Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Tay

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Tay Empty
PisanieTemat: Tay   Tay EmptyNie Cze 21, 2009 2:27 am

Imię: Tay, skrót od Taylor
Nazwisko: Black
Rasa: Wilkołak [zwierzołak]
Proponowana ranga: Ochroniarz z profesją Zabójcy
Rodzina: ??
Historia:
Syn Julii i Naokiego Black'ów...Adoptowany przez prostą rodzinę - Davenport.... Dzieciństwo miał dobre i spokojne z wyjątkiem jednej istnej rzeczy. W wieku pięciu lat na wycieczce szkolnej w pewnym rezerwacie zaatakowało ich stado wilków. Nikt nie przeżył, z wyjątkiem Taylora...Wilki nie chciały go skrzywdzić...Zostawiły go. Chłopak przez kolejne dwa lata zastanawiał się czemu przeżył. Przez kolejne lata rozwijał się normalnie zgodnie z rodzinnymi założeniami. Gdy skończył piętnaście lat, w swoje urodziny, wraz z kumplami postanowił rozerwać się w jakiejś knajpie...Wszystko poszło świetnie. Gdy wracał pewni ludzie, ubrani na czarno, ale z widocznymi w blasku księżyca białymi twarzami porwali Tay'a. Pobili go i porzucili w lesie i dali wilkom na pożarcie, lecz owe wilki znów go nie ruszyły. Chłopiec znów zaczął się zastanawiać. Zaczął czytać...i szukać odpowiedzi...Pewnej nocy...Wyszedł na podrówko...Pierwszy raz w swoim życiu ujrzał księżyc w pełni...i...zaczęło się....Przemiana została dokonana...Okazało się że Taylor jest wilkołakiem...Nie panował nad sobą...zniszczył dom...zabił swoich rodziców...Obudził się dwa dni później...Wiedział już kim jest, bo obrazy w głowie były jednoznaczne...Przez rok trenował...starał się opanować transformację...zawsze czegoś brakowało...Minęły kolejne dwa lata...Tay panował nad swoją mocą i umiał z niej korzystać w prawie stu procentach...Zmieniał się kiedy chciał w pół cżłowieka pół wilka lub samego wilka...Podczas pełni jego moc , zwinność, gniew i rządza mordu rosła...Przez kolejny rok uczył się walczyć w słusznej sprawie...Chciał pomagać...W ciągu tych lat zabił około czterdziestu ludzi...
Coś od siebie: Czekoladka Orzechowa z biedronki <33. Plosie o zmianę nicku. Stwierdziłem że to będzie lepsze imie ;p I chciałbym utrzymywać się wersji takiej jaką napisałem w historii, czyli Tay zmienia się kiedy chce w wilkołaka itp, a w pełnię księżyca jego moc jest większa. Czytałem w internecie że są takie przypadki. A i jeszcze czytałem że większość wilkołaków nie panowała nad swoją mocą, mój Tay będzie tą mniejszością <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tay Empty
PisanieTemat: Re: Tay   Tay EmptyNie Cze 21, 2009 2:33 am

Prawie... W wilkołaka może nie za każdym razem, ale w wilka spokojnie możesz się zmieniać.

1. Miasto: Terrbs
2. Ranga: Ochroniarz
3. Kasa: 50$

Akcept
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tay Empty
PisanieTemat: Re: Tay   Tay EmptyNie Cze 21, 2009 2:39 am

Dziękować...

Bóg wynagrodi Ci to w dzieciach >D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tay Empty
PisanieTemat: Re: Tay   Tay Empty

Powrót do góry Go down
 
Tay
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Karty postaci-
Skocz do: