Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Komnata Króla

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:14 am

- No chyba, że wolisz walac się po ziemi. - Przypomniał sobie kłodę na polanie. - To mów. - Demon miał głęboko w powazaniu czyjeś żale. Nie chciało mu się ich słuchac, ale w tym przypadku... zrobił to z nudów. Zabawa dłońmi w powietrzu nie należała do ciekawych. A nuż bedzie to cos interesujacego?

[może okaże się lepszy od ciebie ;d]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:16 am

(raczej wątpię ;<)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:17 am

-Powiem tyle ile na razie sam wiem.
Chwila ciszy.
-Zostanę reinkarnacją bogini...
Tutaj czekał na pierwszą reakcję demona. Jeszcze nie skończył... Ale ciekawiła go reakcja na takie słowa.

(Reno... Pomarzyć nawet nie możesz >P)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:23 am

- W takim razie, licze na jakieś wynagrodzenie od strony przyszłej bogini. - Leżał niewzruszony. - A której to niby? - Otworzył jedno oko, wpatrując się w zwierzołaka.

[Du ja sie nikogo o zdanie nie pytam xd]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:25 am

-Śmierci, zniszczenia, nieszczęść, chaosu, oraz zagłady.
Skulił się obejmując nogi ramionami.
-Nie wierzę że wybrała właśnie mnie... To.. To po prostu jest niemożliwe.
Zacisnął powieki. Fakt, ktoś kto od zawsze miał pacyfistyczne podejście do życia... Trudno uwierzyć że w takiej osobie ma się odrodzić zagłada.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:26 am

(on jest taki owłosiony, że potem będziesz miesiąc jego kłakami pluł xD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:32 am

- Czym się przejmujesz? - Dziwił się temu stworzeniu. - Nikt nie bedzie więcej toba pomiatał. To chyba plus. - Skrzywił się nieznacznie. Bogowie byli mu zupełnie obcy. Nigdy nic o nich nie słyszał, ani tez zbytnio nie interesował się tymi sprawami. Zacmokał. - Widocznie wybrała kogoś, kto byłby jej zdaniem najodpowiedniejszy. Ktoś kto nie rozniesie świata tylko dlatego, że ma taki kaprys. - Założył dłonie za głowę.

[nie mam zamiaru go lizac xd]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:38 am

-Ale... Gdy Lisa się przebudziła w wampirzycy, jej dusza niemal zanikła. Jeśli będzie ze mną podobnie, bogini zniszczy wszystko. Będzie torturować, okaleczać. Wszystkich, niezależnie od królestwa.
Wpatrywał się w czubki swoich butów.
-Może nie będę już popychadłem... Ale, za jaką cenę? O ile moja dusza pozostanie... Co jeśli zapragnie zemsty pod wpływem bogini? To by się bardzo źle skończyło.
Objaśnił swój pogląd. Po czym uśmiechnął się lekko. Ale jednak jak uda mu się współgrać z boginią, może z tego wyniknąć niezwykle dużo dobrych rzeczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:42 am

(ale ty nie masz powodu, aby się na mnie mścić, ne? ;x)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:47 am

- Yh, dusza to dusza. Należy tylko do ciebie, nie rozumiem jak może zaniknąć. - Wywrócił oczami. - Dopóki jest w ciele, to ciało należy do duszy i ma nad nim całkowitą kontrolę. Chyba, że ktoś namiesza ci w głowce i zmienisz nastawienie. - Westchnął i usiadł, podpierając się rekoma od tyłu. - Chyba, że obcy duch cię opęta i bedzie wyjątkowo silny, by odebrać ci władzę nad sobą. - Zerknął na zwierzaka. Nie był najlepszy jeżeli idzie o uczucia. Nie umiał ich nawet udawać. Mimo to, że było mu bardzo szkoda tej istoty, wewnetrzna blokada nie pozwalała mu tego okazywać. - Tutaj potrzebna jest silna wola, by nie poddać się całkowicie.

[tak naplatalem, że sam nic z tego nie rozumiem]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:54 am

(nie wiem -,- zastanowie sie strusiu ;*)

Położył się na bok podkładając ręce pod głowę.
-Dusza... Przypuszczam że nie należysz do osób które interesują się legendami, bogami i religią, prawda?
Uśmiechnął się lekko.
-No i nie wiem jak to się potoczy, teraz mogą trwać moje ostatnie dni...
Stwierdził. Uśmiech nadal gościł na jego twarzy.
-Więc warto by je wykorzystać jak się da.
Zaśmiał się. Ale cóż, nic nie może być tak idealne, nie mógł mu powrócić humor na długo... Ledwo raz mrugnął powiekami... Gdy je otworzył znów wszędzie był śmierć. W prawdzie już się w miarę przyzwyczaił, ale nie na tyle by przy tym widoku się śmiać.
-No i po za tym mogę ci teraz powiedzieć jak będziesz wyglądał gdy umrzesz... Ojć, niekoniecznie sam umrzesz...
Tutaj zauważył wbity sztylet w rozpadające się ciało demona. Znowu mrugnął, i widział znów świat takim jaki był.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 4:59 am

- Tak, umrzemy razem. - Uśmiechnął się wyobrażając sobie wściekłego Sai'a na wieść o tym, że był tu zwierzak za którym nie przepadał. - Ah, masz racje, nie interesuje się niczym poza samym sobą. Chociaż król upadłych tez nie jest mi całkowicie obojętny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 5:05 am

-Te widoki nie są na moje nerwy...
Zakrył oczy jak by to w czymś miało mu pomóc. Jak nie wizje, to ból głowy.
-Czasami myślę, że wygodniej by było gdyby już się odrodziła... Z drugiej strony to może przynieść dwie możliwości: katastrofę, albo coś dobrego jeśli uda mi się współpracować z jej mocą.
Usiadł.
-Po za tym te nieprzespane noce mnie kiedyś chyba wykończą. W dzień wizje śmierci, w nocy koszmary o zniszczeniu... Do podkolorowania jeszcze bóle głowy i brak pamięci.
Trzasnął głową w materac kładąc się na brzuchu.
-Dlaczego jaaa?!
Wywrzeszczał z twarzą w materacu, przez co dźwięk został stłumiony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 5:06 am

> chciał napisać jego talary, pomylił się biedaczyna x* <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 5:09 am

(Reno, zapytaj go co dobrego może zrobić xd a w ogóle to biedny materac TT__TT)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 5:10 am

- Bredzisz, za bardzo się przejmujesz. - Połozył się wygodnie. W komnacie było bardzo ciepło, toteż nakrycie było zbędne. - Jak ma być, tak będzie, nic na to nie poradzisz. - Ziewnął i zasnął.

[talary są najwazniejsze, dlatego nawet o nich nie wspominam! I czego Ty tu?! xd Shinn, czep się od Du >_>]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 5:13 am

Widząc że demon zasnął chłopak również zamknął oczy. Stracił rozmówcę, więc co ma się męczyć. Próbował zasnąć. Jednak, gdy tylko ledwo przysnął, koszmar go budził. Więc leżał tak czekając aż będzie ranek.

(ja tam nic nie mówię -,= Branoc xD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 6:34 am

(ah, Reno xd Shinn zazdrosny ;p Du, przecież ja taka dobra dla ciebie byłam x])
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 9:31 pm

Przeciągnęła się ziewając. Zsunęła powoli z łoża. Oh, któż tak rano wstaje...
- Hym? - Zerknęła na spodnie. Jakim cudem spadły, skoro były w sam raz? Czyżby schudła w ciągu tych kilku godzin? Lustra. Wszędzie lustra. I co? - Mam cycki!? - Wytrzeszczyła oczy i straciła przytomność.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 9:34 pm

Przez wrzask otworzył oczy. Nie spał całą noc. Podkowy pod oczami i spojrzał na kobietę upadającą na ziemię.
-Khe? Kto to...
Powiedział prawdopodobnie do siebie, bo nikogo więcej nie było. Na czworaka podczłapał do owej osoby, usiadł, ułożył jej głowę sobie na kolanach i zaczął ją delikatnie klepać w policzek.
-Przepraszam... Żyjesz?
No i ciągle klepał póki owa osoba się nie przebudzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 9:44 pm

Usmiechnęła się do zwierzołaka.
- Jesli to twoja sprawka, albo nie wiem czego, to to zabije. - Otworzyła oczy. - Hym, ale w sumie. - Usiadła podpierając sie ramieniem o łoże. - Idę się przebrać, ah jak to dobrze, że miałem, ups, miałam w szafie kobiece ciuszki. - Nie ważne po co, prawda? Raz, dwa i była przebrana. - I jak? - Wyskoczyła z przebieralni szczerząc się jak głupia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 9:47 pm

-Nie masz pojęcia co to znaczy M-O-D-A...
Powiedział szczerze. Nie bardzo wiedząc co się dokładnie stało. Ale był szczery. Zachowanie jakieś znajome i skądś je kojarzył... Ale wygląd nie ten teges.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 9:55 pm

No to ją uderzyło. Kto jak kto, ale ona na modzie się znała.
- Wypchaj się. - Odszedł do przebieralni kręcąc bioderkami. Przyuczała się do nowej roli. Jakoś nigdy wczesniej nie dane jej było być kobietą. No i dobrze, nie szło to jej najlepiej. Wróciła w lepszym stanie. - A teraz miernoto, znikam. - I znikła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 10:05 pm

(Renoliso, po co ci damskie ciuszki?? XDDD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 EmptyNie Gru 28, 2008 10:31 pm

(Wt... f...)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Króla - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Komnata Króla
Powrót do góry 
Strona 4 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: