Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 8:46 pm

-Fakt... Wypadało by się wykąpać.
Zamruczał cicho. Po czym usiadł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 8:47 pm

Więc Sai wziął swą księżniczkę na ręce i podreptał do łazienki ze złowieszczym uśmieszkiem na szyi...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 8:49 pm

No to tam... Był niesiony.
-Przez ciebie rozleniwiam się jak nigdy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 8:54 pm

-Och, dziękuję bardzo - Wyszczerz wpełzł na jego twarz, a gdy dotarli do łaźni, wielka wanna na 6 osób sama zalała się gorącą wodą, tak jakoś szybko się tam zalała a Sai wrzucił biednego Du do wanny (jesteś tylko w bokserkach x3)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 8:56 pm

[Dusioł! Ty słabeuszu! Do domu cechu! ;[ ]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 8:59 pm

(że co prosze? xD)

Z głośnym, przeraźliwym miauknięciem wpadł przebijając taflę wody. W końcu wyłonił głowę z wody i zrobil z ust chwilową fontannę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 9:03 pm

[no, boś słaby. Zamiast ope*dalać się w komnatach robiąc za tutejszą kurtyzankę, polazłbyś w końcu zrobić coś konkretnego ;d]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 9:07 pm

Spojrzał na swoją mokrą księżniczkę po czym sam wszedł do kąpieli, bielizna mu nie przeszkadzała choć kociak widział już to i owo bez zgody swego króla
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 9:10 pm

Aby było kolorowo... dzieciak miał białą bieliznę - teraz mokrą.
-Przydała by się piana...
Dyskretna prośba.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 9:16 pm

Przysunął twarz do Jego szyi przygwożdżając Go równocześnie do jednej ze ścianek wanny
-Nie widzę takiej potrzeby - Mruknął powoli muskając Jego szyję ustami i języczkiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 9:19 pm

A więc oparty o ścianę wanny, wyprężył szyję i zaczął mruczeć.
-Może umyć ci plecy?
Zaproponował cicho mamrocząc mu do ucha.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 9:24 pm

Przewrócił oczami i odpłynął na drugi koniec wanny, nagle do łazienki wpadły pokojówki które wskoczyły zgrabnie do wody i zaczęły myć Dusiowe plecy.. Wspomniałem że były nagie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 9:26 pm

Krew z nosa... Zasłonił szybko oczy jedna ręką, a drugą i ogonem odganiał je od siebie.
-Weeź je odee mniee!
Wrzask na pół zamku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 9:47 pm

Kiwnął palcem a pokojówki zawiedzione odeszły stąd i trzasnęły za sobą drzwiami
-Uch, jeżeli Ci to nie przeszkadza to ja usnę na chwilkę - Mruknął z fochem i zasnął
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 9:57 pm

Pojawiła się centralnie nad Saiem i opadła na niego z łoskotem. Może i nie był według niej obiektem godnym szacunku, jak na demona, jednak wciąż go lubiła. Popatrzyła na niego oburzona.
- Ja tu na ciebie opadam, a ty śpisz! - warknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 10:00 pm

Spojrzał na Nią, och dlaczego wyglądała jak jego stara królowa, czuć Nią było jak Illy i jeszcze smaczek elfa?
-Czego? Nie widzisz że kąpię się z moją księżniczką?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 10:04 pm

- Godną pożałowania masz tę księżniczkę - powiedziała, nawet nie odwracając wzroku w kierunku zwierzołaka. Dla niej zawsze pozostanie futrzakiem, o! Skrzywiła się, widząc, że jej wściekle czerwona sukienka zamokła i przylepiła do jej ciała. No pięknie, pomyślała. Przeniosła swój wzrok na Sai'a. - Masz może talara na zbyciu? - spytała z chytrym uśmieszkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 10:32 pm

Zanurzył się nos i naciągnął na siebie jakiś ręcznik z powodu tego kogoś. No i tak trochę znudzony, z braku lepszego zajęcia słuchał ich rozmów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 10:40 pm

-Jeżeli masz zamiar przychodzić tu i obrażać moją księżniczkę to proszę - Tu wskazał na okno
-Możesz sobie iść - Spojrzał na Nią z pod mokrej grzywki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 10:49 pm

- Twoja księżniczka może ci przynieść pchełek, a ty sam skończysz z futrem między zębami - zauważyła ponuro. - Stwierdzam fakt, że nie do przyjęcia jest sytuacja, w którym zwierzołak lub przedstawiciel jakiejkolwiek innej rasy staje na tak wysokim stanowisku wśród demonów. Nawet, jeśli jest to twoja zachcianka, Saiuko. - Przyglądała mu się dość chłodno. - Gdzie się podział Sai? - spytała po chwili, słabo. - Gdzie się podział ten Sai, z którym tak miło płynął czas, a którego zachowanie było zachowaniem odpowiednim dla demona? - Zmrużyła oczy. Nie w smak była jej zmiana tego chłopaka. Dawniej był inny i wtedy... Ach, wtedy była skłonna wskoczyć za nim w ogień. Teraz? Teraz pozostały w niej zaledwie resztki dawnych uczuć, gdyż reszta została starannie wypędzona z niej poprzez działania ciemnowłosego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 10:55 pm

-Mam gdzieś co inni o mnie myślą chociaż gdybyś była w demonicznej postaci to mógłbym się zmienić ale tak, wybacz. - Spojrzał na Nią jakoś tak dziwnie
-Chociaż kto wie, może KOMUŚ uda mi się mnie zwrócić na tę złą i ciemną dróżkę? - Rozglądnął się jakby szukał tego kogoś
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 10:57 pm

-Nie mam pcheł...
Mruknął cicho. Tak nieambitnie... Nawet nie zareagował na slowa Saia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 11:01 pm

Przewróciła oczami.
- To, że mieszkam gdzieś indziej, to jeszcze nie oznacza, że nie jestem demonem - żąchnęła się. - Postanowiłam po prostu odejść jak najdalej od ciebie. - wzruszyła ramionami. - Powyżej uszu mam twoich wielkopańskich zachowań. Zachowujesz się gorzej niż niejeden upadły, wiecznie starający się przekonać wszystkim o swojej potędze i otaczającym cię mroku. - syknęła, przesuwając się nieco do przodu w jego stronę. - I wystarczyło drobne zrządzenie losu i krótki pobyt w Elantris, żeby zrobić z prawdziwego Saiuko taką komedię demona. - Spojrzała w bok, przygryzając wargę. Czuła się bezsilna, jednak nie chciała dopuścić do dalszego stoczenia się owego chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 11:05 pm

Nie tknie Jej, nawet jeżeli przygryzie wargę, spojrzy na niego z takim bezbronnym i niewinnym wyrazem twarzy...
-Mhm. Więc mam się Ciebie wciąż bać, podlizywać się i rozmnażać z upadłymi? - Uniósł brew
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 EmptyPią Mar 06, 2009 11:09 pm

- Nigdy nie miałeś powodu, żeby się mnie bać; zawsze byłeś silniejszy - prychnęła. - A twojego rozmnażania z czymkolwiek nigdy nie popierałam.
Przytuliła się do niego z całą mocą, jaką tylko przy sobie posiadała, kompletnie zapominając o sukience.
- Po prostu wróć - powiedziała cicho. - Bądź taki jak dawniej, zanim zwerbowała cię Elys.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 36 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 36 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: