Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 9:23 pm

-Cieplej? - Mruknął cicho zaczynając pieścić delikatnie Jej szyję języczkiem i ustami, druga ręka zaś zapoznała się z Jej piersią
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 9:26 pm

- Tak cieplej - miauknęłam zmysłowo.
Dłonie zanurzyłam w jego włosach, jego dotyk sprawiał mi radość. Mruczałam cichutko, a moje uszy tak zabawnie się poruszały.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 9:32 pm

W końcu zaprzestał pieszczot i zaczął lustrować Ją wzrokiem. Była mu całkowicie podległa... Miło
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 9:36 pm

Spojrzała na niego, była ciekawa dlaczego przerwał dokonywane czynności. Wpatrywała się w niego czekając na to co zrobi, lub powie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 9:39 pm

-Jeżeli czegoś chcesz, błagaj o to... Lub też staraj się to dostać za wszelką cenę, taka masz być - Mruknął tak nagle, wstał i poszedł w stronę łazienki i gdy tylko mijał próg pokoju, odwrócił się i spojrzał na Nią wyzywająco po czym wszedł do łazienki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 9:46 pm

Skoro tak...
Odprowadziłam Saiuko wzrokiem aż do drzwi łazienki. Postanowiłam pójść za nim, zapukałam i weszłam.
- Mogę?
Nie czekając na odpowiedź podeszłam do niego pewnym krokiem. Kręciłam zgrabnie tyłeczkiem oraz kusiłam ogonkiem. Stanęłam na palcach by móc go pocałować. Delikatnie dotknęłam jego ust, by już po chwili zniżać się, się obdarowywać pocałunkami jego nagi tors, któremu chyba żadna nie mogłaby się oprzeć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 9:48 pm

Wyszczerzył się delikatnie cofając trochę do tyłu. Nagle w prysznicu zaczęła padać woda a Sai jak widać miał zamiar tam wejść choć w przeciwieństwie do Lei, on wciąż miał na sobie ubranie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 9:53 pm

Spojrzałam na Sai'a. Uśmiechnęłam się cwanie, i rękoma zaczęłam się pozbywać jego spodni od pidżamy. Zatrzymałam się na bokserkach nie będąc pewna, czy nie pozwalam sobie na za za dużo. Spojrzałam mu w oczy chcąc odczytać jego reakcję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 9:58 pm

Śledził Jej ruchy wzrokiem, nic nie zrobił gdy pozbyła się jego spodni jak i nic nie zrobił gdy dobierała się za resztę. W oku przejawił mu się łobuzerski błysk który tak bardzo kontrastował z jego błękitnymi oczyma
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:02 pm

Skoro nie reagował, a w oczach nie pojawiła się złość, pozbyłam się i tej części jego garderoby. Moim oczom ukazał się jego przyjaciel. Byłam pod wrażeniem tego jak dobrze, a nawet bardzo dobrze prezentowała się męskość mojego pana i władcy. Przejechałam po niej nieśmiało dłonią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:04 pm

Pojawił się w sypialni rozgladając za Saiem... Spojrzał półprzytomnie na ubrania niewolnicy demona i chwilę pomyślal masując skronie. Było słychać wodę pod prysznicem więc ziewnął. Zaczął się zastanawiać czy zajrzeć, czy lepiej poczekać aż ktoś wyjdzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:08 pm

>czekałem na Ciebie Du x*<

Nałożył na siebie spowrotem bieliznę i delikatnie odepchnął niewolnicę uśmiechając się do Niej kusząco po czym wyjrzał z łazienki i spojrzał na Du, w razie czego nic się tu nie stało..
-Masz ochotę dołączyć czy będziesz tak stał? - Uśmiechnął się do Niego złośliwie i jednoznacznie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:11 pm

Uśmiechnął się tylko sympatycznie, zamykając oczy by ukryć chęć mordu która mieniła się w jego fiołkowych oczach wszystkimi odcieniami światła i błysków.
-Może sobie odpuszczę... Bo jeszcze się zapomnę i emocje wezmą górę.
Dobrze że mial za durze futro na sobie. Rękawy zasłaniały jak mocno ściskał łańcuch powstrzymując się przed rozszarpaniem ciala jego kochania za jego pomocą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:15 pm

Podszedł do Niego by zobaczył iż jest w bokserkach bez żadnych wybojów w okolicy krocza, i że jest suchy. Nic się nie wydarzyło
-Jesteś słodki gdy jesteś zazdrosny - Uśmiechnął się lekko przymykając oczy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:17 pm

Słyszałam krótką wymianę zdań między tymi dwoma, stwierdziłam, że będzie lepiej jeśli posiedzę sobie trochę w łazience.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:22 pm

Odwrócił głowę na bok obrażony. Co mu będzie na bieliznę patrzeć, zboczony nie jest.
-Cicho bądź.
Westchnął usiłując się uspokoić. Wreszcie usiadł na łóżku.
-Mam teraz nieodpartą chęć nadziania cię na łańcuch... Tak jak w mitologi o ile takową kojarzysz.
Położył się na plecy.
-Dlaczego mnie nie zaprosiłeś na bal?
Mruknąl patrząc na sufit, miał mu to za złe. Po za tym odkąd Sai mial swoją niewolnicę ani razu chyba nie przyszedl do neigo, zawsze on musi się za nim uganiać żeby porozmawiać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:23 pm

-Bo to nie ja zapraszam, jest to ekskluzywny bal i tylko osoby z zaproszeniami mogą wejść, ale później podobno ma się odbyć bal otwarty dla ludu - Usiadł obok Niego wpatrując się w Jego oczka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:26 pm

Zamilkł. Spojrzał na niego.
-Przytul...
Miauknął cicho. Nie wiedział już co myśleć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:29 pm

Bez chwili zawahania przytulił Go mocno tym samym kładąc na łóżku
-Ona jest tylko niewolnicą, zabawką - Mruknął Mu czule na uszko obejmując swą księżniczkę ciasno
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:32 pm

Dobrze że go przytulił... oparł dłonie na jego klatce i policzek przymykając oczka. Był jeszcze mokry.
-Ale jest też istotą żywą. W moich oczach ma do wielu rzeczy prawo, jednak niekoniecznie ktoś podziela takie myślenie.
Dureń... Wspominając o niewolnictwie wywołał wspomnienia u dzieciaka... I to niekoniecznie dobre.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:36 pm

-Lecz dla mnie jest zabawką, niczym więcej - Zapewnił Go. Jedna delikatnych lecz silnych dłoni zawędrowała na główkę księżniczki by po chwili głaskać Go delikatnie, czasem drapał Go za uszkami.
-Zresztą nigdy nie byłem pewien czy Ty masz na to ochotę - Mruknął ciszej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:43 pm

Czując jego dotyk rozluźnił się. Zamruczał cicho. Słysząc pytanie uśmiechnął się lekko. Nie odpowiedział tylko liznął go w klatkę piersiową. Lecz wreszcie ulożyl jakoś slowa.
-Zawsze chciałem ci się oddać.
Zarumienił się wbijając twarz w jego kaltke by nie zauważyl tego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:53 pm

Pochwycił Go za bródkę by unieść Jego twarz tak aby móc spojrzeć Mu w oczy
-Ciesze się - Pocałował Go namiętnie zamykając oczy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 10:56 pm

Gdy uniósł jego twarzyczce otworzył oczy... Gdy zatopił się w pocałunku znów je przymknął. Oddawal mu się, a niech zrobi z nim co chce, zobaczymy co z tego wyniknie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptyPią Mar 20, 2009 11:00 pm

-Nie dzisiaj - Mruknął przepraszająco kontynuując pocałunek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 7 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: