Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Komnata Króla

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:50 pm

Szybko pozbierał się i na czworaczkach rzucił się na pełzające po ziemi, przykrycie.
Wgryzł się w to co mógł równocześnie tuląc jak najwięcej się da
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyCzw Sty 01, 2009 8:17 pm

- Uduszisz mnie. - Wychyliła głowę spod kołdry. - Jak chciałeś zobaczyć mnie nago, wystarczyło powiedzieć, a nie bawić się w zabieranie ubrań. - Fuknęła. Podłoga do miękkich nie należała, napewno nabawi się przez to siniaków.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyCzw Sty 01, 2009 8:23 pm

Zszedł z Niej i usiadł obok
-Ale wtedy nie będzie to takie ciekawe - Wolał się z kimś podroczyć, zrobić na złość niż po prostu coś dostać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyCzw Sty 01, 2009 8:30 pm

- Ale nikt nie powiedział, że zrzuciłabym z siebie kołderkę. - Zakryła Sai'a kołdrą i usiadła na nim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyCzw Sty 01, 2009 8:31 pm

(Reno, mój syn się załamie XDD Sai, chciałam coś powiedzieć, ale się powstrzymałam ^^)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyCzw Sty 01, 2009 8:37 pm

>powiedzieć co -.- <

A Król zaś powstał w swej nowej, gruboskórnej postaci i objął Króla wszystkim czy mógł.
Chłopak jakoś pozbył się kołdry z głowy lecz wciąż nie mógł dojrzeć ciała Reno
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyCzw Sty 01, 2009 8:46 pm

Objęła demona.
- Wykorzystałam cię do własnego celu. Uległeś mi. - Przybliżyła się do chłopaka, składając na jego ustach delikatny pocałunek. - Wygrałam. - Musnęła językiem policzek króla. - I kto tu jest bogiem? - Wtuliła się na moment w jego szyję. Takie poczucie bliskości bardzo jej odpowiadało. Czuła się wtedy najbezpieczniej na świecie. Zaśmiała się cicho i zniknęła. Była górą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyCzw Sty 01, 2009 8:50 pm

Ucieszony tymi gratisami, wycałowany, wylizany i wytulony, rozplątał się z kołdry i znikł.
Reno może być pewna że Sai jeszcze tu zawita
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 1:24 am

Pojawił się. Porozglądał się po pomieszczeniu i podszedł do łoża. Ściągnął pościel, by założyć czystą. Po tym wszystkim co miało tu ostatnio miejsce, zapewne do najczyściejszych nie należała. Poza tym, nie mógłby w niej spać.
Przeszedł do łazienki, gdzie nalał ciepłej wody do wanny. O tak, tego mu bardzo brakowało. Wykąpał się i był czyściutki. Ubrał piżamkę i powędrował do sypialni, gdzie od razu wskoczył pod kołderkę. Lakota była z Ill, martwił się o nią trochę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:24 am

Pojawił się zaraz za drzwiami, do których po chwili zapukał. Nie miał zamiaru pojawiać się w czyimś domu bez zaproszenia. Uśmiechał się minimalnie, acz promiennie do samych drzwi. Poprawiając na sobie czarne futro, które było trochę za duże.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:25 am

- Ależ zapraszam. - Uśmiechnął się sam do siebie. Ostatnio miewał sporo gości w komnacie. Już nic go nie zdziwi, więc niech wchodzi sobie kto chce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:29 am

Uchylił nieznacznie drzwi i wślizgnął się do środka.
-Miło cię widzieć...
Uśmiechnął się sympatycznie zamykając cicho drzwi. Po czym podszedł do łóżka zerkając na niego.
-Co ci się stało?
Wyciągnął dłoń z zamiarem dotknięcia go w bliznę na twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:31 am

Odepchnął jego dloń.
- Ostatnio po twej wizycie działy się różne, dziwne rzeczy. - Usiadł. - Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. - Zerknął czy zwierzak nie ma przy sobie czegoś ostrego. - Gdzie kosa?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:34 am

-Jaka kosa?
Spojrzał na niego zdziwiony reakcją. fakt, nie należał do osób których dotyk jest uznawany za siódmy cud świata, ale od razu nie trzepa trzaskać po rękach. Patrzał się na niego mało rozumiejąc z czegokolwiek co mówił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:35 am

Pojawił się oparty o ścianę, zachciało mu się tu zajrzeć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:36 am

Złapał się za głowę.
- Jak to jaka kosa? Ostatnio rozwaliłes mi nią twarz. - Fuknął. - Jako ta blondyna. - Spojrzał na Sai'a. No tak, jeden bozek i drugi bożek. Światynia jakaś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:39 am

-Jak chcesz mogę ją naprawić....
Mruknął do Reno, po czym spuścił wzrok. Może i gorzej, ale teraz wszystko już pamiętał. Nie raczył Saia spojrzeniem. Nie był w stanie tego zrobić niedawno przypominając sobie o tym co mu zrobił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:43 am

-Może mała powtórka z rozrywki? Skoro jesteś już w swym dawnym ciele - Uśmiechnął się kusząco
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:49 am

- Nie mogę, a MAM to naprawić. - Poprawił zwierzołaka. Blizna na twarzy? To niedopuszczalne. - Sai? Chcesz się znów skompromitować? - Uśmiechnął się do króla zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:53 am

Westchnął cicho. Przystawił palec wskazujący do początku rany. By powoli, opuszkiem palca jak by sklejać bliznę. Po chwili przejechał przez usta szybszym ruchem, i skończył. Nie było śladu. Jednak to i tak wykończyło dzieciaka. Fakt, blizna była zapieczętowana przez boginię a on jednak nie posiadał mocy aby ją tak łatwo zdjąć. Osunął się na kolana z cieżkim westchnięciem symbolizującym zmęczenie.
-już...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:57 am

-Podobało Ci się - Mruknął cicho wbijając wzrok w ziemię, minka zmieniła się na neutralną
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 2:58 am

Pojawiła się ze smokiem, który przyczepił się do szkła. Nie utrzymał się jednak i zjechał na łóżko. Dziewczyna mruknęła powątpiewająco.
- Sai, może pobawisz się ze mną, hmm? - spojrzała na demona. Zaiste ciekawe zgromadzenie się tutaj odbywało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 3:02 am

Zwierzołak wykonał zadanie. I dobrze.
- Czy się podobało? - Zerknął w sufit. - Możliwe. Już nie pamiętam. - Zmrużył oczy. - Jednak w przeciwieństwie do ciebie, mam się akurat czym pochwalić. - Zaśmiał się przypominając sobie całe to zajście. Rzucił sie na Sai'a. - Tylko nie z Ill!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 3:05 am

Nawet nie skomentował pozbycia się blizny. Gdyby miał jeszcze siłę, to by mu przywrócił taką bliznę, i to z gratisem wynoszącym 15 innych. Jednak klęczał tak na ziemi ciężko oddychając. Starał się zignorować towarzystwo którego ilość się namnożyła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 EmptyNie Sty 04, 2009 3:09 am

-W tej chwili mam ochotę na coś męskiego - Machnął pedalsko ręką w stronę Ill a wtedy Reno rzucił się na Niego
-Masz mnie - Wytknął Mu język patrząc na Niego bezradnie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Króla - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Komnata Króla
Powrót do góry 
Strona 11 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: