Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Opuszczona chata

Go down 
+2
Marakk
Mikuko
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sabin
Szaman
Szaman
Sabin


Liczba postów : 22
Registration date : 13/09/2011

Karta postaci
Srebrniki: 10

Opuszczona chata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona chata   Opuszczona chata - Page 2 EmptyWto Wrz 16, 2014 8:09 pm

Zamiast odpowiedzieć na pytanie uśmiechnął się zawadiacko.
-Czy to dobry pomysł, żeby przyszłą ofiara-ochotniczka wypytywała się o takie rzeczy? Czyż nie bardziej ekscytująco jest przeżyć taką przygodę w grupie nieznajomych? –Obracał wszystko w żart ale w rzeczywistości wolał żeby dziewczyna wiedziała o nim jak najmniej. Tak będzie dla niej lepiej. Skłamałby, że ta śliczna twarzyczka nie budziła w nim całkiem innych uczuć niż chęć walki.
-A tak dla mojej wiadomości, gdyż nie wiem czy po całej sprawie będę musiał uciekać gdzie pieprz popadnie. Sądzisz, że jak znikniesz to będę ścigany czy jakkolwiek inaczej ma podróż mogłaby zostać zakłócona?
Powrót do góry Go down
Sourire
Władczyni
Władczyni
Sourire


Liczba postów : 10
Registration date : 07/09/2014

Opuszczona chata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona chata   Opuszczona chata - Page 2 EmptyWto Wrz 16, 2014 8:14 pm

-Jednak wolę wiedzieć co nieco o ludziach, z którymi przebywam czy też, którym się ofiarowuję. Dlatego pytam.-stwierdziła rozbawiona-Wydaje mi się, że moje siostry mogłyby być bardzo niezadowolone z tego, że ulotniłam się i zapewne wysłałyby list gończy, a wojownicy mogliby za tobą ruszyć, ponieważ posiadają pewne zdolności dzięki którym potrafią odnaleźć każdego. Ale nie przejmuj się, w końcu liczy się zabawa, prawda?-odrzuciła włosy na bok i spojrzała na niego zalotnie.
Powrót do góry Go down
Sabin
Szaman
Szaman
Sabin


Liczba postów : 22
Registration date : 13/09/2011

Karta postaci
Srebrniki: 10

Opuszczona chata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona chata   Opuszczona chata - Page 2 EmptySro Wrz 17, 2014 11:56 am

Wojownicy? Siostry? Nie brzmiało to zbyt dobrze. Kim może być ta dziewczyna i na jak wysokim stanowisku jest? Jeśli była wysoko w hierarchii nie wróżyło to nic dobrego. Powinien być bardziej uważny, jeśli ona się czegoś dowie może to zagrozić całej misji. Z drugiej strony była naprawdę piękna, już dawno nie widział istoty obdarzonej takim wdziękiem. Jej kokieteryjne uśmiechy dodawały tylko uroku. Najchętniej zawarł by z nią bliższą znajomość nie zwracając uwagi na resztę, wiedział jednak, że nie może postąpić tak bezmyślnie.
-Widzę, że naszykowałaś mi wiele rozrywek. Tak na wszelki wypadek prawda? –Uśmiechnął się mimo woli bo podobała mu się gra dziewczyny. –Może jednak powinienem przemyśleć całą sprawę i zatrzymać cię jednak dłużej przy sobie?
Powrót do góry Go down
Sourire
Władczyni
Władczyni
Sourire


Liczba postów : 10
Registration date : 07/09/2014

Opuszczona chata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona chata   Opuszczona chata - Page 2 EmptyPią Wrz 19, 2014 4:45 pm

-Cóż przypuszczam, że to byłoby rozsądniejsze rozwiązanie.-powiedziała spoglądając na niego. Nie wiedziała o nim kompletnie nic, ale cóż może to było nawet lepiej. Osób, których się nie zna nigdy nie brakuje. Ona wiedziała, że niebawem to wszystko skończy się i będzie musiała wrócić do miejsca, które powinna nazywać domem, jednak wcale tak nie czuła. Była kim była i czasem wydawało jej się, że najbardziej skomplikowane życie w całym Królestwie należy właśnie do niej.
-Jeśli chcesz, mogę zapewnić ci rozrywki, których na pewno nie zapomnisz, obiecuje.-uśmiechnęła się słodko.
Powrót do góry Go down
Sabin
Szaman
Szaman
Sabin


Liczba postów : 22
Registration date : 13/09/2011

Karta postaci
Srebrniki: 10

Opuszczona chata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona chata   Opuszczona chata - Page 2 EmptyCzw Wrz 25, 2014 6:35 pm

-Brzmi to bardzo obiecująco. –Stwierdził z przekąsem i objął pełnym podziwu spojrzeniem całą jej figurę. –Jestem pewien, że przy tobie nie musiałbym się nudzić. –Zaśmiał się. Ta nieznajoma sprawiała, że jakoś milej mijał mu czas. Niestety zawsze gdy jest się szczęśliwym w końcu coś musi zakłócić to szczęście. Przypomniał sobie o bracie. Z pewnością niedługo przyjdzie ale co on wtedy powinien zrobić? Dobrze wie, że najrozsądniej byłoby w jakiś sposób pozbyć się dziewczyny jednak z drugiej strony wcale nie miał na to ochoty. Z drugiej strony jak miał wytłumaczyć jej obecność tutaj? Była umową którą on właśnie bezkarnie łamał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opuszczona chata - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona chata   Opuszczona chata - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Opuszczona chata
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Chata Mikuko

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny Wolne od Władzy :: Ruiny Starego Miasta-
Skocz do: