby ten się wybudził
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 5:25 pm

Chłopak zaczął się powoli wybudzać i od razu poczuł, że coś jest nie tak. O wiele bardziej więkkie łoże, inna atmosfera i było chłodniej. Sennie otworzył oczy i przetarł je dłonią. W chwili, gdy domyślił się jest zrobił oczy okrągłe jak spodki. Spojrzał w stronę ojca i się lekko skrzywił z niezadowolenia.
- Czemu tu jestem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 5:29 pm

-Czemu TAM byłeś - Zapytał patrząc na Niego z założonymi rękoma i morderczo poważną twarzą.
-Już nie wspomnę z KIM tam byłeś i CO robiłeś - Dodał zachowując spokój
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 5:36 pm

Usiadł po turecku splatając dłonie na piersi.
- A co CIEBIE to interesuje? Mogę robić co mi się podoba- mruknął zakopując się w kołdrze. Najwidoczniej ojciec zapomniał przy okazji zabrać jego ubranie, toteż siedział teraz w samej bieliźnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 5:56 pm

-Co jak co ale jestem Twoim OJCEM i obchodzi mnie to jeżeli spotykasz się z jakimś ŚCIERWEM - Co za problem, zawsze można coś wyczarować albo założyć ubrania ojca
-Skoro Nina gdzieś sobie pofrunęła to teraz ja mam się Tobą opiekować. Nie zabraniam Ci się z tym gnojkiem spotykać ale masz się trzymać z dala od smerfowego królestwa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 6:03 pm

- Przepraszam- burknął pod nosem- ciekawe, że dopiero teraz zacząłeś się mną interesować.
Przewrócił oczami.
- Jeślibym zabrał go do domu mamy, to później też by mnie zabiła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 6:06 pm

-Wolisz żeby Cię mama zabiła czy ja? - Wyszczerzył się patrząc na Niego złośliwie
-Przecież masz swoją komnatę, a jeżeli nie masz to Ci udostępnię jedną. Chciałbym mieć Cię przy sobie bo teraz ta wojna i takie tam - Przewrócił oczami i machnął niedbale ręką
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 6:08 pm

- Daj spokój, pewnie obcowanie z TOBĄ uznano by za zdradę- bądź co bądź Shin należał do upałych, nie do demonów- poza tym chcę się usamodzielnić, a nie być kontrolowanym przez ojca, który myśli o sobie nie wiadomo co.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 6:14 pm

-Jesteś moim synem, masz prawo. Zresztą w moim królestwie jest dużo miejsca. - Zamknął jedno oko, po co ma się przemęczać?
-I ja tak nie myślę, ja po prostu taki jestem - Mruknął z oburzeniem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 6:23 pm

- Tylko ty tak twierdzisz- wstał z łóżka i podszedł do szafy ojca. Cóż, może znajdzie coś co w miarę jako tako będzie na nim leżało- i nie chcę do twojego królestwa. Jestem upadłym i już. Właściwie ojciec demon nie wydaje mi się aż tak potrzebny do szczęścia- uśmiechnął się bezczelnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 9:29 pm

-Więc następnym razem jak ktoś będzie chciał Cię porwać to porwie, i poczekasz sobie aż Twój jaśnie pan król Cię odkupi - Przewrócił oczami, widać jego syn nie jest aż tak różny od niego samego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 9:39 pm

- To poczekam- wzruszył ramionami i wyciągnął z szafy jakieś ciuchy trochę na niego przyduże- musisz schudnąć- dodał po chwili szukając jakiegoś paska, którym mógłby spiąć zbyt luźne w pasie spodnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 9:43 pm

Uniósł lekko brew po czym rozchylił swą zawsze rozpiętą koszulę by ukazać smukłe, szczupłe, wręcz delikatnie umięśnione ciałko
-To nie moja wina że jesteś taki mały po matce - Wyszczerzył się złośliwie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 9:47 pm

Zmierzył ojca krytycznym wzrokiem.
- Przynajmniej wszystko mam proporcjonalne- mruknął pod nosem, jednak na tyle głośno, by Sai go usłyszał. Oczywiście mówił to w formie obelgi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 9:57 pm

Nagle rzucił Go na łóżko po czym sam przygwoździł Go do niego poprzez przytrzymanie Jego rąk swoimi własnymi. Sai teraz wisiał nad Nim, ich twarze były na bliskość oddechu a jego wzrok, bardzo obojętny wpatrywał się w Jego oczka
-Że co? - Zapytał subtelnym głosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 9:59 pm

Pojawił się na Sai'u, ściskając go w pasie.
- Zamach! zamach! - zakaszlał przez śmiech. - Oni chcą mnie zamrozić. - tak bardzo kochał ciepełko, a tu śniegiem go potraktują, bądź zimną wodą. Skandal.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySro Kwi 15, 2009 10:01 pm

Zachichotał tylko, widząc reakcję ojca. Właśnie czegoś takiego się po nim spodziewał.
- Powiedziałem- zaczął mówić tym razem wyjątwoko powoli, aby demon miał szanse go zrozumieć i głosem jakby tłumaczył coś małemu dziecku- że przynajmniej ja mam wszystko proporcjonalne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 13 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: