Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Martwa Oaza

Go down 
+4
Blair
Elys
Selene
Shiboo
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyPią Sie 28, 2009 12:24 am

Miły nastrój? Może on czuł się swobodnie, Selene za to miała niezły mętlik w głowie, spowodowany zresztą jego słowami. Jeśli jednak Shiboo chciał o nich zapomnieć, ona tym bardziej nie miała nic przeciwko. Zadrżała nagle, czym sama siebie zaskoczyła. Z drugiej strony, nie odzyskała nawet jeszcze cząstki sił po wspinaczce. W dodatku była ubrana skromnie, znowu w krótką, za to kolorową sukienkę. Mogła pozwolić sobie na taki strój, kiedy w jej "aptece" nie było ruchu.
- Zimno, psiakrew... - Wymruczała pod nosem, jednocześnie myśląc nad tematem do rozmowy. Kiedy nic nie przyszło jej do głowy, odchrząknęła znacząco, zachęcając Shiboo do zmiany tematu.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyPią Sie 28, 2009 12:30 am

Zastanawiał się nad słowami Selene, przez moment. Chwilę później wstał w milczeniu, po czym zaczął rozpinać płaszcz, który był jednak nieodzownym elementem jego wizerunku. Z wnętrza płaszcza wyjął duży, czarny szal. Wyciągnął rękę, w której trzymał szal przed siebie, spoglądając na Selene. - Proszę.. - mimo iż sam się zadziwiał swym zachowaniem, coraz to większy mętlik w głowie Selene był dla niego odrobinę zabawny.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyPią Sie 28, 2009 12:40 am

Gdyby nie zachowana trzeźwość umysłu, Selene znowu skończyłaby z otwartymi ze zdumienia ustami. Nie pomyślałaby, że Shiboo zrobi dla niej coś takiego, zwłaszcza, że wcale się niespodziewała jakiejkolwiek reakcji na jej wzmiankę o temperaturze. Przyjęła jednak szalik z wdzięcznością w spojrzeniu. Okazał się dość długi i szeroki, by mogła nim owinąć całe ramiona, co niezwłocznie uczyniła. Materiał był przyjemnie miękki i gładki, więc, nie dbając, jak głupio będzie wyglądać, Selene przytuliła policzek do własnego barku. Zapach, który wydzielał szalik był dziwnie ostry, nieco nieprzyjemny, jednak eithne to nie przeszkadzało.
- Dziękuję... - Teraz wyraziła swoją wdzięczność jednym krótkim słowem. Nadal czekała, aż Shiboo nawiąże do innego tematu.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyPią Sie 28, 2009 12:47 am

- Przykro mi to tak kończyć, ale ponownie będziemy musieli się pożegnać. - zauważywszy Selene otulającą się szalem dodał: - Szal.. Możesz zatrzymać. - Shi zapiął płaszcz, po czym spojrzał na Selene i powiedział: - Do widzenia, Selene. Być może do zobaczenia.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyPią Sie 28, 2009 12:54 am

Znowu odchodził. Selene przyjęła to obojętnie, trochę jednak zaniepokoiła ją perwpektywa dalszej samotności na tej wymarłej równinie. Tym bardziej, że jeszcze nie odzyskała pełni sił, więc powrót do domu miał być niezłą harówką. Wstała jednak, prawda, trochę chwiejnie, także gotowa do odejścia.
- W takim razie do widzenia. Mam nadzieję, że podczas następnego spotkania nareszcie będziemy mogli naprawdę porozmawiać. Jeszcze raz dziękuję za szalik. - Uśmiechnęła się, czekając, aż odejdzie. W końcu jednak, czując nagły przypływ energii, postanowiła skorzystać z okazji i zaczęła się powoli oddalać.
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:13 pm

Weszła ciągnąc za rękę wampira.
-I jak Ci się tu podoba?-spytała z dziwnym błyskiem w oku. Usiadła na jednym z pieni.
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:14 pm

Usiadł na ziemi obok niej. Plecami oparł się o pień, na którym siedziała Lis. Głowę oparł na jej biodrze i spojrzał do góry.

-Martwo, mroczno. Mało romantycznie. -Zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:17 pm

-A czego się spodziewałeś po demonicy?-spytała w nutką rozbawienia w głosie.-Zresztą to miejsce przypomina mi w jakiś sposób dom. Nawet czasem cieszę się, że przyczyniłam się do wygnania ludzi z raju. Tak jest zabawniej.
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:20 pm

-I co ja teraz będę jadł. Wygoniłaś ludzi... Ty to jesteś podła diablica, ale lubię cię. - Mruknął zadowolony i wygodniej usadowił głowę na jej udzie. Trzeba powiedzieć, że miło było.
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:22 pm

-Ja Ciebie też lubię.-roześmiała się cicho.-Może przejdziesz na wegetarianizm? Zobacz. Na pewno te pienie są smaczne.-mruknęła i przejechała dłonią po jego włosach.
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:30 pm

-Ale ja nic nie mówię o jedzeniu mięska. Po prostu dużo pije czerwonych trunków.

Przymknął oczka, był bardzo czuły na dotyk. A gdy ktoś dotyka jego włosów to strasznie go odpręża. Mruczał cicho.
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:32 pm

Roześmiała się.
-Mruczysz niczym mały kotek.-zauważyła delikatnie czochrając jego fryzurę.
-Czyli uwielbiasz wino, tak?
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:36 pm

-Uwielbiam krew... z naciskiem na W... -Zaśmiał się.
-Mówiłem kiciu, że jestem bez nałogowy. Opowiadaj o sobie coś, może też się pokuszę.
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:38 pm

-A to zależy co chciałbyś wiedzieć. Bo wiesz już hm, dość dużo.-spojrzała na niego.
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:41 pm

-Jesteś diablicą, lubisz kusić, przez ciebie nie ma ludzi, lubisz mnie, niszczysz fryzury... - Wyliczał na palcach z uśmiechem.

-Coś ominąłem ?
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:43 pm

-Raczej nie wydaje mi się.-uśmiechnęła się słodko. Nachyliła i pocałowała go w głowę.
-Jestem złym niszczycielem fryzur.
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:44 pm

-Zły duchu. Lubisz chyba całować, ciekawe czy jesteś zdradziecką bestią. -Zapytał ciekawy i spojrzał w górę w jej oczka.
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:45 pm

Zamrugała kilkakrotnie oczami.
-Dlaczego miałabym nią być?-spytała cicho.-Jak możesz mnie o coś takiego posądzać?
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:53 pm

-Jestem tylko ciekawy... nic więcej. Zresztą.

Spojrzał gdzieś w bok.

-Jestem Wampirem, lecz nie szlacheckiej krwi, tylko zmieniony. Po prostu odmieniec. Byłem kiedyś człowiekiem i nie wstydzę się tego. -Powiedział od siebie. To pewnie chciała usłyszec.
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:55 pm

Przytuliła go do siebie.
-No i co z tego?spytała cicho.-I nie ma to nic do rzeczy. Tak z ciekawości, jak to jest być człowiekiem?
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Sie 30, 2009 11:59 pm

-Człowiekiem. Ciągle czujesz ból, każde najmniejsze draśnięcie sprawia ci cierpienie. Każda zdrada ukochanej, niszczy człowieka od środka. Jesteś podatny na wiele chorób. Życie człowieka jest kruche i łatwo je stracić.

Spoczywał w bezruchu, będąc przytulanym.
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyPon Sie 31, 2009 12:01 am

-To smutne.-szepnęła cicho.-Wybacz na mnie pora.-pocałowała go jeszcze raz we włosy na pożegnanie i wyszła.
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyPon Sie 31, 2009 12:02 am

Wstał i również odszedł.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyPią Wrz 04, 2009 12:35 am

Selene przybyła do poznanej niedawno oazy w poszukiwaniu samotności. Albo chociaż chwili spokoju, bez gadania nakoło, albo bez natrętów różnorakiego rodzaju. Po prostu "przylazła", powłócząc nogami, opadając na pierwszy lepszy kamień, na którym mogłaby wygodnie przysiąść. Przez następne minuty uspokajała myśli.
Dłuższy czas przesiedziała na kamieniu, trwając w ciszy i bezruchu. Po prostu myślała o wszystkim. Aż w końcu noc zaczęła powoli przeistaczać się w dzień i Selene uznała, że najwyższy czas wrócić, na co teraz najmniej miała ochotę. Ale co poradzić, nie prześpi tu przecież tej resztki nocy... Wzruszyła ramionami do samej siebie i rozpoczęła drogę powrotną.
Powrót do góry Go down
Anahel
Szlachcic
Anahel


Liczba postów : 58
Registration date : 05/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 46

Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 EmptyNie Wrz 06, 2009 6:47 pm

No oczywiście. Jakże to się stało, że młoda szlachcianka, która tak bardzo ceniła sobie wygodę, znalazła się właśnie tutaj? Może dlatego, że to wszystko tylko pozory, a sama Anahel nie paradowała w sukniach gdy nie musiała i nikt jej nie widział. A przynajmniej nie planowała, by ktokolwiek ją oglądał. Dlatego teraz miała jedynie spódniczkę przed kolana, czarną koszulę z kryzą i zarzucony na ramiona czarny płaszczyk. Czarne buty na małej koturence sięgając nieco powyżej łydek, wykonane były z czarnej miękkiej skóry, przez co były niezwykle wygodne. Sama Anahel miała związane długie włosy w wysoką kitkę. W tej chwili daleko jej było do codziennego wyglądu kruchej arystokratki, przywodzącej na myśl porcelanową lalkę. Teraz zdecydowanie bardziej pasowała do swojej profesji. Ah, cudowna chwila odpoczynku, z dala od natrętnych spojrzeń. W tej chwili wampirzyca zastanawiała się, czy w niedługim czasie nie odwiedzić znanych stajni na stepach. Przydałby się jej wierzchowiec.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Martwa Oaza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Martwa Oaza   Martwa Oaza - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Martwa Oaza
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Dolina zagubionych dusz-
Skocz do: