Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyPią Mar 20, 2009 11:03 pm

Czy on go przed chwilą wziął za prostytutkę? I tak jak nie będzie chciał to odmówi i będzie miał w nosie demona. A dzieciak też miał swoje wymogi... Atmosferę. Po słowach demona ugryzł go w język zdenerwowany. Wogóle nie musiał o tym wspominać. Zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptySob Mar 21, 2009 6:42 pm

Wyszłam z łazienki w postaci kocicy. Usiadłam sobie przed kominkiem i wpatrywałam się w ogień.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptySob Mar 21, 2009 6:51 pm

Zniknął
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptySob Mar 21, 2009 10:58 pm

Pojawił się spowrotem na łóżku. Leżał z zamkniętymi oczyma
-Uch, w końcu nie było tak źle - Mruknął raczej sam do siebie
-Lea, zaspokój mnie - Mruknął jakby obojętnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptySob Mar 21, 2009 11:06 pm

Słysząc głos Saiuko wskoczyłam na łóżko, a dokładniej na jego klatę. Zaczęłam łaskotać go pod brodą ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptySob Mar 21, 2009 11:16 pm

-Przejdziesz do rzeczy czy mam się nudzić? - Mruknął pełen politowania. Nie chciało mu się dzisiaj przechodzić przez żadne gry wstępne
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptySob Mar 21, 2009 11:19 pm

Miauknęłam a po chwili zmieniłam postać na kobiecą. Cóż Sai był dzisiaj dosyć niecierpliwy. Znając swoje zadanie zaczęłam ściągać z niego koszulę. Następnie przeszłam do spodni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptySob Mar 21, 2009 11:20 pm

Odchylił głowę do tyłu starając się zrelaksować co mu dobrze wychodziło. Czekał aż zacznie co wydawało się być wiecznością , a Sai nie lubi czekać...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptySob Mar 21, 2009 11:36 pm

Został już tylko w bokserkach, więc i tych się pozbyłam. Spojrzałam na niego.
- Na co masz ochotę Panie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptySob Mar 21, 2009 11:38 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 2:29 am

Otarł nasienie z Jej ust by pocałować Ją delikatnie lecz krótko.
-Byłaś dzisiaj grzeczna, w nagrodę możesz spać przy mnie - Mruknął by po chwili wstać z łóżka i pójść do łazienki, lecz zanim tam wszedł spojrzał na Nią zawadiacko, nie zabronił Jej iść za nim..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 2:32 am

Nikt się chyba nie zdziwi, że poszłam za nim, przed snem chciałam wziąć prysznic, by móc się odświeżyć po wcześniejszych przeżyciach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 2:35 am

On wszedł do sześcioosobowej wanny która już czekała na niego z ciepłą wodą z jakimiś olejkami relaksującymi. Był nagi więc problemu z ubraniami nie było... Położył się na wskroś zajmując królujące miejsce w wannie i przymknął jedno oko by drugim śledzić nagą zwierzołaczkę ze łobuzerskim uśmieszkiem na demoniej twarzy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 2:38 am

A zwierzołaczka machnęła ogonkiem kierując się pod prysznic, gdzie po chwili zniknęła, odkręciła wodę, aby móc spokojnie zmyć wszystko z siebie. Przez cały czas czuła na sobie spojrzenie demona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 2:42 am

W końcu zamknął oboje oczu widząc że Ona woli samotny prysznic. Starał się tylko zrelaksować. Nie chciało mu się nawet zmuszać Jej już dzisiaj do niczego więc leżał sobie samotnie w tej ogromnej wannie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 2:44 am

Kiedy już się umyłam, podeszłam do wanny, nachyliłam się nad Saiuko i szepnęłam mu do ucha.
- Pomóc Ci w czymś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 2:48 am

Wciągnął Ją do wanny uśmiechając się złośliwie, wciąż miał zamknięte oczy, a szkoda bo Jej widok pewnie by mu się spodobał...
-A możesz mi w czymś pomóc? - Odpowiedział pytaniem na pytanie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 2:55 am

Jej mina musiała być na prawdę śmieszna. Kryła się w niej bowiem nutka zaskoczenia, zdziwienia i zadowolenia jednocześnie.
- Hmm... to zależy... ale mogę np. umyć ci plecki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 2:57 am

Nagle wziął Ją na ręce, wyszedł z wanny, amuletem sprawił że oboje byli suchutcy i poszedł spać do łóżka

>idę pa<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 3:00 am

Położyłam się obok niego. W końcu to była moja nagroda...

(też idę, pa:* )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 12:25 pm

Obudził się, uch ten nawyk go zaczynał denerwować. Znowu przytulił kogoś podczas snu, tym razem była to Lea. Nie puszczał Jej jednak bo przyjemnie mu było, taka ciepła i delikatna...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 12:34 pm

Czułam się jakbym była w czyiś objęciach, pomyślałam, że to tylko sen. Otworzyłam powoli oczy budząc się ze snu. O dziwo okazało się, że to prawda. Spojrzałam pytająco na Saiuko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 12:41 pm

-Idź się przewietrzyć - Mruknął tylko ponownie zamykając oczy, nie chciało mu się wstawać, nigdy mu się nie chciało o poranku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 12:47 pm

- Właśnie widzę jak idziesz śpiochu - zaśmiałam się.
Wsunęłam się z jego objęć i wstałam z łóżka, ciągle byłam naga, dlatego szybko podeszłam do małej komódki, w której były moje ubrania, wszystkie identycznego kroju, założyłam bieliznę i ubranie. Usiadłam na fotelu przy kominku, obserwując Sai'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 EmptyNie Mar 22, 2009 12:48 pm

-Po co się ubrałaś, przecież jest tu ciepło - Mruknął przeciągając się trochę. Otworzył ledwo co jedno ślepie by patrzeć na Nią
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 8 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: