Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:25 am

Skupiła się w sobie. Co jej szkodziło? Puff i miała ogonek i uszka. Otarła się o niego.
- Taak? - powiedziała, co było łudząco podobne do miauknięcia.
Wprawdzie miała nadzieję, że żartuje, jednak chciała jakoś rozładować swoje napięcie.
- Nie chodzi mi o przełamywanie twoich fantazji, tylko ciebie - dodała, wciąż tym samym głosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:25 am

nagle zmęczona bez żadnego ostrzeżenia usnęłam

(idę oglądać film, pa o do jutra wszystkim :*)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:26 am

-I miauczeć podczas odczuwania rozkoszy - Wyszczerzył się wędrując rączkami po Jej ciele, a jedna z nich zawędrowała niebezpiecznie blisko pewnego miejsca...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:27 am

Złapała obie jego ręce i spojrzała mu w oczy.
- Jesteś okropny - rzuciła, a iluzja uszu i ogonka zniknęła w cholerę. - Naucz się żyć nie tylko samymi przyjemnościami albo idź za Arcuide - warknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:29 am

Pojawił się w kącie pomieszczenia. Zamyślony obserwował scenę z zanteresowaniem i uśmiechał się dziwnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:31 am

Przytulił do siebie kotkę, mimo to że miał zamknięte oczka, wszytsko zgrabnie podsłuchiwał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:31 am

Pojawiłam się obok siostrzeńca i położyłam mu ręke na ramieniu.
-Nie wiem gdzie teraz jest Nina, ale nic jej nie grozi. Była w lochu, wykupiłam ją. No, to by było na tyle.-zniknełam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:33 am

Przyciągnął Ją do siebie by pocałować delikatnie. Wspomniała o kimś o kim nie powinna..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:34 am

A ona się wymknęła.
- Idź w cholerę - burknęła i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:35 am

- Dziękuję...-mruknął za Tayą i wyszedł z cienia.
Podszedł do najbliższego foleta i rozsiadł się wygodnie. Podparł głowę na ręce i przypatrywał się ojcu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:36 am

>z/w na jakieś 30 min<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:38 am

Nagle pojawił się siedząc na podłokietniku fotela, na którym siedział sobie Shin. Nie mial jeszcze okazji go poznać więc dźgnął go w policzek.
-Kim jesteś?
Uśmiechnął się sympatycznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:43 am

- Ja?
Przyjżał się dokładnie zwierzołakowi. Stwierdził, że całkiem ładniutki jest... Jego ojciec miał dobry gust, chociaż on osobiście nie gustował w sierściuchach. Ostrożnie odwzajemnił uśmiech obcego mu kotołaka.
- Mam na imię Shin. Jestem... jego synem- wskazał ruchem głowy na króla demonów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:45 am

-Ahaa... Dulce.
Po co się tam gmatwać kim jest. Zsunął się na jego kolana... Tylko akurat przypadkiem i niezamierzenie! Mimo to, poczuł się swobodnie i nie miał zamiaru złazić, a o daniu się zrzucić to już nie wspomne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:49 am

Westchnął obserwując, co ten nowo poznany mu osobnik wyrabia. Nie przeszkadzało mu, że nagle znalazł się na jego kolanach. To było hmm... nawet miłe. Pogłaskał go niepewnie i dpojrzał na śpiącą dziewczynę.
- A ona to kto?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 EmptyPon Mar 16, 2009 12:51 am

-Niewolnica Saia.
Zamruczał cicho czując się głaskany. Tego mu brakowało. Przymknął oczka i wyprężył plecy.

-------

https://rasyfantasy.forumpolish.com/viewtopic.forum?t=831
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 40 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 40 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: