Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Yeana i nazwisko

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Yeana i nazwisko Empty
PisanieTemat: Yeana i nazwisko   Yeana i nazwisko EmptyCzw Cze 25, 2009 10:00 pm

Imię: Yeana
Nazwisko: Nuuqthir
Rasa: Vampir
Proponowana ranga: Usługi publiczne
Rodzina: Matka- Lena, Ojciec- Muthrith (czyt. Mytrif), rodzeństwo- brak lub nieznani.
Historia: Rodzice jej zginęli w nietypowej sytuacji. Przez wile lat szwędała się po miastach i lesie. Przygarnął ją pewien starzec. Byłą jego służącą do czasu kiedy umarł. Na nią spisał 1/4 części swojego majątku, ponieważ ona jedyna się nim opiekowała i ona jedyna była w jego domu. Potem wkradała się do domów i wypijała krew niezauważona. W końcu złapana, zmarniała w więzieniu. (koniec ^^ właśnie wypuścili ją z więzienia i czekam na admina.
Coś od siebie: Spokojna, wytrwała. Skłonna do przesadzania. Kiedy ktoś wyjmuję ogórka kiszonego w jej obecności od razu jej oczy robią się czerwone, paznokcie dłuższe, a gdy chodzi ciągnie się za nią płaszcz, którego nie da sie złapać, jest jak farba w szklance wody. Na jej twarzy cały czas widać jakby brud od czereśni, ale to coś co nie jest krwią ani niczym. A i bardzo, baaardzo lubi czekoladę orzechową!


Ostatnio zmieniony przez Yeana dnia Pią Cze 26, 2009 12:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yeana i nazwisko Empty
PisanieTemat: Re: Yeana i nazwisko   Yeana i nazwisko EmptyCzw Cze 25, 2009 11:23 pm

Radny to najwyższa ranga...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yeana i nazwisko Empty
PisanieTemat: Re: Yeana i nazwisko   Yeana i nazwisko EmptyPią Cze 26, 2009 12:00 am

Ups, przepraszam... Jaką mogę mieć? Ochroniarza? o.O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yeana i nazwisko Empty
PisanieTemat: Re: Yeana i nazwisko   Yeana i nazwisko EmptyPią Cze 26, 2009 12:03 am

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yeana i nazwisko Empty
PisanieTemat: Re: Yeana i nazwisko   Yeana i nazwisko EmptyPią Cze 26, 2009 12:10 am

Wiem, wiem już widziałam. Wybrałam: Usługi publiczne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yeana i nazwisko Empty
PisanieTemat: Re: Yeana i nazwisko   Yeana i nazwisko EmptyPią Cze 26, 2009 1:40 am

Miasto: Delaris
Ranga: Usługi publiczne
Kasa: 25$
Dzielnica: Biedna
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yeana i nazwisko Empty
PisanieTemat: Re: Yeana i nazwisko   Yeana i nazwisko Empty

Powrót do góry Go down
 
Yeana i nazwisko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Karty postaci-
Skocz do: