Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Jezioro Opętanej Anny

Go down 
+3
Elys
Astesis
Mikuko
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Mikuko
Magik
Magik
Mikuko


Liczba postów : 161
Registration date : 03/08/2010
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 10

Jezioro Opętanej Anny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Opętanej Anny   Jezioro Opętanej Anny - Page 5 EmptyNie Sie 03, 2014 12:58 pm

Uśmiechnęła się lekko mimo woli. To, co zaproponował było miłe. Troska czy też przykro obowiązek? Nie wiedziała, ale było miłe.
- Dziękuję, Tannirze, ale dokąd chcesz mnie odprowadzić? Jestem tu dopiero kilka dni, nie znalazłam jeszcze żadnego miejsca w którym mogłabym sie zatrzymać - przyznała. Nie szukała zainteresowania ani też nadprogramowej opieki, po prostu powiedziała prawdę, bez żadnych zamierzeń.
- Nie chcę nadwyrężać Twojej osoby, najwidoczniej też jesteś zmęczony. Może po prostu rozstaniemy się tutaj? - zaproponowała. Zabrzmiało to trochę za bardzo partnersko, ale trudno. Słowa zostały wypowiedziane.
Powrót do góry Go down
Tannir
Obserwator
Obserwator
Tannir


Liczba postów : 69
Registration date : 01/08/2014

Karta postaci
Srebrniki: 10

Jezioro Opętanej Anny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Opętanej Anny   Jezioro Opętanej Anny - Page 5 EmptyNie Sie 03, 2014 1:09 pm

-O, czyli też jesteś tu nowa. Twój wybór, jednak skoro sama nie wiesz, gdzie możesz pójść...osobiście mam zamiar udać się do gospody, czy też karczmy. Wiesz może, gdzie mogę jakąś znaleźć? - Spytał, nie patrząc na rozmówczynie, bo zajął się zapinaniem siodła. Zasugerował dziewczynie, że może iść z nim do karczmy. Zasadniczo miał ochotę położyć się na ławie i zdrzemnąć, czy też poleżeć. Koń też byłby wdzięczny za odrobinę słomy i boks. Miał nadzieję, że nie będzie problemu z załatwieniem tego wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Mikuko
Magik
Magik
Mikuko


Liczba postów : 161
Registration date : 03/08/2010
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 10

Jezioro Opętanej Anny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Opętanej Anny   Jezioro Opętanej Anny - Page 5 EmptyNie Sie 03, 2014 1:25 pm

Zamyśliła się chwile. Zmęczenie dawało jej się we znaki. Och! No jasne, karczma w której poznała Aranel! Pójdzie tam z nim, zje coś pożywnego i wyruszy w końcu na poszukiwanie jakiegoś miejsca do spania.
-Jasne. To nie daleko, zaprowadzę Cię - powiedziała nieco ożywiona po czym przeciągnęła się. Odczekała chwilę, aż Tannir dojdzie do ładu z koniem a gdy tylko osiodłał go do końca wyruszyła powoli w stronę karczmy co chwile oglądając się, czy nie zgubiła "turysty".
Powrót do góry Go down
Tannir
Obserwator
Obserwator
Tannir


Liczba postów : 69
Registration date : 01/08/2014

Karta postaci
Srebrniki: 10

Jezioro Opętanej Anny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Opętanej Anny   Jezioro Opętanej Anny - Page 5 EmptyNie Sie 03, 2014 1:42 pm

Bez słowa ruszył za dziewczynę, raźnym krokiem prowadząc znudzonego konia. Zwierzę czując ciężar siodła na grzbiecie, postanowiło się obrazić i mimo, że szło grzecznie za panem, łeb miał spuszczony i patrzał na niego z ukosa. Jego spojrzenie zdawało się mówić "nie przesadzasz, panoczku?". Szedł krok za dziewczyną, czyli prawie obok niej.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro Opętanej Anny - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Opętanej Anny   Jezioro Opętanej Anny - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro Opętanej Anny
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny Wolne od Władzy :: Dolina Czarnych Jezior-
Skocz do: