Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Błotniste bagna

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyPią Lut 20, 2009 11:08 pm

Przemilczał dodatkowa opcję, wchodzącą w skład obowiązków nowej królowej. Nie miał ochoty przekomarzać się ze swym królem. W sumie był idiotą, no ale król to król. No i w końcu Akumu jest szczebel nad nim, będzie musiał się jej słuchać, czasami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyPią Lut 20, 2009 11:08 pm

- Jakoś nie widze.. - Prychnełam tylko i dalej stałam w tej samej buntowniczej pozycji - Okropny.. - Wepchnęłam go w bagno i odsunełam sie na drugi koniec wysepki, by mnie ze soba nie wciągnął. Znów założyłam ręce na piersi i wytknęłam mu język w geście buntu
Pojawił się Sai - Mam być "twoją" królową? - Spojrzałam na Saia jak na idiote - Nie zamierzam cię zadowalać pod żadnym względem - I już za chwile Sai przygniatał Reno w bagnie, bo również został tam wepchnięty
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyPią Lut 20, 2009 11:10 pm

Bagno przed Saiem się rozstąpiło a piasek powoli otulił go i postawił do pionu jak marionetkę
-Będziesz będziesz, czy tego chcesz czy nie - Spojrzał na Nią złośliwie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyPią Lut 20, 2009 11:13 pm

A nie wpadł. Był silniejszy, a pchnięcie Akumu było prawie w ogóle nieodczuwalne.
- To ja zmykam. - Uśmiechnął się tylko i zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyPią Lut 20, 2009 11:14 pm

Zmróżyłam oczy i spojrzałam kątem oka na Reno - Ach, więc zacznijmy od tego zadowalania - Usmiechnęłam się lubieżnie i podeszłam do Saia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyPią Lut 20, 2009 11:15 pm

Szybciutko pochwycił Ją w pasie i zgiął wpół, swe usta przeniósł niebezpiecznie blisko Jej szyi tak że mogła poczuć jego ciepły, spragniony? oddech... Ustami ledwo musnął Jej skórę, tak aby poczuła tylko smaczek przyjemności
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyPią Lut 20, 2009 11:23 pm

(buhahhaahahah Aki gratulacje xd Sai, tobie też gratuluję wyboru swojej królowej xDDDD x**)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyPią Lut 20, 2009 11:26 pm

Reno poszedł, więc po cóż miałabym dalej udawać, że chcę Saia? - Odepchnęłam go od siebie - Spadaj.. Jestem jedyną kobietą w tej krainie, której nie będziesz miał.. Ani ty, ani nikt - Dałam mu pstryczka w nos
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyPią Lut 20, 2009 11:28 pm

-Och oczywiście, a szczególnie nie będziesz należeć do Reno - Zdanie przesiąknięte sarkazmem, po co ma się tu męczyć. Znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyPią Lut 20, 2009 11:31 pm

- Do niego tymbardziej.. - Zmróżyłam oczy. Nie dość, że mnie zdenerwowali, to jeszcze ubrali w korone - Ochyda.. - Wyrzuciłam ją do bagna i zniknęłam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyWto Lut 24, 2009 10:59 pm

Pojawił się na gałęzi jakiegoś wielkiego drzewa. Oparł się plecami o szorstką powierzchnię pnia i wyciągnął Lakotę z kieszeni, żeby połaziła sobie trochę. Nie może przecież przespać całego życia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyWto Lut 24, 2009 11:04 pm

Pojawiłam się z koroną. Co prawda była cała w błocie, bo właśnie z tamtąd wyleciała. Nasadziłam ją Reno na głowe, robiąc mu na niej paćke i niszcząc ułożone włosy - Witaj królu - Uśmiechnęłam się złośliwie na samą myśl o tym jak Reno da popalić Saiowi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyWto Lut 24, 2009 11:10 pm

Policzył do 10, aby nie zwalić Akumu razem z ta koroną, gdzieś w grząskie błoto.
- Nie po to pozbyłem się tej nudnej roli by znów powracać. - Wziął koronę i schował do kieszeni. - Sprzeda się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyWto Lut 24, 2009 11:14 pm

Nie zwalił mnie w błoto, więc uradowana jeszcze go po tych włoskach pogłaskałam. Oczywiscie to spowodowało, że błoto sie bardziej wtarło - Miłej zabawy, mój władco - Zaśmiałam się i skłoniłam teatralnie. Odeszłam od niego kawałek, tak na wszelki wypadek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyWto Lut 24, 2009 11:23 pm

Zniknął po to, by pojawić się za Akumu.
- A i tu cię mam. - Zrobić coś takiego z jego włoskami? Skandaliczne zachowanie. Chwycił dziewczynę i zrzucił w błoto. Później jeszcze przydeptał i zniknął. Mogłoby być z nim krucho, więc wolał się ulotnić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 EmptyWto Lut 24, 2009 11:29 pm

- Nie masz, nie masz.. - Zmrózyłam oczka. I nie przydeptał, bo zanim upadłam w błoto to zniknęłam. Miałam nadzieję, że nie zauważy zmian w swojej fryzurze, no ale niestety ^^'
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błotniste bagna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Błotniste bagna
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Bagna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: