Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Arc - czyli coraz ciekawiej xd

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptyPią Lip 25, 2008 9:10 am

Co o mnie można powiedzieć...
Indywidualistka.
Zdecydowanie ;p Dziwny wygląd. Inny styl ubierania się, mocny makijaż (choć nie tak często jakby się mogło wydawać x] ) W szkole dobra, wzorowa uczennica lol xDDD
Największe zainteresowania? Od dzieciństwa manga i anime. Zaraziła mnie tym moja mama ^.^ Równo z tym idzie jeździectwo. Konno jeżdżę odkąd tylko pamiętam.
Od podstawówki słucham rocka, punk-rocka, j-rocka, nu-metalu. I od podstawówki wpadłam w nałóg kolczyków ^^' Obecnie mam ich sporo, a część musiałam wyciągnąć _-_
Charakter? xD Oj złośliwy :D Znajomi mieli okazję się przekonać, że jak już kogoś znam to śmieję się z byle głupoty i to bez przerwy. Mieli też okazję się przekonać, że gdy mam zły humor lepiej mnie nie prowokować. No i potrafię w ciągu 5 sekund mieć zmianę nastroju xDDDD
Wygląd? Zdjęcie już jest ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptyPią Lip 25, 2008 12:29 pm

Wiiiiii.. Ale nie uwzględniłaś tego, że jesteś słodka i kochana xD Że masz przyjaciół którzy oddali by za ciebie życie, nawet gdybyś w tym czasie wydzierała sie, jak bardzo ich nienawidzisz.. XD i nie uwzględniłas, że jesteś takim pervem, że aż słodko <3 Moge zadać ci głupie pytanie?? Prawda, prawda, prawda? xD łah łah łah..
Opisz swój ideal faceta (wygląd).. XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptyNie Lip 27, 2008 12:53 pm

A po cóż ci to Aki? Chcesz startować? Arc - czyli coraz ciekawiej xd 939631
ja powiem jedno: moja Arcuu x***
no dobra.. dwa... ten ideał... hmm... M...u? xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptyPon Lip 28, 2008 11:24 am

A właśnie, że nie ^^
Ideał ma czarne włosy średniej długości, mnóstwo kolczyków i tatuaż (może kilka). Jeden na pewno musi przedstawiać smoka. Charakter powinien być taki jak mój. No może ciut poważniejszy. Wysoki ok. 180 i szczupły. Można powiedzieć, że nawet za chudy xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptySro Lip 30, 2008 1:38 pm

Arcuś ! xDD
Mój osobisty i podręczny zestaw pytań:
1. Czy mnie kochasz?
2. Wolisz jasny róż czy ciemny róż?
3. Wolisz ciasteczka czy ciasto?
4. Ile masz kolczyków i gdzie xD?
5. Nie wiem, alem koch :*

p.s. ta twoja fryzurka jest bombastyczna, zresztą mówiłem Ci już to xD
p.s.2. jesteś sweetaśnie agresywna wiesz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptySro Lip 30, 2008 3:23 pm

Oh Lawliet...x> xd
I. Kocham i zawsze kochałam xd
II. Ciemny róż zdecydowanie wygrywa.
III. Wolę ciasto. Najlepiej jak ma dużo kremu.
IV. Aktualnie 18 kolczyków. 12 w lewym uchu i 6 w prawym. Z brwi i palca wyciągnięte.
V. Tak, tak też cię kocham xd x*

P.s. Nie jestem aż tak agresywna ^^ raczej trzymam się na uboczu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptySro Lip 30, 2008 8:16 pm

Arcuś !! Kochamy Cię ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptySro Lip 30, 2008 10:24 pm

Moja najukochańsza :* xD Ja też wole ciemny róż :P:P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptySro Sie 13, 2008 10:14 pm

Oj L'uuuuuuu xd x*
ogólnie ciemny róż mogę nosić tylko na bluzach, nigdzie indziej go sobie nie wyobrażam w moim zestawie xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptyCzw Wrz 18, 2008 10:06 am

hyhyhy XD tak tak... ideał ma czarne a podobają ci się blondyni... i jak tu z tobą dojść do ładu ^^ ale ty jesteś jedyna i w swoim rodzaju xD nie podmienialna XDD POO-KAAAAAAAAAAAAAAŻ XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptyCzw Wrz 18, 2008 4:00 pm

Arcu jest silna bo je ryby codziennie! x]
give me some fish x]]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptyCzw Wrz 18, 2008 7:04 pm

uahahaha xD reklamy źle na mnie działają xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd EmptyCzw Wrz 18, 2008 11:22 pm

tak samo było z lodowym pingwinem xdddd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty
PisanieTemat: Re: Arc - czyli coraz ciekawiej xd   Arc - czyli coraz ciekawiej xd Empty

Powrót do góry Go down
 
Arc - czyli coraz ciekawiej xd
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Off topic :: Coś o nas-
Skocz do: