Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Błotniste bagna

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 9:46 pm

Prawdziwe błotniste bagna. Można tu zażywać kąpieli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 9:51 pm

Przyszedł w kombienezonie wojennym (moro) od stóp do głowy, na głowie hełm moro, w ręku miał pistolet na kulki, w drugim wiaderko z kuleczkami (napełnione farbą). Czołgał sie przez błoto polując na pobliskie drzewo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 9:54 pm

Pojawiła się za Lawlietem spowita w ciemny zielonoszary płaszcz z kapturem naciągniętym na oczy. Lewitowała i zachowywała się kompletnie bezszelestnie.
- Co robisz? - spytała konspiracyjnym szeptem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 10:09 pm

- Ja? - spytał i strzelił w nią kulke z fabrą.
- O to właśnie... - powiedział chichocząc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 10:15 pm

Zmrużyła oczy starając się powstrzymać śmiech. Nie udało jej się. W jej ręku pojawił się jej łuk, a w wolnej dłoni strzała zakończona nie grotem, lecz wypełniona farbą kuleczką. Specjalne wyprofilowanie pozwalało na bezpieczne strzelanie do wszystkiego co żywe bez ryzyka jakichkolwiek zranień. Wycelowała w wampira i puściła cięciwę. Farbka rozprysnęła się po moro-wdzianku Lawlieta.
- Rozumiem - odparła - A to nieszczęsne drzewo czym ci zawiniło, hmm?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 10:17 pm

- Tym, że jest. - rzucił sie z mordem w oczach na drzewo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 10:18 pm

- Może przydałby ci się tasak?- w jej dłoniach zamiast łuku znajdował się teraz ów przedmiot.- Mam jeden na zbyciu - dodała.
Przyglądała się się uważnie iskierkom w oczach krwiopijcy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 10:22 pm

Spojrzał na nią i zemdlał ze zmęczenia ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 10:24 pm

Popatrzyła na niego podejrzliwie. W jej dłoni pojawił się dorodny pączek. Najlepszy z najlepszych. Zbliżyła go do swoich ust.
- Zjem go... Najlepszy pączek na świecie... - zamruczała i delikatnie wgryzła się w smakołyk.- Nic nie zostanie dla ciebie - zanuciła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 10:29 pm

Ten zapach zawsze orzeźwia, wyrwal jej pączka i zjadł w całości, po chwili padł jej w ramiona brudząc ją.
- Pić, pić, zabierz mnie do baru...- wymruczał pół przytomny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyPon Wrz 01, 2008 10:31 pm

Uścisnęła go ciepło. Pomijając wszystkie niesnaski rasowe, nie chciała, żeby coś mu się stało. Kiedykolwiek. Nawet banalnego. Rozluźniła nieco uścisk, żeby nie wyjść na jakąś troskliwą. Zniknęła z nim do baru.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 9:32 pm

Pojawił się na małej, suchej wysepce. Oparł się o rosnące przy niej drzewo i wcisnął dłonie do kieszeni. Westchnął lekko rozmyślając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 9:34 pm

Pojawiłam sie i spojrzałam na Reno z przebiegłym uśmieszkiem. - Przyda mi się to.. - Odciełam mu kępke włosów, roztrzepując przy okazji pozostałe i wpatrywałam się w zdobycz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 9:42 pm

Złapał się za włosy. Wytrzeszczył oczy i spojrzał na swoją drżącą dłoń, na której widoczne były pojedyńcze, ucięte włoski.
- Cooo? - Zamrygał oczami niedowierzając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 9:44 pm

- Przydadzą mi się do eliksiru. - Włosy z mojej ręki pojawiły sie we flakoniku. Po chwili znikneły do mojego domu. Wzruszyłam ramionami - Och, nie przejmuj się, to tylko pare włosków.. - Spojrzałam na jego ropztrzepaną czuprynę, z przekornym uśmieszkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 9:49 pm

Uśmiechnął się krzywo i spojrzał na dziewczynę przymrużonymi oczami.
- Jakiego eliksiru? - Spytał, gdyż były to jego włosy, a co jego, nie może być użyte do byle czego. Także martwił sie o swój kosmyk.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 9:52 pm

- Co ci za róznica? - Prychnełam - Na głowe ci ich już nie oddam.. - Wytknełam mu język. Wskoczyłam na jakieś obłamane drzewo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 10:02 pm

- Ta... - Założył dłonie za głowe, mając gdzieś rozczochrane włosy. Uśmeichnął się nieznacznie, przymykając przy tym oczy. - Jak widać, stęskniłaś się za mną. - Ziewnął udając obojętność.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 10:08 pm

- Ja?.. Za tobą?.. - Uniosłam brew - Marzysz.. - Odrzuciłam włosy do tyłu, w butnym geście i prychnełam - W końcu mam od ciebie wolne, bo Saia dręczysz, nie mnie.. - Usmiechnełam się z satysfakcją. - Czyż nie mam racji? - Wciąż unosiłam brew.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 10:12 pm

- Złudne nadzieje. - Wyszczerzył się, ukazując swoje białe zeby. - Nie wierz oszustowi... - Zerknął na Akumu z dzikim błyskiem w oku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 10:17 pm

- Huh, co mnie to obchodzi? - Spojrzałam na niego kątem oka, z przekornym uśmieszkiem na ustach. Usiadłam na jakiejś niskiej gałęzi. - Ważne, że już mnie nie męczysz.. - Przeciągnełam się z udawaną obojętnością - I nie patrz tak na mnie! - Warknełam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 10:29 pm

- Tak, tak. - Machnął dłonią na odczepnego i zaczął szperać w kieszeniach. - Y, nie to. - Schował puchowy kocyk i szperał dalej. - O! - W dłoniach trzymał cos malutkiego. - Patrz. - Pokazał demonicy małego, czarnego pajączka i schował go spowrotem. - Możesz pomarzyć. - Zasmiał się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 10:37 pm

- Mój pająk! - Rzuciłam się na Reno z pięściami. Niestety bez stabilnego podłoża wpadliśmy w błoto. - Utopisz go! - Zaczełam szperać w kieszeni Reno. Oblewajac go tonami błota. Nieco mnie to rozbawiło, więc po chwili zamiast szukać pająka, oblewałam demona błotem.
(byleby to nie była kieszeń na tyłku ==)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 10:40 pm

Zmazał nadmiar blota z twarzy.
- Brutus jest bezpieczny, mam ogromne kieszenie, nawet nie wiesz jak bardzo. - Uśmiechnał się i zanurkował wciągając Akumu pod błoto. Kochał kąpiele błotne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna EmptyWto Wrz 02, 2008 10:45 pm

- Po co niby takie ogromne? - Spytałam przekornie zanim "zatonełam". Spod błota wydobyły sie bąbelki mające oznaczac - Zgiń i nie wracaj! - Jednak raczej nie dało się czegogolwiek zrozumieć z mojego bulgotania. Jak mu sie wyrwałam to wynurzyłam głowe i zaczełam go podtapiac w tym błocie - Nie cierpie cie, irytujący demonie! - Nawet nie zdałam sobie sprawy, iz po raz pierwszy nazwałam kogokolwiek, tak otwarcie, demonem. Jednakże niezauważywszy tego, podtapiałam go dalej, z zawadiackim uśmieszkiem..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błotniste bagna Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna Empty

Powrót do góry Go down
 
Błotniste bagna
Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Bagna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: