Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podmokłe tereny

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:24 am

- To mi coś zaśpiewaj! - powiedział wyplątując palca - Tylko ładnie - dodał i spojrzał na Kael'a - Masz może jakieś życzenie żeby on je wypełnił? - spytał go i wskazał ręką na Du
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:26 am

-Mogę ci coś zagrać, ale nie zaśpiewać.
Westchnął ciężko. Czym on zgrzeszył że tak teraz jest poniżany... Cały czas o tym myślał. Usiadł obejmując nogi rękoma i czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:28 am

Hmmm zawsze byłem ciekawe jaką krew mają zwierzołaki i chialem ją zobaczyc...w ogromnej ilości.
rzekł cicho i obnażył swoje kły. Nie dość że był demonem to również lubiał próbować krwi, tylko nie jak wampiry - koniecnzosci - tylko po prostu z czystej przyjemnosci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:32 am

*Spojrzał na Demona. Jego pomysł podobał mu się bardziej.*
- Oddaj mu się - wyszczerzył się do Du - A ty go gryź - dodał z szatańskim uśmiechem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:35 am

Źrenice się zmniejszyły. ten fakt był przerażający. Podszedł do Wratha na kolanach obejmując z przerażeniem jego nogę.
-Nie...
Wyszeptał bo przez gardło nic więcej mu nie przeszło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:36 am

Hmmm dzieki ci bardzo
Wyszczerzył sie jeszcze bardziej i dostojnym krokiem podszedł do zwierzołaka. Ugryzł go najpierw w bok, potem w plecy a na koniec przyssał sie od szyji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:39 am

*Poklepał Du po głowie*
- Tylko on ma żyć - mruknął do demona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:42 am

Miauknął cicho... Gdy poczuł kły w szyi. Fakt że ktoś inny niż królowa wampirów go kąsa był już całkowicie poniżający... No i po raz pierwszy nie oddawał krwi z własnej woli. Otóż, ta była trochę słodka, może wręcz zbyt. Przymknął oczy do połowy. Puścił Wratha. Krótko mówiąc było mu słabo...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:45 am

Upajałsie smakiem krwi zwierozłaka. Była inna niz wsyztskie, a na pewno bardziej słodka. ODerwałsie na chwile
Bedzie żył, spokojnie.
Uśmiechnał sie i dalej pił
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:47 am

*Pogłaskał Du po głowie. Słodko teraz wyglądał. Taki cały we krwi...*
- No ja myśle... - mruknął głaskając Du po głowie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:50 am

Za dużo krwi w tak krótkim czasie demon wessał. Dzieciak zamknął oczy i zemdlał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:53 am

Kael odczepił sie od zwierzołaka. Niewiadomo co KAel miałwe ślinie ale rana zagoiła sie szybciej niż wykle
Dzieki ci bardzo...Wrath. On ma naprawde wspaniałą krew.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:55 am

- Wiem - wystawił mu język i spojrzał na Du. Widząc że zemdlał wziął go na ręce. - Ja ide Pa - pomachał demonowi i zniknął z Du do komnaty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:56 am

Sam po chwili zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 1:05 am

Pojawiła się na gałęzi. Zapach krwi zwierzołaka ją drażnił, więc machnęła ręką, a fala wody zmyła ową czerwoną ciecz. Korzystając, że usiadła na dość okazałym drzewie - wtuliła się we "wnękę" w pniu i przyciągnęła do siebie nogi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 1:15 am

Pojawił sie przed Ill. Przyklękł, by lepiej ją widzieć. Podparł sie jedną dłonią o gałąź na której własnie się pojawił.
- Wybacz, że cie zostawiłem. To był mój obowiązek - wywrócił oczami - poniekąd.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 1:18 am

Na moment usiadła na gałęzi okrakiem, podparła się z przodu dłońmi, zahuśtała lekko i hop. Sobie klęczała przyglądając się mu. No, raczej siedziała na nogach.
- Cieszę się, że cię pamiętam - powiedziała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 1:29 am

Zamrugał.
- A z jakiego powodu miałabyś mnie zapomnieć? - No tak, tego jeszcze brakowało. Jak można zapomniec RENO?! To niedopuszczalne. - Ale nie martw się, tym razem dołożę wszelkich starań, bys zapamietała mnie bez względu na wszystko. - O tak, tego mogła być pewna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 1:31 am

- Niewątpliwie - uśmiechnęła się słysząc jego słowa, opuszczając głowę. - Własna ciekawość mnie pozbawiła pamięci o niektórych. Ale już wszystko wróciło do normy.
Sięgnęła w jego kierunku, by zgarnąć nieco włosów z jego twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 1:43 am

A demon wykorzystał moment i złapał dziewczyne za nadgarstek. Przyciągnął ją do siebie, obejmując drugą dłonią w talii.
- To dobrze, nie wiem czy miałbym ochotę na poznawanie cie od początku. - Zniknął na moment, by po chwili pojawic się w tej samej pozie. - To na czym skończylismy? - Zachwiał się i o mało nie dziobnął Ill, noskiem w oko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 1:49 am

- Na tym, że nie wiesz czy miałbyś ochotę na poznawanie mnie od początku - odpowiedziała grzecznie. Drugą rękę położyła na jego ramieniu, stabilizując jego położenie, a zarazem zbliżając się jeszcze bardziej. Jego chwilowe zniknięcie rozbawiło ją nieco.
Nie ważne jak niebezpiecznym on był, ona czuła się przy nim dobrze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 2:02 am

- Temat wygląda na skończony. - Uniósł lekko jej podbródek. Cóż, to dzięki niej mógł w koncu zapomnieć o Akumu. Chociaż nie do końca, bo tęsknił. Źle jak była, jeszcze gorzej jak jej nie widział. I weź tu zdecyduj. Hym, nie czas i miejsce na takie mysli. Złożył na ustach Ill drobny pocałunek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 2:08 am

A ona? A ona odwzajemniła wraz z całym zapasem pasji, jaki posiadała. Jeśli było coś, czego potrzebowała, to tylko jego istnienia. Rękę, którą uprzednio on złapał, oparła na jego piersi. Była na siebie o tyle zła, że tylko jego obecność chroniła ją od jakiegokolwiek strachu, a przede wszystkim od jej fobii związanej z ciemnością.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 2:20 am

Przytulił ją do siebie, błądząc rączka po jej pleckach.
- Na mnie już czas. Uważaj na siebie. - Wstał, stracił równowagę i spadł, ale zniknął nim dotknął ziemi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 EmptyCzw Sty 08, 2009 2:21 am

Naburmuszyła się.
- Tak, znikaj - prychnęła z cicha i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podmokłe tereny - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podmokłe tereny
Powrót do góry 
Strona 18 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: