Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyWto Gru 23, 2008 11:57 pm

-Boisz się o nich? Przecież kochankowi bym nic nie zrobiła-uśmiechnęła się podle. Była jak czarna wdowa. Ale oni nie musieli o tym wiedzieć.
-W takim razie już nie zamartwiam drugiego króla. Odwiedzę ich, gdy nie będzie obrońcy-posłała mu całusa.
-I uważaj na tyłek Shinn-dodała rozbawiona i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 12:01 am

-Ekhem. - Uważaj na tyłek? Oj, w tym przypadku dosłownie. Gdy niebezpieczeństwo zniknęło, postanowił opuścić to miejsce. Barwa na ścianach nie nalezała do przyjemnych. Jeszcze będzie miał koszmary. Zniknął knuć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 12:03 am

Na szczęście młody upadły siedział sobie na fotelu, więc jego tyłek był bezpieczny. Jednak, gdy zauważył, że został sam postanowił się trochę pobawić i poznęcać nad pokojówkami. Kazał im tańczyć, skakać, stawać na głowie, a one głupie się słuchały. Młody miał niezły ubaw, ale tylko przez chwilę. Kiedy się znudził, pociągnął jedną za włosy, wystawił złośliwie język i znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 2:32 pm

Obudził się, ba wcale nie spał... Nie spał od długiego czasu, lecz jakoś mu to nie przeszkadzało. Otworzył oczy i zaczął gapić się w sufit, dla wygody podłożył ręce pod głowę i tak trwał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 2:40 pm

Demon przekręcił się na jeden bok i objął pierwszą lepszą rzecz jaką miał w zasięgu, czyli swego króla
- Płaski jesteś. - Mruknął tylko, lecz nie było to coś co odbierał jako minus. W innej sytuacji tak, ale teraz chciał się tylko tulnąć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 2:49 pm

Spojrzał na Urcana lekko nieobecnym wzrokiem
-Przez Ciebie miałem tutaj komitet krytyków stylów wnętrz - Mruknął cichutko, jak zwykle nic mu się nie chciało
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 2:54 pm

- Nie marudź. Jest pięknie tutaj. - Wtulił się mocniej w jego bok i ziewnął sobie
- Tak poza tym to dzięki. I nie martw się, pokojówki były niezłe. - Dodał ciszej. Jak zwykle On i jego zdolność zapamiętywania wszystkiego co działo się wokoło, nawet we śnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 2:57 pm

-Innym się nie spodobały - Delikatnie wyswobodził jedno ramię i objął demona.
-Mój syn wrócił, teraz zwie się Shinn... Nie zabijaj Go jeżeli Ci się napatoczy - Mała odmiana? Pewnie tak...
-I gratuluję awansu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 3:00 pm

Znów ziewnął, a tym razem kiełkami zahaczył o jego ubranie i tak został
- A mfogę fyrfać u fęce? - Spytał nieco niewyraźnie. Oderwał się od Saiuko, ale tym samym rozdarł mu nieco koszuli
- Wybać i dzięki za gratulacje.... Ino jaki awans?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 3:03 pm

-Nie możesz fyrfać u frąk... - Co tam koszula, założy się nową
-Tym razem będę ojcem, oczywiście nie tatuśkiem lecz jakimś tam ojcem - Spojrzał na Niego przymkniętym wzrokiem
-A Ty masz być grzecznym wujkiem - Wyszczerzył się złośliwie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 3:06 pm

- Phi, marudzisz, królu. - Odparł z wyrzutem i znów przytulił się do niego
- I dobra, pokażę mu co i jak. Zabiorę w parę "wujowskich" miejsc i przy okazji zabijemy parę istot. Pasuje? - Spytał i nagle jakby coś go przeszyło. Otworzył szerzej oczy i uśmiechnął radośnie
- A potem dasz mi Tense, a ja się pobawię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 3:09 pm

Zrobił zastanawiającą minę i tak nagle w łóżku pojawił się Tensa Zangetsu, i tak jakoś był wbity do boku Urcusia
-Masz 3 dni, potem sam wróci do mnie. I uważaj, jeżeli go zlekceważysz, zginiesz - Sai mówił poważnie, ta katana była bardzo potężna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 3:12 pm

Rozwiał się w wiatr i zmaterializował po drugiej stronie, tulając króla znowu
- Spokojnie. Tylko wiesz, prezent dam Ci za trzy dni, dobra? - Spytał, a Tensa zniknęła. Gdzie? To wie już Urcan.
- Aha i zapoluję na jakiegoś upadłego, potrzebuję nieco skrzydeł od takiego. Wiesz kto się nada? - Spytał jeszcze i znów ziewnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptySro Gru 24, 2008 3:16 pm

-Ty masz chyba lepsze kontakty z upadłymi... Przebywasz na ich terenie tyyle czasu - Musiał się skusić na ten temat
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyCzw Gru 25, 2008 11:34 pm

Znikł ...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 12:47 am

Pojawili się w ogromnym salonie, oboje leżeli na futrzastym dywanie, Sai był na dole a Nina u góry
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 12:51 am

Sturlała się z niego na dywan. Dalej jej było zimno, ale demon był niesamowicie niewygodny. Usiadła po turecku lekko się trzęsąc.
- A może ja jestem chora. - mruknęła bardziej do siebie niż do niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 12:53 am

-Niee, przecież to że się trzęsiesz w środku cieplutkiej komnaty na futerkowym dywaniku na pewno nie oznacza że jesteś chora - Położył dłoń na Jej czole
-Wiesz... Gdy ja mam jakieś problemy cielesne to po prostu pozbywam się ich... Razem z ciałem - Wyszczerzył się złowieszczo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 12:55 am

- No widzisz. A mi się to ciało podoba, więc go nie zmienię. Zresztą dawno nie chorowałam - mruknęła i poruszyła głową, a jego ręka z czoła zsunęła się na jej policzek. Dziewczyna przymknęła oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 12:58 am

Pogłaskał Ją delikatnie po policzku wierzchem dłoni
-Więc pakujemy królewnę do łóżeczka? - Powiedział dosyć miłym tonem cały czas patrząc na upadłą lecz nie, nie tym wzrokiem co zawsze, nie był on przepełniony chłodem i obojętnością lecz takim zwykłym, z iskierką życia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 1:01 am

tworzyła oczy i popatrzyła na niego.
- Do twojego? Mam TU spać? - co z tego, że nie miała własnego mieszkania. Jakoś nie bardzo uśmiechało jej się spanie u niego. Za dużo było "przeciw" a za mało "za". - Wpadnie tu Reno i znów będzie wygadywał, że się puszczam. - o, znalazła dobry argument. Tylko pogratulować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 1:02 am

-Wtedy Go zgwałcę lub wyrzucę przez okno - A on znalazł rozwiązanie na Jej argument
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 1:11 am

- I tak będzie gadał. Zresztą - machnęła ręką. Cały czas było jej zimno. - Nie masz tu jakiegoś ogrzewania? Tu jest jak w kostnicy - mruknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 1:15 am

-Tu jest ciepło, to Ty masz zwidy - Mruknął z lekkim wyrzutem, podszedł do Niej na czworaka i nagle rzucił się na Nią tuląc. Znikł i pojawili się razem w jednym z łóżek
-To moje specjalne, zimowe - Tak, to łóżko było zaopatrzone w najlepsze, największe, najgrubsze wibra... kołdry i koce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPią Gru 26, 2008 1:20 am

(zgon xd)
- To może przykryłbyś mnie skoro i tak ograniczyłeś mi jakiekolwiek ruchy - powiedziała z wyrzutem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: