Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 5:28 pm

- Toteż na szczęście na razie się nigdzie nie wybieram - zaśmiała się cicho. - A krew Saia... Jeszcze w połączeniu z faktem, że ma moją duszę... Wkopałam się - westchnęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 5:30 pm

- A właściwie na czym polega ten kontrakt? - spytała. W sumie ją to ciekawiło, a żeby jego zapytać to jej z głowy wyleciało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 5:33 pm

- A wiesz, że nie wiem? - odpowiedziała. - Zaledwie wróciłam z Zimowego Festiwalu u krasi i puff, nie miałam duszy. A teraz... Teraz ją niby mam, ale jestem mu w pewien sposób podporządkowana. Jeśli czegoś zażąda, to nie mam możliwości mu odmówić. A uzależnienie? Hmm, ciekawość mnie ku temu skłoniła i wyżej wymieniony czynnik.
Uśmiechała się. Może miewała ponure momenty, jednak długo to one nie trwały. No, i czasem była bez życia, ale pewna dawka czekoladek przywracała ją do normy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 5:37 pm

- Dzięki twojemu uzależnieniu, ja się opanowałam - mruknęła. - Chociaż, gdybyś tu nie leżała, to pewnie skosztowałabym jego krwi. - westchnęła - Co do podporządkowania.. Bałabym się musieć być mu bezwarunkowo posłuszna. Serio. On miewa różne pomysły - uśmiechnęła się nieco. Kto wie, co jej tam teraz po głowie chodziło?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 5:40 pm

- Taak - powiedziała w zamyśleniu. - Ale jakoś się tym nie przejmuję. Przynajmniej będzie zabawnie.
Uśmiechnęła się zawadiacko. Jak zwykle najpierw robiła, potem myślała jak się wykaraskać z problemów. Ale, przecież Sai, to jej rycerz nie pozwoli by stało jej się coś złego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 5:47 pm

- Zależy dla kogo i ciekawe jak długo - stwierdziła. Ach, ta Illy. Czasem była tak nierozważna. - Zabiłabyś Reno, gdyby ci kazal? - spytała z ciekawości.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 5:51 pm

Aż się od niej odsunęła.
- Oszalałaś - wydusiła z siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 5:54 pm

- Nie miałabyś wyboru. Musiałabyś to zrobić - powiedziała cicho - Nie wzięłaś tego pod uwagę? - naprawdę nie zdawała sobie sprawy, że Sai może zarządać od niej najgorszych rzeczy? Wszystko zależało od jego humoru, a ten był dość zmienny, o czym sama upadła nie raz się przekonała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 6:06 pm

Uspokoiła się nieco.
- Nie zrobiłby tego - powiedziała stanowczo. - A nawet jeśli, to musiałoby się znaleźć jakieś wyjście z sytuacji. - kontynuowała. - Sam Reno też by coś wyczuł i nie dopuścił do swojej śmierci.
Spojrzała za okno.
- No i, Sai wie, że po zmuszeniu mnie do czegokolwiek zabawa by się skończyła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 6:15 pm

- Naprawdę słabo go znasz - podsumowała i podsunęła się pod ścianę, aby oprzeć się o nią plecami. - Jak na moje, mógłby tego zarządać i nie miałabyś wyjścia - westchnęła - Czemu tak bardzo zależy ci na Reno, hm? - zapytała z czystej ciekawości.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 6:17 pm

- A zależy? - zainteresowała się, puszczając poprzednią część wypowiedzi w zapomnienie. W Saia w jakiś sposób wierzyła. A raczej wierzyła w to, że pod tym całym mrokiem siedzi normalność.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 6:25 pm

Skoro w to wierzyła to była nieco naiwna, no ale cóż.
- A nie? Prawie mnie zabiłaś, gdy tylko wspomniałam o zabiciu go - powiedziała obserwując ją uważnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 6:35 pm

Zmarszczyła czoło.
- Powiadasz? - zdziwiła się. - No może. - Ponownie przytuliła się do upadłej.
- Niedługo mi się kończy urlop. - dodała nagle. - I muszę wtedy powrócić na bagna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 6:46 pm

- Nie przeszkadzałoby ci, gdyby wrócił do Aku, a o tobie zapomniał? - spytała. Chciała jasną odpowiedź, a nie jakieś może. - Łee, szkoda. Fajnie mi się z tobą leży w tym wygodnym łożu. - przytuliła ją do siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 6:48 pm

- Przeżyłabym to jakoś. Nikt nikogo na smyczy nie trzyma - odparła spokojnie, przymykając oczy. Lenistwo znów brało nad nią górę i obawiała się, że jak tak dalej pójdzie, to prześpi wieczność na gałęziach wiszących nad bagnami. No, ale przynajmniej będzie w miejscu, które naprawdę kocha.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 6:52 pm

- Też tak mówiłam - mruknęła tak cicho, że wampirzyca ledwo mogła ją uslyszeć. - Zaraz się zbieram. Łóżko jest doprawdy wygodne, ale moje wcale nie jest gorsze - westchnęła przymykając oczy. Bardzo chciała się zobaczyć z kimś, kogo dawno nie widziała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 6:54 pm

- Hm? - odhmyknęła, słysząc z cicha wypowiedziane słowa anielicy. - Ja też stąd znikam, bo myślę, że Saiowi się przyda potem łóżko - uśmiechnęła się jakoś tak nieobecnie. - Byee. - podciągnęła się, by cmoknąć dziewczynę w kącik ust i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyNie Lut 01, 2009 6:57 pm

Parsknęła cicho i również znikła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyWto Lut 10, 2009 11:45 pm

Pojawiła się na środku komnaty. Ostatnio baaardzo jej się nudziło, więc postanowiła się trochę pobawić. Miała gdzieś konsekwencje. Mógłby ją nawet torturować, zawsze to jakaś odmiana. A tak dawno nikt jej porządnie nie torturował ;<. Rozejrzała się uważnie. Na początek ściany zmieniły kolor na wściekły róż. Taaa, pięknie. Pościel na łóżku demona stała się różowa i puchata. Tak, żeby pasowała do ścian. Wszystkie półki, szafki, komody i inne duperele tego typu, zostały zastawione pięknymi słodziuchnymi kucykami pony i lalkami barbie. Parsknęła śmiechem widząc tę komnatę w tym stanie. Na koniec na wściekle różowej ścianie nad łóżkiem pojawił się oczoj*bnie zielony napis "Saaai, mój sffita$$ny PoKeMoN <3333". Kiedy upadła obejrzała całe swoje dzieło, zwinęła się ze śmiechu na podłodze i wtedy zauważyła, że podłoga wygląda całkiem normalnie, a tak zostać nie mogło. Tak więc, na podłodze pojawiła się wielka podobizna teletubisia z czerwoną torebką. Dziewczyna zaś, rzuciła się na łóżko, założyła ręce pod głowę i czekała na powrót właściciela. O tak, chciała zobaczyć jego minę i reakcję. Nie mogła tego przegapić. Po pewnym czasie jej się znudziło i znikła, ale napewno jeszcze tu wróci.



No i wróciła, z właścicielem. Teraz tylko poczeka, aż demon obudzi się w tej cudnej, różowej, puchowej pościeli. Sama usiadła sobie na parapecie i patrzyła na niego. A potem znikła, zostawiając go samego w jego pięknej komnacie. xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyCzw Lut 12, 2009 5:32 pm

Obudził się oślepiony przez róż... Nagle zerwał się, widząc że to jednak nie koszmar zaczął biegać po komnacie machając rękoma i krzycząc panicznie... Otworzył okno i wyskoczył by zlecieć paręnaście pięter w dół...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyCzw Lut 12, 2009 6:26 pm

Pojawił się przyciągnięty magiczną siłą różu...
- Achii... - zamruczał na widok tego raju i rzucił się na przepiękne łóżko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyCzw Lut 12, 2009 6:53 pm

(hahaah przeprowadzisz się tutaj od wampirów? XD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:13 pm

Pojawił się z zamkniętymi oczyma, wszedł do łóżka i wtulić się w niespodziewanego gościa. Nie miał odwagi otworzyć oczu, jeszcze mu wzrok wypali...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:19 pm

Pojawiłam się przy łóżku - Ale masz piękne mieszkanko - Zachichotałam złośliwie - Hmm.. Napewno nie chcesz zebym je naprawiła?* ..Za symboliczna opłatą.. - To ostatnie dodałam już ciszej bo tam taka gwiazdka była..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:22 pm

Wtulił się w Sai'a.
- Mrr... - zamruczał i usnął.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 22 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 22 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: